Intencje Mszalne

3 Niedziela Zwykła

Konradowo – Stare Drzewce

22 stycznia 2023

  1. Dzisiaj 3 Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. Trwa wizyta duszpasterska. Odwiedziny rozpoczynają się od godziny 14.00. W sobotę od godziny 11.00. Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:

23.01.2023 – poniedziałek

Konradowo – od (1) do Cholewa Jacek.

24.01.2023 – wtorek

NIE MA KOLĘDY.

25.01.2023 – środa

Konradowo – od Brzechwa do Cholewa Tadeusz, uliczka przy krzyżu.

26.01.2023 – czwartek

Konradowo – od Lubera do oficerki.

27.01.2023 – piątek

Konradowo – od Budzyńskich do końca.

28.01.2023 – sobota

Kandlewo – początek do Chrząstowskiej Marii.

29.01.2023 – niedziela

Kandlewo – Jamrożek do Grabińska Jolanta.

30.01.2023 – poniedziałek

Kandlewo – Grabińska Julita do Miś.
 31.01.2023 – wtorek

Kandlewo – od Szyszka do końca.

  1. Serdeczne podziękowanie za sprzątanie kościoła.
  2. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.

Ks. Sławomir Kukla
Proboszcz

Konradowo

15 stycznia 2023 – 22 stycznia 2023 

15.01.2023 – 2 Niedziela Zwykła:

8.00: + Stanisław, Katarzyna, Marian, Andrzej, Stanisław Cholewa, Aniela, Edward Gonera.

11.00: Krystyna, Alina, Stefan Oporowscy i zmarli z rodziny.

16.01.2023 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

17.01.2023 – Wtorek: nie ma Mszy św.

18.01.2023 – Środa: nie ma Mszy św.

19.01.2023 – Czwartek: nie ma Mszy św.

20.01.2023 – Piątek:

17.00: + Bolesław Kij – od Zofii i Jakuba Łąckich z rodziną.

 21.01.2023 – Sobota:

16.00: + Danuta Jamrożek – od Joli z rodziną.

22.01.2023 – 3 Niedziela Zwykła:

8.00: Mikołaj, Anastazja, Helena, Rozalia, Roman Nikolin, Stanisława, Franciszek Gronostaj, Stanisław Worwa.

11.00: + Marian Cholewa – w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.

Stare Drzewce

15 stycznia 2023 – 22 stycznia 2023

15.01.2023 – 2 Niedziela Zwykła:

9.30: + Zofia Wiczewska oraz zmarli z rodziny.

16.01.2023 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

17.01.2023 – Wtorek: nie ma Mszy św.

18.01.2023 – Środa: nie ma Mszy św.

 19.01.2023 – Czwartek: nie ma Mszy św.

20.01.2023 – Piątek: nie ma Mszy św.

21.01.2023 – Sobota:

17.30: + Ryszard Matuszewski – 9 rocznica śmierci, z rodzin Matuszewskich, Nowaków.

22.01.2023 – 3 Niedziela Zwykła:

9.30: + Julia Raczyńska – 10 rocznica śmierci.

Konradowo

8 stycznia 2023 – 15 stycznia 2023

8.01.2023 – Niedziela: Chrzest Pański.

8.00: + Jacek Tomiałojć – 1 rocznica śmierci.

11.00: + Helena Susło.

9.01.2023 – Poniedziałek:

17.00: zajęte Przezbór.

10.01.2023 – Wtorek: nie ma Mszy św.

11.01.2023 – Środa: nie ma Mszy św.

12.01.2023 – Czwartek:

17.00: + Bolesław Kij – od Czesławy i Romana Kwiek z rodziną.

13.01.2023 – Piątek: nie ma Mszy św.

 14.01.2023 – Sobota:

16.00: + Marianna Wiatrowska – od chrześnicy Marysi z rodziną.

8.01.2023 – 2 Niedziela Zwykła:

8.00: zajęta Gonera.

11.00: zajęte J. Chrząstowscy.

Stare Drzewce

8 stycznia 2023 – 15 stycznia 2023

8.01.2023 – Niedziela: Chrzest Pański.

9.30: + Stanisława, Stanisław Zygmanowscy, Józef Winiarski oraz zmarli z rodziny.

9.01.2023 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

10.01.2023 – Wtorek: nie ma Mszy św.

11.01.2023 – Środa: nie ma Mszy św.

 12.01.2023 – Czwartek:

16.00: + Krystyna Tarnowska – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

13.01.2023 – Piątek:

15.00: + Łukasz Cuper.

14.01.2023 – Sobota:

17.30: + Beata, Teresa, Bolesław Bielewicz.

15.01.2023 – 2 Niedziela Zwykła:

9.30: + Zofia Wiczewska oraz zmarli z rodziny.

Konradowo

1 stycznia 2023 – 8 stycznia 2023 

1.01.2023 – Niedziela: Św. Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok.

9.00: + Mieczysław, Walentyna Kukla.

12.00: + Janina, Kazimierz Świtałowie, Marianna, Wacław Łuczak.

2.01.2023 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

3.01.2023 – Wtorek: nie ma Mszy św.

4.01.2023 – Środa: nie ma Mszy św.

5.01.2023 – Czwartek:

17.00: + Małgorzata Stefaniak – 3 rocznica śmierci, Anna Tarka – 2 rocznica śmierci, Aniela Pielarska – 1 rocznica śmierci.

6.01.2023 – Piątek: Objawienie Pańskie.

8.00: + Marian, Leokadia Grześkowiak.

11.00: + Stefan, Katarzyna Mania, Zofia Woźniak, Józef Piotr, Stefania Sówka.

Chrzest: Jan Zbigniew Wojciechowski,

             Zofia Brzechwa.

 7.01.2023 – Sobota:

16.00: Z okazji 21 urodzin Alana, 8 urodzin Natana, o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Pocieszenia.

8.01.2023 – Niedziela: Chrzest Pański.

8.00: zajęta Chudak.

11.00: + Helena Susło.

Stare Drzewce

1 stycznia 2023 – 8 stycznia 2023

1.01.2023 – Niedziela: Św. Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok.

10.30: Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB, dla dzieci i wnuków.

2.01.2023 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

3.01.2023 – Wtorek: nie ma Mszy św.

4.01.2023 – Środa: nie ma Mszy św.

 5.01.2023 – Czwartek:

16.00:

6.01.2023 – Piątek: Objawienie Pańskie.

9.30: + Rozalia, Ludwik, Józef, Eugeniusz, Jan Suszyńscy, Halina Ślusarczyk.

7.01.2023 – Sobota:

17.30: + Adam, Maria Moczara, Czesława, Olgierd Witkowscy i zmarli z rodziny.

8.01.2023 – Niedziela: Chrzest Pański.

9.30: + Stanisława, Stanisław Zygmanowscy, Józef Winiarski oraz zmarli z rodziny.

Konradowo

11 grudnia 2022 – 18 grudnia 2022 

11.12.2022 – III Niedziela Adwentu:

8.00: + Jan, Bożena Przezbór.

11.00: + Mieczysław Janczak – 2 rocznica śmierci, Danuta, Jan Jamrożek, Lucyna, Tomasz Grabińscy i zmarli z rodziny.

12.12.2022 – Poniedziałek:

17.00: + Bolesław Kij – od rodziny Skalskich.

13.12.2022 – Wtorek:

17.00: + zmarłych księży pracujących w naszej parafii:.

14.12.2022 – Środa:

17.00: + Irena, Jan Starkbauer, Władysława, Józef Bąk, Joanna, Józef Starkbauer i zmarli z rodziny.

15.12.2022 – Czwartek:

17.00: + Bolesław Kij – od żony, dzieci, wnuków, prawnuków.

16.12.2022 – Piątek:

17.00: + Danuta Jamrożek – od córki Bogusi.

17.12.2022 – Sobota:

16.00: + Jan, Helena Cholewa.

18.12.2022 – IV Niedziela Adwentu:

8.00: + Ryszard Osiak – 7 rocznica śmierci, Pelagia, Marian, Janusz Osiak, Janusz Ciechanowski i zmarli z rodziny Pietrzczyków.

11.00: + Janina Szmania, Władysław Czarnomysy, Jerzy Szmania, Eugeniusz Banaszczak.

2) + Anna, Andrzej Gała.

INTENCJE MSZALNE

Stare Drzewce

11 grudnia 2022 – 18 grudnia 2022

11.12.2022 – III Niedziela Adwentu:

9.30: + Olga, Jan, Mirosław i zmarli z rodziny.

12.12.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

13.12.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 14.12.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 15.12.2022 – Czwartek:

16.00: + Leander Fechner, Bronisława, Jan Jaz.

16.12.2022 – Piątek:

16.00: + Piotr Biszko – 2 rocznica śmierci, Stefania, Jan, Maria, Szymon, Teodor, Władysław, Józef Małyniak.

 17.12.2022 – Sobota:

17.30: + Paweł – 40 rocznica śmierci, Franciszek – 46 rocznica śmierci, Zofia Rambolińscy, zmarli z rodziny Spurka i inni zmarli z rodziny.

18.12.2022 – IV Niedziela Adwentu:

9.30: + Dymitr, Jan, Bogdan, Anna, Józef i zmarli z rodziny.

Konradowo

4 grudnia 2022 – 11 grudnia 2022 

4.12.2022 – II Niedziela Adwentu:

8.00: + Natalia, Janusz Więckowscy, Adam, Stanisława Susło, Władysław, Weronika Więckowscy, Wanda, Henryk Fryzel.

11.00: + Rozalia, Kazimierz, Zofia, Józef, Anna, Wawrzyniec, Danuta, Władysław, Barbara, Antoni.

5.12.2022 – Poniedziałek:

17.00: + Anna Kaczmarek – 3 rocznica śmierci, Edward Kaczmarek.

6.12.2022 – Wtorek:

17.00: + zmarłych rodziców Irena Dubas – 2 rocznica śmierci, Bronisław Dubas.

7.12.2022 – Środa:

17.00: + zmarły brat Piotr Jamrozik.

8.12.2022 – Czwartek:

17.00: + Bernard, Władysława, Marian Brzechwa, Anna, Mieczysław, Janina, Henryk Miś, Ludwinia Dziudziel, Kazimierz Machnicki.

9.12.2022 – Piątek:

17.00: + Marian Giertich – 1 rocznica śmierci, Genowefa, Ignacy Gapys.

 10.12.2022 – Sobota:

16.00: + Michał, Teresa Marciszyn.

11.12.2022 – III Niedziela Adwentu:

8.00: zajęte Przezbór.

11.00: + Mieczysław Janczak – 2 rocznica śmierci, Danuta, Jan Jamrożek, Lucyna, Tomasz Grabińscy i zmarli z rodziny.

Stare Drzewce

4 grudnia 2022 – 11 grudnia 2022

4.12.2022 – II Niedziela Adwentu:

9.30: + Jadwiga, Henryk, Józef Sochaneccy, z rodzin Apolinarskich, Walenczaków, Zahorodnych, Krawców, Nęckich, Pleń.

5.12.2022 – Poniedziałek:

16.00: + Irena Rogińska – 2 rocznica śmierci, Edward, Paweł, Karol Rogińscy, Piotr Domagała i zmarli z rodziny.

6.12.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 7.12.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

8.12.2022 – Czwartek:

16.00: + Marian Kostka – 26 rocznica śmierci, Bogna Kostka.

9.12.2022 – Piątek:

16.00: + Marianna Rajman, Joanna, Henryk Groccy.

10.12.2022 – Sobota:

17.30: + Z rodziny Kopeć i Marciniak.

11.12.2022 – III Niedziela Adwentu:

9.30: + Olga, Jan, Mirosław i zmarli z rodziny.

Konradowo

27 listopada 2022 – 4 grudnia 2022

27.11.2022 – I Niedziela Adwentu:

8.00: + Krystyna, Alina, Stefan Oporowscy.

11.00: zajęte Susło.

28.11.2022 – Poniedziałek:

17.00: + Katarzyna, Edward, Zygmunt Malara, Józefa, Jan, Stanisława Sokołowscy.

29.11.2022 – Wtorek:

17.00: zajęte Osiak.

30.11.2022 – Środa:

17.00: + Sebastian – 19 rocznica śmierci, z rodzin Jamrozików, Pieprzyków, Wojciechowskich, Wechtów, Musiałków, Wróblewskich, Dubniewskich.

1.12.2022 – Czwartek:

17.00: + Marianna Wiatrowska – od córek Doroty i Magdaleny z rodzinami.

2.12.2022 – Piątek:

17.00: + Danuta Jamrożek – od syna Janusza.

 3.12.2022 – Sobota:

16.00: + Leonarda, Stanisław Macina, Bogusław Pożoga, Stanisława, Władysław Jabłońscy, Jan Hejduk, Wiesław, Andrzej, Jacek Pożoga.

4.12.2022 – II Niedziela Adwentu:

8.00: + Natalia, Janusz Więckowscy, Adam, Stanisława Susło, Władysław, Weronika Więckowscy, Wanda, Henryk Fryzel.

11.00: + Rozalia, Kazimierz, Zofia, Józef, Anna, Wawrzyniec, Danuta, Władysław, Barbara, Antoni.

Stare Drzewce

27 listopada 2022 – 4 grudnia 2022

27.11.2022 – I Niedziela Adwentu:

9.30: + Janina, Tadeusz Staszak i z rodzin Morawskich, Winiarskich, Chorosteckich.

28.11.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

29.11.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 30.11.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 1.12.2022 – Czwartek:

16.00: + Zdzisław Palczak – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

2.12.2022 – Piątek:

16.00: + Zofia, Kazimierz, Jerzy, Stefania, Józef i zmarli z rodziny.

 3.12.2022 – Sobota:

17.30: + Anastazja, Michał Zajczyk i zmarli z rodziny.

4.12.2022 – II Niedziela Adwentu:

9.30: + Jadwiga, Henryk, Józef Sochaneccy, z rodzin Apolinarskich, Walenczaków, Zahorodnych, Krawców, Nęckich, Pleń.

Konradowo

20 listopada 2022 – 27 listopada 2022 

20.11.2022 – 34 Niedziela Zwykła:

8.00: + Katarzyna, Stanisław, Marian, Andrzej, Stanisław Cholewa, Aniela, Edward Gonera.

11.00: + Roman Ratajczak – w rocznicę śmierci i z rodziny Ratajczaków, Marian Jamrożek i zmarli z rodziny Jamrożków, Lucyna, Tomasz Grabińscy.

21.11.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

22.11.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

23.11.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

24.11.2022 – Czwartek:

17.00: O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba AP dla syna Artura.

25.11.2022 – Piątek:

17.00: + Marianna Wiatrowska – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 26.11.2022 – Sobota:

11.00: Zakończenie Roku Św. Jakuba.

16.00: + Danuta Jamrożek – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

27.11.2022 – I Niedziela Adwentu:

8.00: + Krystyna, Alina, Stefan Oporowscy.

11.00: zajęte Susło.

Stare Drzewce

20 listopada 2022 – 27 listopada 2022

20.11.2022 – 34 Niedziela Zwykła:

9.30: + Leokadia Flieger – 1 rocznica śmierci, Hubert, Zbigniew Flieger.

21.11.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

22.11.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 23.11.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 24.11.2022 – Czwartek: nie ma Mszy św.

25.11.2022 – Piątek:

16.00: + Beata Bielewicz – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 26.11.2022 – Sobota:

17.30: + Stanisław, Antonina, Tadeusz Bukowscy, siostra Tamara.

27.11.2022 – I Niedziela Adwentu:

9.30: + Janina, Tadeusz Staszak i z rodzin Morawskich, Winiarskich, Chorosteckich.

Konradowo

13 listopada 2022 – 20 listopada 2022 

13.11.2022 – 33 Niedziela Zwykła:

8.00: + Zofia, Helena, Piotr Dudek, Pelagia, Antoni Tylińscy.

11.00: + Tomasz Grabiński – 2 rocznica śmierci, Lucyna, Anna, Franciszek Grabińscy, Stefania, Tadeusz Tupadło, Julia, Stanisław Jardel, Mieczysław Janczak, Henryka Gładek.

14.11.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

15.11.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

16.11.2022 – Środa:

17.00: + Krystyna Lewandowska – 10 rocznica śmierci, Władysława Jakubowska – od Barbary z rodziną.

17.11.2022 – Czwartek:

17.00:

18.11.2022 – Piątek:

17.00: zajęte Nikolin.

 19.11.2022 – Sobota:

16.00: + Natalia – w rocznicę śmierci i Janusz Więckowscy.

20.11.2022 – 34 Niedziela Zwykła:

8.00: zajęte Gonera.

11.00: zajęte Ratajczak.

Stare Drzewce

13 listopada 2022 – 20 listopada 2022

13.11.2022 – 33 Niedziela Zwykła:

9.30: + Adam, Maria Moczara, Czesława, Olgierd Witkowski.

14.11.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

15.11.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 16.11.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 17.11.2022 – Czwartek:

16.00: + Zofia Leśniak, Kazimierz, Jerzy, Stefania, Józef i zmarli z rodziny.

18.11.2022 – Piątek: nie ma Mszy św.

 19.11.2022 – Sobota:

17.30: + Sydonia, Stefan Monczak i zmarli z rodziny.

Chrzest: Maja Maria Juskowiak.

20.11.2022 – 34 Niedziela Zwykła:

9.30: + Leokadia Flieger – 1 rocznica śmierci, Hubert, Zbigniew Flieger.

Konradowo

6 listopada 2022 – 13 listopada 2022 

6.11.2022 – 32 Niedziela Zwykła:

8.00: + Leokadia, Stanisław, Józef, Marianna, Jadwiga, Piotr, zmarli z rodziny Podciarskich, Władysława, Jan Florian z rodziny Grześkowiaków.

11.00: + Romuald, Maria, Wincenty Drzewieccy, Józefa, Józef, Scholastyka Wiśniewscy.

7.11.2022 – Poniedziałek:

17.00:

8.11.2022 – Wtorek:

17.00: Dziękczynno – błagalna w intencji Wojciecha z okazji 1 urodzin.

9.11.2022 – Środa:

17.00: + Ryszard, Weronika, Stanisław Boreccy, Maria, Edward Śliwińscy, Krystyna, Zdzisław Markowiak, Maciuś Milarczyk, Czesław Dym.

10.11.2022 – Czwartek:

17.00: + Zbigniew Onoszko – 2 rocznica śmierci, Barbara Onoszko, Marianna Wojtkowiak.

2) + Bogdan Sowa – 2 rocznica śmierci.

11.11.2022 – Piątek:

8.00: + Marian, Stanisław, Katarzyna, Andrzej, Stanisław Cholewa, Franciszka, Wacław Siemińscy.

11.00: zajęte Ratajczak.

 12.11.2022 – Sobota:

16.00: zajęte Tomczak.

16.45: Dziękczynno – błagalna w intencji Amelii z okazji 18 urodzin.

13.11.2022 – 33 Niedziela Zwykła:

8.00: zajęte Dudek.

11.00: zajęte Grabińscy.

Stare Drzewce

6 listopada 2022 – 13 listopada 2022

6.11.2022 – 32 Niedziela Zwykła:

9.30: + Zmarłych rodziców, rodzeństwo, teściów i dziadków.

7.11.2022 – Poniedziałek:

16.00:

8.11.2022 – Wtorek:

16.00: + Zofia Leśniak – od rodzin Panek, Kusyk.

 9.11.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 10.11.2022 – Czwartek: nie ma Mszy św.

11.11.2022 – Piątek:

9.30: + Marianna Rajman – od Haliny i Jacka.

 12.11.2022 – Sobota:

14.00: Chrzest: Łucja Marianna Andrukiewicz.

17.30: + Stefan Gomułka.

13.11.2022 – 33 Niedziela Zwykła:

9.30: + Adam, Maria Moczara, Czesława, Olgierd Witkowski.

Konradowo

30 października 2022 – 6 listopada 2022 

30.10.2022 – 31 Niedziela Zwykła:

8.00: Dziękczynno – błagalna w intencji Marianny z okazji 85 urodzin z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba.

11.00: + Władysława Sacha – 25 rocznica śmierci, Jan, Marian, Kazimiera, Jerzy Sacha, Alfreda, Feliks Ciećwierz.

31.10.2022 – Poniedziałek:

18.00: + Jan Jarosz – 2 rocznica śmierci.

1.11.2022 – Wtorek: Wszystkich świętych.

8.00:

13.00: + W intencji wszystkich spoczywających na cmentarzu.

2.11.2022 – Środa: Wszystkich Wiernych Zmarłych.

8.00: + Zmarli z wypominek.

17.30: + Z rodzin Dubniewskich, Wechtów, Wojciechowskich, Wielesiewiczów, Edmund, Sebastian, Sławomir.

3.11.2022 – Czwartek:

17.00: + Władysława Brzechwa – 27 rocznica śmierci, Marian, Bernard Brzechwa, Tadeusz Zasowski.

4.11.2022 – Piątek:

17.00: zajęte Łuka.

 5.11.2022 – Sobota:

16.00: + Marianna i Ludwik Jadłowscy, Danuta i Jan Jamrożek.

6.11.2022 – 32 Niedziela Zwykła:

8.00: + Leokadia, Stanisław, Józef, Marianna, Jadwiga, Piotr, zmarli z rodziny Podciarskich, Władysława, Jan Florian z rodziny Grześkowiaków.

11.00: + Romuald, Maria, Wincenty Drzewieccy, Józefa, Józef, Scholastyka Wiśniewscy.

Stare Drzewce

30 października 2022 – 6 listopada 2022

30.10.2022 – 31 Niedziela Zwykła:

9.30: + Władysława Pakuła – 27 rocznica śmierci, Jan Pakuła – 38 rocznica śmierci, Antoni Pakuła – 11 rocznica śmierci, Krystyna Pakuła, Wanda, Eugeniusz Wtykło i zmarli z rodziny, ks. Jan Poźniak.

31.10.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

1.11.2022 – Wtorek: Wszystkich świętych.

10.00: + W intencji wszystkich spoczywających na cmentarzu.

 2.11.2022 – Środa: Wszystkich Wiernych Zmarłych.

9.30: + Zmarli z wypominek.

16.00: + Z rodzin Sochaneckich, Kryściaków, Zahorodnych, Waleńczaków, Helaków, Dudziaków, Mostowych.

 3.11.2022 – Czwartek:

16.00: + Kazimiera Kowalska – 15 rocznica śmierci, Pelagia Siniecka – 15 rocznica śmierci.

4.11.2022 – Piątek:

16.00: + Zdzisław Palczak – od szwagra Edwarda z Bydgoszczy z rodziną.

 5.11.2022 – Sobota:

17.30: + Andrzej Kowalski – 4 rocznica śmierci, Czesława Kowalska, zmarli dziadkowie.

6.11.2022 – 32 Niedziela Zwykła:

9.30: + Zmarłych rodziców, rodzeństwo, teściów i dziadków.

Konradowo

23 października 2022 – 30 października 2022 

23.10.2022 – 30 Niedziela Zwykła:

8.00: + Zdzisław Chudak – rocznica śmierci i zmarli z rodziny Chudak i Brzostowskich.

11.00: Dziękczynno – błagalna w intencji Tymoteusza z okazji 1 urodzin z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba, błogosławieństwo Boże dla jego rodziców.

24.10.2022 – Poniedziałek:

12.00: Pogrzeb: + Marianna Genowefa Wiatrowska.

18.00: + Stefania – 6 rocznica śmierci, Jan, Antoni, Franciszka, Władysława, Edward.

25.10.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

26.10.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

27.10.2022 – Czwartek:

18.00: Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba dla Leona w 4 urodziny, Rozalii w 1 urodziny, Konstantego w 1 urodziny.

28.10.2022 – Piątek:

18.00: + za zmarłych księży pracujących w naszej parafii: ks. Bolesław Dratwa, ks. Jan Poźniak, ks. Stanisław Jaworecki, s. Angelina.

 29.10.2022 – Sobota:

16.00: + Marian, Władysława Brzechwa.

 

30.10.2022 – 31 Niedziela Zwykła:

8.00: Dziękczynno – błagalna w intencji Marianny z okazji 85 urodzin z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba.

11.00: + Władysława Sacha – 25 rocznica śmierci, Jan, Marian, Kazimiera, Jerzy Sacha, Alfreda, Feliks Ciećwierz.

Stare Drzewce

23 października 2022 – 30 października 2022

23.10.2022 – 30 Niedziela Zwykła:

9.30: + Józef, Krystyna Zielinowscy, Elżbieta, Jan, Edward Zielinowscy.

24.10.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

25.10.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 26.10.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 27.10.2022 – Czwartek: nie ma Mszy św.

28.10.2022 – Piątek:

17.00: + Beata Bielewicz i zmarłych z rodziny Bielewiczów.

 29.10.2022 – Sobota:

17.30: Dziękczynno – błagalna w intencji Katarzyny z okazji 100 urodzin, Danuty i Jerzego z okazji kolejnej rocznicy ślubu, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Szymona z Lipnicy.

30.10.2022 – 31 Niedziela Zwykła:

9.30: + Władysława Pakuła – 27 rocznica śmierci, Jan Pakuła – 38 rocznica śmierci, Antoni Pakuła – 11 rocznica śmierci, Krystyna Pakuła, Wanda, Eugeniusz Wtykło i zmarli z rodziny, ks. Jan Poźniak.

Konradowo

16 października 2022 – 23 października 2022 

16.10.2022 – 29 Niedziela Zwykła:

8.00: + Czesława, Józef Sławińscy, Anna, Bolesław, Waldemar, Ryszard Kij, Marysia, Ania.

11.00: Podziękowanie za otrzymane łaski i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba dla rodziny.

17.10.2022 – Poniedziałek:

18.00: + Jadwiga Ratajczak.

18.10.2022 – Wtorek:

18.00: + Dariusz Babski i zmarli z rodziny.

19.10.2022 – Środa:

18.00:

20.10.2022 – Czwartek:

18.00: + Józefa, Alfred, Krzysztof, Jadwiga Głodowicz, Aniela, Edward Gonera.

21.10.2022 – Piątek:

18.00: + Tadeusz Wojtanowicz – 25 rocznica śmierci.

 22.10.2022 – Sobota:

16.00: + Janina, Stanisław Szabat.

23.10.2022 – 30 Niedziela Zwykła:

8.00: + Zdzisław Chudak – rocznica śmierci i zmarli z rodziny Chudak i Brzostowskich.

11.00: Dziękczynno – błagalna w intencji Tymoteusza z okazji 1 urodzin z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba, błogosławieństwo Boże dla jego rodziców.

Stare Drzewce

16 października 2022 – 23 października 2022

16.10.2022 – 29 Niedziela Zwykła:

9.30: + Zygmunt Plizga, Bolesława Borzęcka, Maria, Emilia, Ryszard, Ludwik Matukiewicz oraz zmarli z rodziny.

17.10.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

18.10.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 19.10.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 20.10.2022 – Czwartek:

17.00: + Zofia Leśniak – od rodzin Panek, Kusyk.

21.10.2022 – Piątek: nie ma Mszy św.

 22.10.2022 – Sobota:

17.30: zajęte Nowaki.

23.10.2022 – 30 Niedziela Zwykła:

9.30: + Józef, Krystyna Zielinowscy, Elżbieta, Jan, Edward Zielinowscy.

Konradowo

9 października 2022 – 16 października 2022 

9.10.2022 – 28 Niedziela Zwykła:

8.00: + Krystyna, Alina, Stefan Oporowscy.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 1 urodzin Tymoteusza o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba, błogosławieństwo Boże dla jego rodziców.

10.10.2022 – Poniedziałek:

18.00: + Edward Malara – od syna Dariusza z rodziną.

11.10.2022 – Wtorek:

18.00:

12.10.2022 – Środa:

18.00: + zmarłych rodziców Stefan i Halina Strzałkowscy, Stanisław i Wiktoria Tomczak i zmarli z rodziny.

13.10.2022 – Czwartek:

18.00:

14.10.2022 – Piątek:

18.00: + Alicja Majchrzak – od Krystiana z rodziną.

 15.10.2022 – Sobota:

16.00: + Jadwiga, Franciszek Pietrzczyk, Stanisław, Władysław, Zygmunt, Paweł, Ryszard Osiak, z rodziny Osiaków.

16.10.2022 – 29 Niedziela Zwykła:

8.00: + Czesława, Józef Sławińscy, Anna, Bolesław, Waldemar, Ryszard Kij, Marysia, Ania.

11.00: Podziękowanie za otrzymane łaski i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba dla rodziny.

Stare Drzewce

9 października 2022 – 16 października 2022

9.10.2022 – 28 Niedziela Zwykła:

9.30: + Stefan, Sydonia, Józef Warcholak, Bronisława, Mieczysław Woźniak, Marian Hołoga.

10.10.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

11.10.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

12.10.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

13.10.2022 – Czwartek:

17.00: + Józef Sochanecki – 1 rocznica śmierci.

14.10.2022 – Piątek:

17.00: + Zofia Leśniak – od Adama Leśniaka z rodziną.

 15.10.2022 – Sobota:

17.30: Andrzej, Kazimierz Przybylscy i zmarli z rodziny Błaszkowskich i Ławniczaków.

16.10.2022 – 29 Niedziela Zwykła:

9.30: + Zygmunt Plizga, Bolesława Borzęcka, Maria, Emilia, Ryszard, Ludwik Matukiewicz oraz zmarli z rodziny.

Konradowo

2 października 2022 – 9 października 2022 

2.10.2022 – 27 Niedziela Zwykła:

8.00: + Dawid Ratkiewicz.

11.00: + Helena, Stanisław, Agnieszka, Witold, Władysław Podhajscy i z rodzin Podhajskich, Talkowskich, Jamrożków, Lucyna, Tomasz Grabińscy.

3.10.2022 – Poniedziałek:

4.10.2022 – Wtorek:

18.00: zajęte Jamrozik.

5.10.2022 – Środa:

18.00: + Mirosława, Robert Kwiecień, zmarli z rodzin Świtałów, Widerów.

6.10.2022 – Czwartek:

18.00: + Jadwiga Ratajczak – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

7.10.2022 – Piątek:

18.00:

 8.10.2022 – Sobota:

16.00:

9.10.2022 – 28 Niedziela Zwykła:

8.00: + Krystyna, Alina, Stefan Oporowscy.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 1 urodzin Tymoteusza o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba, błogosławieństwo Boże dla jego rodziców.

Stare Drzewce

2 października 2022 – 9 października 2022

2.10.2022 – 27 Niedziela Zwykła:

9.30: + Dymitr, Jan, Bogdan, Anna, Józef i zmarli z rodziny.

3.10.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

4.10.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 5.10.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 6.10.2022 – Czwartek:

17.00: + Zofia Leśniak – od siostry z rodziną.

7.10.2022 – Piątek:

17.00: + Zofia Leśniak – od szwagierki Teresy Leśniak.

 8.10.2022 – Sobota:

17.30: Janina, Kazimierz, Ryszard Ślusarczyk i zmarli z rodziny.

9.10.2022 – 28 Niedziela Zwykła:

9.30: + Stefan, Sydonia, Józef Warcholak, Bronisława, Mieczysław Woźniak, Marian Hołoga.

Konradowo

25 września 2022 – 2 października 2022 

25.09.2022 – 26 Niedziela Zwykła:

8.00: + Bernard, Władysława, Marian Brzechwa, Anna, Mieczysław, Janina, Henryk Miś, Ludwinia Dziudziel, Kazimierz Machnicki.

11.00: + Lucyna, Tomasz Grabińscy, Anna, Franciszek Grabińscy, Stefania, Tadeusz Tupadło.

26.09.2022 – Poniedziałek:

18.00: + Mieczysław, Anna Borek i zmarli z rodziny.

27.09.2022 – Wtorek:

18.00: + Aurelia, Andrzej, Sylwester Grześkowiak i zmarli z rodziny.

28.09.2022 – Środa:

18.00: + Franciszka, Wacław Siemińscy, Maria, Władysław Kij.

29.09.2022 – Czwartek:

18.00: + Mieczysław, Leokadia, Franciszek, Jan, Józefa, Jan, Halina, Stefan z rodzin Filarskich, Kurzypów, Bierwidis Stanisława i Michał.

30.09.2022 – Piątek:

18.00: + Jadwiga Ratajczak – od Jacka i Basi Cholewa.

 1.10.2022 – Sobota:

16.00: + Teresa, Michał Marciszyn.

2.10.2022 – 27 Niedziela Zwykła:

8.00: + Dawid Ratkiewicz.

11.00: zajęte Ratajczak.

Stare Drzewce

25 września 2022 – 2 października 2022

25.09.2022 – 26 Niedziela Zwykła:

9.30: + Małgorzata i Jacek Elsner i zmarli.

26.09.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

27.09.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 28.09.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 29.09.2022 – Czwartek:

17.00: + Zofia Leśniak – od Zofii Gołdy z rodziną.

30.09.2022 – Piątek:

17.00:

 1.10.2022 – Sobota:

17.30: Jan Solarowicz – 55 rocznica śmierci, Stanisława Piątkowska, Urszula i Marian Szulczyńscy, z rodzin Wodnickich, Grabarz, Motylewskich, Smolińskich.

2.10.2022 – 27 Niedziela Zwykła:

9.30: + Dymitr, Jan, Bogdan, Anna, Józef i zmarli z rodziny.

Konradowo

18 września 2022 – 25 września 2022 

18.09.2022 – 25 Niedziela Zwykła:

8.00: Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i opiekę MB Pocieszenia dla całej rodziny.

11.00: W intencji Panu Bogu wiadomej.

19.09.2022 – Poniedziałek:

19.00: + Zbigniew Wechta – 38 rocznica śmierci, Jan, Stanisława, Jerzy, Sebastian, Janina, Henryk Jamrozik, Edmund, Mieczysław, Henryk, z rodzin Pieprzyków Wojciechowskich.

20.09.2022 – Wtorek:

19.00: + Edmund Wróblewski – 27 rocznica śmierci, z rodzin Wechtów, Wojciechowskich, Jamrozików, Pieprzyków, Mieczysław, Henryk.

21.09.2022 – Środa:

19.00: + Kazimierz Zbierzak, Kazimierz Zbierzak, Kazimiera Szczurkowska o radość wieczną w Królestwie Bożym.

22.09.2022 – Czwartek: nie ma Mszy św.

23.09.2022 – Piątek:

19.00: + Alicja Majchrzak – od Tomasza z rodziną.

 24.09.2022 – Sobota:

16.00: + S. Angelina – 4 rocznica śmierci, Zofia i Wacław Pielarscy.

25.09.2022 – 26 Niedziela Zwykła:

8.00: + Bernard, Władysława, Marian Brzechwa, Anna, Mieczysław, Janina, Henryk Miś, Ludwinia Dziudziel, Kazimierz Machnicki.

11.00: zajęte Grabińscy.

Stare Drzewce

18 września 2022 – 25 września 2022

18.09.2022 – 25 Niedziela Zwykła:

9.30: + Janina Staszak – 1 rocznica śmierci, o radość życia wiecznego.

19.09.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

20.09.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 21.09.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 22.09.2022 – Czwartek:

17.00: + Zofia Leśniak – od szwagierki Anieli Krzysik.

23.09.2022 – Piątek:

17.00: + Zofia Leśniak – od Janiny Masłyk z rodziną.

 24.09.2022 – Sobota:

17.30: + Krzysztof Szuman – 18 rocznica śmierci, Piotr Dombek – 12 rocznica śmierci, Maria i Adam Moczara i zmarli z rodziny.

25.09.2022 – 26 Niedziela Zwykła:

9.30: + Małgorzata i Jacek Elsner i zmarli.

Konradowo

11 września 2022 – 18 września 2022 

11.09.2022 – 24 Niedziela Zwykła:

8.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 73 urodzin Mieczysława.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 4 rocznicy ślubu Alicji i Tobiasza.

2) Dziękczynno – błagalna z okazji 1 urodzin Klary, 6 urodzin Kuby.

12.09.2022 – Poniedziałek:

19.00: + Rozalia Paszkowska – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

13.09.2022 – Wtorek:

19.00: + Rozalia Paszkowska – intencja od 6 Róży Żywego Różańca.

14.09.2022 – Środa:

19.00: + Adam Chrząstowski.

15.09.2022 – Czwartek:

19.00: O błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, zdrowie, opiekę MB Pocieszenia i wstawiennictwo świętego Jakuba i świętego Józefa.

16.09.2022 – Piątek:

19.00: + Jan Marciszyn, Antonina, Stanisław Łuczak.

 17.09.2022 – Sobota:

16.00: + Jerzy, Jan, Władysława Sacha i zmarli z rodziny, Rozalia, Ludwik, Józef, Maria Wolni, zmarli z rodziny Paraniec, Kaczmarek, Śleziak.

18.09.2022 – 25 Niedziela Zwykła:

8.00: Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i opiekę MB Pocieszenia dla całej rodziny.

11.00: zajęte Susło.

Stare Drzewce

11 września 2022 – 18 września 2022

11.09.2022 – 24 Niedziela Zwykła:

9.30: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i łaskę wytrwałości w powołaniu dla córki Justyny oraz o nowe powołania.

12.09.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

13.09.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 14.09.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 15.09.2022 – Czwartek:

17.00: + Mirosław Ziembicki – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

16.09.2022 – Piątek:

17.00: + Zofia Leśniak – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 17.09.2022 – Sobota:

17.30: + Hubert Kokociński, z rodzin Kopeć, Marciniak.

18.09.2022 – 25 Niedziela Zwykła:

9.30: + Janina Staszak – 1 rocznica śmierci, o radość życia wiecznego.

Konradowo

4 września 2022 – 11 września 2022 

4.09.2022 – 23 Niedziela Zwykła:

8.00: + Alicja Majchrzak – intencja od Ireny z rodziną.

11.00: + Janina, Kazimierz Świtała, Marianna, Wacław Łuczak.

5.09.2022 – Poniedziałek:

14.00: Pogrzeb: Jadwiga Ratajczak.

19.00: + Ryszard Osiak, Jadwiga Franciszek, Stanisław, Władysław, Zygmunt, Paweł Pietrzczyk i z rodziny Osiak.

6.09.2022 – Wtorek:

19.00: + Helena, Józefa, Wacław, Henryk, Zbigniew, zmarli z rodzin Widerów i Świtałów.

7.09.2022 – Środa: nie ma Mszy świętej.

8.09.2022 – Czwartek:

19.00: + Jan, Julianna, Helena Świątkowiak, Helena, Stanisław Cieśla.

9.09.2022 – Piątek:

19.00: + Stanisław Kwiatkowski – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 10.09.2022 – Sobota:

19.00: O udaną operację, Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia, opiekę MB Pocieszenia, wstawiennictwo św. Jakuba dla brata Tadeusza.

16.00: Chrzest: Wiktoria Anna Puchacz.

11.09.2022 – 24 Niedziela Zwykła:

8.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 73 urodzin Mieczysława.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 4 rocznicy ślubu Alicji i Tobiasza.

2) Dziękczynno – błagalna z okazji 1 urodzin Klary, 6 urodzin Kuby.

Stare Drzewce

4 września 2022 – 11 września 2022

4.09.2022 – 23 Niedziela Zwykła:

9.30: + z rodziny Zahorodnych Bronisław, Eugenia, Janina, Stefan i inni zmarli z rodziny.

5.09.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

6.09.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 7.09.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 8.09.2022 – Czwartek:

17.00:

9.09.2022 – Piątek: nie ma Mszy św.

 10.09.2022 – Sobota:

14.45: Ślub: Przemysław Pawlak – Karolina Kiniorska.

17.30: + Czesław Nowak – 5 rocznica śmierci i z rodzin Sztando, Pokora.

11.09.2022 – 24 Niedziela Zwykła:

9.30: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i łaskę wytrwałości w powołaniu dla córki Justyny oraz o nowe powołania.

Konradowo

28 sierpnia 2022 – 4 września 2022 

28.08.2022 – 22 Niedziela Zwykła:

8.00: + Leokadia, Stanisław, Józef Podciarscy, Władysława, Jan, Florian Grześkowiak.

11.00: + dziadków z rodzin Marciszyn, Brzechwa, Susło, Słodyka.

2) Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i wstawiennictwo św. Jakuba z okazji urodzin Anny.

29.08.2022 – Poniedziałek:

19.00: + Krystyna Basikowska – 19 rocznica śmierci, Franciszek, Ryszard Basikowscy, Katarzyna, Zygmunt, Edward Malara, Krystyna Lewandowska, Władysława Jakubowska.

30.08.2022 – Wtorek:

19.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia dla Bronisławy z okazji 89 urodzin.

31.08.2022 – Środa:

19.00: O zdrowie dla Piotra.

1.09.2022 – Czwartek:

9.30: Rozpoczęcie roku szkolnego.

19.00: + Genowefa, Franciszek Woźniak, Helena, Władysław Woźniak, Teresa Greszczuk.

2.09.2022 – Piątek:

19.00: + Stanisława, Franciszek Gronostaj, Anastazja, Helena, Mikołaj, Roman Nikolin, Stanisław Worwa, Zenon Suszka.

 3.09.2022 – Sobota:

14.00: Msza dożynkowa. (Kandlewo)

19.00: + Ks. Krzysztof Florczyk – 16 rocznica śmierci.

4.09.2022 – 23 Niedziela Zwykła:

8.00: + Alicja Majchrzak – intencja od Ireny z rodziną.

11.00: zajęte Łuczak.

Stare Drzewce

28 sierpnia 2022 – 4 września 2022

28.08.2022 – 22 Niedziela Zwykła:

9.30: + Józef Winiarski – 15 rocznica śmierci, zmarłych rodziców i teściów.

29.08.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

30.08.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 31.08.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 1.09.2022 – Czwartek:

8.00: Rozpoczęcie roku szkolnego.

2.09.2022 – Piątek: nie ma Mszy św.

 3.09.2022 – Sobota:

17.30: + z rodzin Kunc, Kurpisz, Krawczyk.

4.09.2022 – 23 Niedziela Zwykła:

9.30: + z rodziny Zahorodnych Bronisław, Eugenia, Janina, Stefan i inni zmarli z rodziny.

Konradowo

14 sierpnia 2022 – 21 sierpnia 2022 

14.08.2022 – 20 Niedziela Zwykła:

8.00: + Katarzyna, Stanisław, Marian, Andrzej, Stanisław Cholewów, Aniela, Edward Gonera.

11.00: + Marian, Stanisław, Katarzyna, Andrzej, Stanisław Cholewa, Franciszka, Wacław Siemińscy.

15.08.2022 – Poniedziałek:

8.00: + Marianna Wojtkowiak – 11 rocznica śmierci, Barbara i Zbigniew Onoszko.

11.00: + Marcjanna, Stanisław Świtała, Eugeniusz Świtała, Mirosława, Aurelia, Andrzej, z rodziny Świtałów.

16.08.2022 – Wtorek:

19.00: + Paweł Pietrzczyk – od rodzin Burasów i Lachów.

17.08.2022 – Środa:

19.00: + Paweł Pietrzczyk – od brata Janusza z rodziną.

18.08.2022 – Czwartek:

19.00: + Alicja Majchrzak – od męża Krzysztofa, dzieci i wnuków.

19.08.2022 – Piątek:

19.00: + Aleksandra, Julian Bruździak, Feliksa, Stanisław, Eugeniusz Pizoń, Barbara, Marian Borek.

 20.08.2022 – Sobota:

13.00: Msza dożynkowa za zbiory.

19.00: + Mieczysław Janczak, Jan Jamrożek, Lucyna, Tomasz Grabińscy.

21.08.2022 – 21 Niedziela Zwykła:

8.00: + Roman Nikolin – 3 rocznica śmierci.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 50 urodzin Emilii.

Stare Drzewce

14 sierpnia 2022 – 21 sierpnia 2022

14.08.2022 – 20 Niedziela Zwykła:

9.30: + Józef Wiczewski i zmarli z rodziny.

15.08.2022 – Poniedziałek:

9.30: + Henryk Sochanecki – 37 rocznica śmierci, z rodzin Sochaneckich, Apolinarskich, Nęckich, Walenczaków, Krawców, Zahorodnych.

16.08.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 17.08.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 18.08.2022 – Czwartek: nie ma Mszy św.

19.08.2022 – Piątek: nie ma Mszy św.

 20.08.2022 – Sobota:

17.30: + rodziców Kopeć i Marciniak.

21.08.2022 – 21 Niedziela Zwykła:

9.30: + Jerzy – 5 rocznica śmierci, rodziców i teściów.

Konradowo

7 sierpnia 2022 – 14 sierpnia 2022 

7.08.2022 – 19 Niedziela Zwykła:

8.00: Dziękczynna w rocznicę ślubu Angeliki i Tomasza Zbierzaków, z okazji 21 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, Dary Ducha świętego, opiekę MB Pocieszenia na dalsze lata wspólnego życia, błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

11.00: + Ewa, z okazji dnia urodzin.

Chrzest: Antoni Krzysztof Piątek.

8.08.2022 – Poniedziałek:

19.00:

9.08.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

10.08.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

11.08.2022 – Czwartek:

19.00: + Małgorzata Stefaniak i zmarli z rodziny.

12.08.2022 – Piątek:

19.00: + Kazimierz Budzyński – 3 rocznica śmierci.

 13.08.2022 – Sobota:

19.00: + Romuald Sikora, Elżbieta Najgebauer, Teresa i Janusz Kwaśnica, Edmund Szmania, Wiesława Kuźmiak, Teresa Sikora.

14.08.2022 – 20 Niedziela Zwykła:

8.00: zajęte Gonera.

11.00: + Marian, Stanisław, Katarzyna, Andrzej, Stanisław Cholewa, Franciszka, Wacław Siemińscy.

Stare Drzewce

7 sierpnia 2022 – 14 sierpnia 2022

7.08.2022 – 19 Niedziela Zwykła:

9.30: + Zbigniew Bąk – 17 rocznica śmierci.

8.08.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

9.08.2022 – Wtorek:

11.00: Pogrzeb: + Mirosław Ziembicki.

 10.08.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 11.08.2022 – Czwartek: nie ma Mszy św.

12.08.2022 – Piątek: nie ma Mszy św.

 13.08.2022 – Sobota:

15.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 70 urodzin Barbary.

17.30: + Anitka, Danuta w rocznice ich śmierci i innych zmarłych z rodziny.

14.08.2022 – 20 Niedziela Zwykła:

9.30: + Józef Wiczewski i zmarli z rodziny.

Konradowo

31 lipca 2022 – 7 sierpnia 2022 

31.07.2022 – 18 Niedziela Zwykła:

8.00: O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Pocieszenia dla Radosława z okazji 50 rocznicy urodzin.

11.00: Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia, wstawiennictwo św. Jakuba dla Anna z okazji imienin.

1.08.2022 – Poniedziałek:

19.00: + Bogdan Sowa.

2.08.2022 – Wtorek:

19.00: + Justyna Grześkowiak, ks. Krzysztof Florczyk.

3.08.2022 – Środa:

18.00: O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Pocieszenia dla Zbigniewa z okazji 50 rocznicy urodzin.

19.00: + dziadków Katarzyna, Michał Krawiec, zmarłe siostry z rodziny Krawiec, ks. Jan Krawiec.

4.08.2022 – Czwartek:

19.00: Dziękczynna w rocznicę ślubu Bożeny i Tadeusza, z okazji 43 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, Dary Ducha świętego, opiekę MB Pocieszenia na dalsze lata wspólnego życia, błogosławieństwo Boże dla syna.

5.08.2022 – Piątek:

19.00: + Alicja Majchrzak – od Renaty z rodziną.

6.08.2022 – Sobota:

19.00: + Bolesław, Anna Kij, Czesława, Józef Sławińscy.

7.08.2022 – 19 Niedziela Zwykła:

8.00: Dziękczynna w rocznicę ślubu Angeliki i Tomasza Zbierzaków, z okazji 21 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, Dary Ducha świętego, opiekę MB Pocieszenia na dalsze lata wspólnego życia, błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

11.00: + Ewa, z okazji dnia urodzin.

Chrzest: Antoni Krzysztof Piątek.

Stare Drzewce

31 lipca 2022 – 7 sierpnia 2022

31.07.2022 – 18 Niedziela Zwykła:

9.30: + Wojciech Gomułka, Genowefa, Czesław Urbańscy.

1.08.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

2.08.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

3.08.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 4.08.2022 – Czwartek:

17.00: + Jerzy Gracz i jego rodziców.

5.08.2022 – Piątek:

17.00: + Tadeusz Głogowski, Jerzy Stróżyk, zmarli z rodziny Kopeć.

6.08.2022 – Sobota:

17.30: + Stanisław i Anna Fuczek.

7.08.2022 – 19 Niedziela Zwykła:

9.30: + Zbigniew Bąk – 17 rocznica śmierci.

Konradowo

24 lipca 2022 – 31 lipca 2022 

24.07.2022 – 17 Niedziela Zwykła:

8.00: + Marianna, Ludwik Jodłowscy, Jan Jamrożek.

11.00: + Tadeusz Wojtanowicz, Genowefa, Ignacy Gapys i zmarłych z rodziny Luberów i Gapysów.

25.07.2022 – Poniedziałek: ODPUST.

19.00: ZA PARAFIAN.

19.00: + Ks. Krzysztof Florczyk, Justyna Grześkowiak.

19.00: Wacława Krawiec – 12 rocznica śmierci, Franciszek, Wanda, Jan Krawiec.

26.07.2022 – Wtorek:

19.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny i całej rodziny.

27.07.2022 – Środa:

19.00: + Anastazja, Helena, Mikołaj, Roman Nikolin, Stanisława, Franciszek Gronostaj, Zenon Suszka, Stanisław Worwa.

28.07.2022 – Czwartek:

19.00: + Paweł Pietrzczyk – od Wiesława Kubickiego z rodziną.

29.07.2022 – Piątek:

19.00: + Marek Wałowski – 4 rocznica śmierci.

 30.07.2022 – Sobota:

19.00: + Bolesław, Anna Kij, Czesława, Józef Sławińscy.

31.07.2022 – 18 Niedziela Zwykła:

8.00: O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Pocieszenia dla Radosława z okazji 50 rocznicy urodzin.

11.00: zajęte Ratajczak.

Stare Drzewce

24 lipca 2022 – 31 lipca 2022 

24.07.2022 – 17 Niedziela Zwykła:

9.30: + Feliks, Antonina, Wacław, Małgorzata Nowak, Edyta Poprawska, ks. Piotr.

25.07.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

26.07.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 27.07.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 28.07.2022 – Czwartek:

17.00:

29.07.2022 – Piątek: nie ma Mszy św.

 30.07.2022 – Sobota:

17.30: + Wojciech – 6 rocznica śmierci, Jan i zmarli z rodziny.

31.07.2022 – 18 Niedziela Zwykła:

9.30: + Wojciech Gomułka, Genowefa, Czesław Urbańscy.

Konradowo

17 lipca 2022 – 24 lipca 2022 

17.07.2022 – 16 Niedziela Zwykła:

8.00: + Bernard, Władysława, Marian Brzechwa, Anna, Mieczysław, Janina, Henryk Miś, Ludwinia Dziudziel, Kazimierz Machnicki.

11.00: + Janina Jastrzębska i wszystkich zmarłych z rodziny Jastrzębskich, Stankiewiczów, Rodaków, Szymakowskich, Dubickich.

18.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 50 urodzin Grzegorza.

18.07.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

19.07.2022 – Wtorek:

19.00: + Helena Walenczak – 16 rocznica śmierci, Krystyna, Franciszek Walenczak, Elżbieta Tymyszyn, Leokadia Kuzimowicz.

20.07.2022 – Środa:

19.00: W intencji Łucji Spławskiej z okazji 1 urodzin.

21.07.2022 – Czwartek:

19.00: + za zmarłych rodziców Salomea, Zenon Sawiccy, Waldemar Fusiak, oraz zmarli z rodziny.

22.07.2022 – Piątek:

19.00: + Adam, Janina Karaś, Józefa, Edmund Hanysz.

 23.07.2022 – Sobota:

19.00: Dziękczynna w rocznicę ślubu Stefanii i Zenona, z okazji 52 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, Dary Ducha świętego, opiekę MB Pocieszenia na dalsze lata wspólnego życia dla całej rodziny.

24.07.2022 – 17 Niedziela Zwykła:

8.00: + Marianna, Ludwik Jodłowscy, Jan Jamrożek.

11.00: + Tadeusz Wojtanowicz, Genowefa, Ignacy Gapys i zmarłych z rodziny Luberów i Gapysów.

Stare Drzewce

17 lipca 2022 – 24 lipca 2022

17.07.2022 – 16 Niedziela Zwykła:

9.30: + Irena Jedynak, Anastazja, Michał Zajczyk i zmarli z rodziny.

18.07.2022 – Poniedziałek: ODPUST.

19.00: Za Parafian.

19.07.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 20.07.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 21.07.2022 – Czwartek: nie ma Mszy św.

22.07.2022 – Piątek:

17.00: + Jerzy Gracz i jego rodziców.

 23.07.2022 – Sobota:

17.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 18 urodzin Szymona Sowińskiego

17.30: + Genowefa Małyniak i zmarli z rodziny.

24.07.2022 – 17 Niedziela Zwykła:

9.30: + Feliks, Antonina, Wacław, Małgorzata Nowak, Edyta Poprawska, ks. Piotr.

Konradowo

10 lipca 2022 – 17 lipca 2022 

10.07.2022 – 15 Niedziela Zwykła:

8.00: + Genowefa Brzechwa – 1 rocznica śmierci, od chrześniaka Jana z rodziną.

11.00: + Helena, Ewa, Stefan, Stanisława, Adam Susło, Natalia, Janusz Więckowscy, Wanda Fryzel.

11.07.2022 – Poniedziałek:

19.00: Dziękczynno – błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla o. Jarosława z okazji 28 rocznicy święceń kapłańskich.

12.07.2022 – Wtorek:

19.00: + Paweł Pietrzczyk – od siostry Marii z rodziną.

13.07.2022 – Środa:

19.00: W intencji członkiń 6 Róży Żywego Różańca.

14.07.2022 – Czwartek:

19.00: + Eugeniusz Pizoń – 15 rocznica śmierci.

15.07.2022 – Piątek:

19.00: + Feliksa Pizoń – od wnuka Grzegorza z rodziną.

16.07.2022 – Sobota:

19.00: + Mieczysław, Janina, Franciszek Janczak, Jan Jamrożek, Lucyna, Tomasz Grabińscy.

Chrzest: Julia Rutkiewicz.

17.07.2022 – 16 Niedziela Zwykła:

8.00: + Bernard, Władysława, Marian Brzechwa, Anna, Mieczysław, Janina, Henryk Miś, Ludwinia Dziudziel, Kazimierz Machnicki.

11.00: + Janina Jastrzębska i wszystkich zmarłych z rodziny Jastrzębskich, Stankiewiczów, Rodaków, Szymakowskich, Dubickich.

18.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 50 urodzin Grzegorza.

Stare Drzewce

10 lipca 2022 – 17 lipca 2022

10.07.2022 – 15 Niedziela Zwykła:

9.30: Dziękczynno – błagalna z okazji 47 rocznicy ślubu Danuty i Zdzisława, oraz Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuka.

11.07.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

12.07.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

13.07.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

14.07.2022 – Czwartek: nie ma Mszy św.

15.07.2022 – Piątek: nie ma Mszy św.

16.07.2022 – Sobota:

17.30: + Marian Nęcki – 2 rocznica śmierci, dziadków, z rodzin Apolinarskich, Sochaneckich, Suchora, Nęckich.

17.07.2022 – 16 Niedziela Zwykła:

9.30: + Irena Jedynak, Anastazja, Michał Zajczyk i zmarli z rodziny.

Konradowo

3 lipca 2022 – 10 lipca 2022

3.07.2022 – 14 Niedziela Zwykła:

8.00: W intencji brata Piotra o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

11.00: + Danuta Słodyka, Edward, Kazimiera Słodyka, Antonina, Stanisław Pryszczewscy.

4.07.2022 – Poniedziałek:

19.00: + Paweł Pietrzczyk – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

5.07.2022 – Wtorek:

19.00: + Bronisław, Irena Dubas.

6.07.2022 – Środa:

19.00: + Paweł Pietrzczyk – od syna Damiana z rodziną.

7.07.2022 – Czwartek:

19.00: + Mieczysław Lutowicz, Bronisław Nowocień, Czesław, Marianna, Tadeusz Wojtkowiak.

Barbara Lutowicz o błogosławieństwo Boże z okazji urodzin.

8.07.2022 – Piątek:

19.00: Dziękczynna w rocznicę ślubu Emilii i Artura, z okazji 26 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, Dary Ducha świętego, opiekę MB Pocieszenia na dalsze lata wspólnego życia dla całej rodziny.

9.07.2022 – Sobota:

14.00: Ślub: Katarzyna Krzymińska – Łukasz Rutkiewicz.

19.00: + Ryszard – 10 rocznica śmierci, Weronika, Stanisław Boreccy, Maria, Edward Śliwińscy, Krystyna, Zdzisław Markowiak, Maciuś Milarczyk, Czesław Dym.

Chrzest: Laura Matuszczak.

10.07.2022 – 15 Niedziela Zwykła:

8.00: + Genowefa Brzechwa – 1 rocznica śmierci, od chrześniaka Jana z rodziną.

11.00: + Helena, Ewa, Stefan, Stanisława, Adam Susło, Natalia, Janusz Więckowscy, Wanda Fryzel.

Stare Drzewce

3 lipca 2022 – 10 lipca 2022

3.07.2022 – 14 Niedziela Zwykła:

9.30: + Maria – 14 rocznica śmierci, Józef – 23 rocznica śmierci, Nowaków, Paweł Ramboliński i inni zmarli z rodziny.

4.07.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

5.07.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

6.07.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

7.07.2022 – Czwartek:

17.00: + Kazimierz Świgoń – 1 rocznica śmierci.

8.07.2022 – Piątek:

17.00: + Helena Sawczuk – od córki Krystyny z rodziną.

9.07.2022 – Sobota:

17.30: + Michałek i z rodziny Kopeć.

10.07.2022 – 15 Niedziela Zwykła:

9.30: Dziękczynno – błagalna z okazji 47 rocznicy ślubu Danuty i Zdzisława, oraz Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuka.

Konradowo

26 czerwca 2022 – 3 lipca 2022 

26.06.2022 – 13 Niedziela Zwykła:

8.00: + Jan i Bożena Przezbór.

11.00: + Lucyna, Tomasz, Anna, Franciszek Grabińscy, Stefania, Tadeusz Tupadło.

27.06.2022 – Poniedziałek:

19.00: + Władysław Chrząstowski.

28.06.2022 – Wtorek:

19.00: + Z rodziny Kulczykowskich, Krawców, Katarzyna, Marianna, Aleksandra Woźniak.

29.06.2022 – Środa:

19.00: + Sławomir – 2 rocznica śmierci.

30.06.2022 – Czwartek:

19.00: + Aniela Pielarska, Aniela, Bogumił, Elżbieta Wojniusz, Maria Lewandowska, Małgorzata Stefaniak, Anna Tarka – od córki Zofii z mężem.

1.07.2022 – Piątek:

19.00: + Roman Nikolin, Stanisław Worwa.

2.07.2022 – Sobota:

19.00: + Katarzyna, Stanisław, Marian, Andrzej, Stanisław Cholewa, Aniela, Edward Gonera.

3.07.2022 – 14 Niedziela Zwykła:

8.00:

11.00: + Danuta Słodyka, Edward, Kazimiera Słodyka, Antonina, Stanisław Pryszczewscy.

Stare Drzewce

26 czerwca 2022 – 3 lipca 2022

26.06.2022 – 13 Niedziela Zwykła:

9.30: + Krystyna, Antoni, Władysława, Jan Pakuła, Eugeniusz, Wanda Wtykło, Ryszard Chorąży, ks. Jan Poźniak.

27.06.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

28.06.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 29.06.2022 – Środa:

17.00: + Krzysztof Faryniarz – 1 rocznica śmierci.

 30.06.2022 – Czwartek:

17.00: + Helena Sawczuk – od Matek Różańcowych.

1.07.2022 – Piątek:

17.00: + o radość życia wiecznego dla Janiny i Tadeusza.

 2.07.2022 – Sobota:

14.30: Ślub: Sylwia Sobczak – Kamil Mazur.

17.30: + Tobiasz, Adam, Krzysztof Leśnik, Marian Szymański.

17.30: O błogosławieństwo Boże dla mamy w 60 rocznicę urodzin

3.07.2022 – 14 Niedziela Zwykła:

9.30: + Maria – 14 rocznica śmierci, Józef – 23 rocznica śmierci, Nowaków, Paweł Ramboliński i inni zmarli z rodziny.

Konradowo

19 czerwca 2022 – 26 czerwca 2022

19.06.2022 – 12 Niedziela Zwykła:

8.00: + Marian, Stanisław, Katarzyna, Andrzej, Stanisław Cholewa, Franciszka, Wacław Siemińscy.

11.00: + Mieczysław Janczak, Jan Jamrożek, Lucyna, Tomasz Grabińscy.

20.06.2022 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

21.06.2022 – Wtorek:

19.00: Podziękowanie za dotychczasową opiekę z prośbą o dalszą z okazji 35 rocznicy ślubu Elżbiety i Wiesława oraz ich synów.

22.06.2022 – Środa:

19.00: + Janina – 24 rocznica śmierci, Henryk, Sebastian z rodziny Jamrozików, Pieprzyków, Stanisława, Jan, Zbigniew, Jerzy z rodziny Wechtów i Wojciechowskich, Mieczysław Musiałek, Henryk Dubniewski, Edmund Wróblewski.

23.06.2022 – Czwartek:

19.00: Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę MB Pocieszenia i opiekę św. Jakuba z okazji urodzin Ewy.

24.06.2022 – Piątek:

19.00: + Kazimierz Spławski, Henryk Kaczmarzewski.

 25.06.2022 – Sobota:

16.00: + Helena i Jan Cholewa i zmarli z rodziny.

26.06.2022 – 13 Niedziela Zwykła:

8.00: + Jan i Bożena Przezbór.

11.00: + Lucyna, Tomasz, Anna, Franciszek Grabińscy, Stefania, Tadeusz Tupadło.

Stare Drzewce

19 czerwca 2022 – 26 czerwca 2022

19.06.2022 – 12 Niedziela Zwykła:

9.30: + Aleksander, Maria, Emil, Piotr Biszko i z rodzin Biszko, Krysa, Małyniak.

20.06.2022 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

21.06.2022 – Wtorek:

17.00: + Maria Bąkowska i zmarli z rodziny.

 22.06.2022 – Środa:

17.00: + Marianna Rajman – od Matek Różańcowych.

 23.06.2022 – Czwartek:

17.00: + Marianna Rajman – od Urszuli i Bronisława Rajman.

24.06.2022 – Piątek:

17.00: + Władysława i Eugeniusz Smolińscy.

 25.06.2022 – Sobota:

17.30: + Antonina, Anitka, Jan Mazur, Danuta, Eugeniusz, Władysława.

26.06.2022 – 13 Niedziela Zwykła:

9.30: + Krystyna, Antoni, Władysława, Jan Pakuła, Eugeniusz, Wanda Wtykło, Ryszard Chorąży, ks. Jan Poźniak.

Konradowo

22 maja 2022 – 29 maja 2022

22.05.2022 – VI Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Feliks, Zbigniew, Stanisława, Maria Ratajewscy.

11.00: + Lucyna Grabińska – 1 rocznica śmierci, Tomasz Grabiński.

23.05.2022 – Poniedziałek:

18.00:

24.05.2022 – Wtorek:

18.00: + Katarzyna, Zygmunt, Edward Malara, Józefa, Jan, Stanisława Sokołowscy, Czesław Pokrywa.

25.05.2022 – Środa:

18.00: + Adam Chrząstowski – od brata Jarosława z rodziną.

26.05.2022 – Czwartek:

18.00: + Maria Giertuga, Leonarda, Stanisław Macina.

27.05.2022 – Piątek:

18.00: + Elżbieta Tymyszyn – 4 rocznica śmierci, Helena, Krystyna, Franciszek Walenczak, Leokadia Kuzimowicz i z rodziny Tymyszyn i Walenczak.

 28.05.2022 – Sobota:

16.00: + Franciszek, Irena, Zygmunt Becela, Bronisław, Franciszka, Stanisław, Antoni Pawłowscy, Tadeusz Weber, Piotr, Mateusz Adamczak, Władysława, Eugeniusz Smolińscy, Marian Kuźniak.

29.05.2022 – Wniebowstąpienie Pańskie:

8.00: + Barbara – 3 rocznica śmierci, Zbigniew Onoszko, Marianna Wojtkowiak.

10.00: I Komunia Święta.

12.00:

Stare Drzewce

22 maja 2022 – 29 maja 2022

22.05.2022 – VI Niedziela Wielkanocna:

9.30: + Bogna Kostka – 1 rocznica śmierci, Marian Kostka.

23.05.2022 – Poniedziałek:

17.00: + Janusz, Henryk, Adolf, rodziców, teściów, dziadków, rodzeństwo.

24.05.2022 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 25.05.2022 – Środa: nie ma Mszy św.

 26.05.2022 – Czwartek:

17.00: O udaną operację dla mamy Lidii, o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

27.05.2022 – Piątek: nie ma Mszy św.

 28.05.2022 – Sobota:

14.00: Chrzest: Jan Kazimierz Buras.

17.30: + zmarli z rodziny, Jadwiga, Henryk, Józef, siostra Krystyna i zmarli z rodziny.

Chrzest: Marita Bielewicz-Kucharska.

29.05.2022 – Wniebowstąpienie Pańskie:

9.00: + Anna – 35 rocznica śmierci, Ludwik – 10 rocznica śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny.

 

Konradowo

8 maja 2022 – 15 maja 2022 

8.05.2022 – IV Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Stanisław Zawadzki – 9 rocznica śmierci.

11.00: + Stanisław Helena, Agnieszka, Witold, Władysław Podhajscy i zmarli z rodziny, Helena, Jan, Wincenty Talkowscy, Marian, Zofia Jamrożek, Lucyna, Tomasz Grabińscy.

2) + Aniela Pielarska – od córki Zofii z mężem.

9.05.2022 – Poniedziałek:

18.00: + Salomea i Zenon Sawiccy i zmarli z rodziny.

10.05.2022 – Wtorek:

18.00: + Cecylia Maciejewska – 1 rocznica śmierci.

11.05.2022 – Środa:

18.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 1 urodzin Wojciecha Lutowicza.

12.05.2022 – Czwartek:

18.00: + Stanisław, Eugeniusz, Feliksa Pizoń, Stanisław, Janina, Józef Szabat.

13.05.2022 – Piątek:

18.00: W intencji 6 Róży Żywego Różańca. W intencji zmarłej Feliksy Pizoń od 6 Róży.

 14.05.2022 – Sobota:

16.00: + Jan Toś – z okazji urodzin.

Chrzest: Rozalia Anna Gertich.

15.05.2022 – V Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Za zmarłych rodziców: Stanisław, Wiktoria Tomczak, Stefan, Halina Strzałkowscy, oraz pozostali zmarli z tych rodzin.

11.00: + Helena Susło.

2) + Zygmunt Konieczny, Rozalia i Stanisław Kaczmarek.

Stare Drzewce

8 maja 2022 – 15 maja 2022

8.05.2022 – IV Niedziela Wielkanocna:

9.30: + Roman i Julia Raczyńscy, Stefan, Magdalena, Józef Dańków.

9.05.2022 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

10.05.2022 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 11.05.2022 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

 12.05.2022 – Czwartek:

17.00:

13.05.2022 – Piątek:

17.00:

 14.05.2022 – Sobota:

17.30: Dziękczynno – błagalna z okazji 40 rocznicy ślubu Aliny i Tadeusza, oraz za dzieci i wnuków.

15.05.2022 – V Niedziela Wielkanocna:

9.00: + Antonina, Wincenty Strzeleccy i zmarłe rodzeństwo, i zmarli z rodziny Strzeleckich.

10.00: I Komunia Święta.

Konradowo

24 kwietnia 2022 – 1 maja 2022 

24.04.2022 – II Niedziela Wielkanocna, Miłosierdzia Bożego:

8.00: + Piotr, Helena, Zofia Dudek, Pelagia, Antoni Tylińscy.

11.00: + Janina Kaczmarek i z rodzin Pieprzyk, Krystkowiak, Jastrzębskich, Kaczmarek.

25.04.2022 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy:

18.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 46 rocznicy ślubu.

26.04.2022 – Wtorek:

18.00: O zdrowie dla męża Józefa.

27.04.2022 – Środa:

18.00: + Adam Chrząstowski – miesiąc po pogrzebie, intencja od uczestników pogrzebu.

28.04.2022 – Czwartek:

18.00:

29.04.2022 – Piątek:

18.00: + Feliksa Pizoń – od chrześnicy Barbary z rodziną.

 30.04.2022 – Sobota:

16.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 37 rocznicy ślubu Urszuli i Grzegorza, błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, opiekę MB Pocieszenia dla wnucząt.

1.05.2022 – III Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Józefa Sokołowska, Jan, Stanisława Sokołowscy, Katarzyna, Zygmunt, Edward Malara i zmarli z rodziny, Czesław Pokrywa.

11.00: + Alina, Krystyna, Stefan Oporowscy.

Stare Drzewce

24 kwietnia 2022 – 1 maja 2022

24.04.2022 – II Niedziela Wielkanocna, Miłosierdzia Bożego:

9.30: + Maria Słowik, rodziców i teściów, i zmarłych z rodziny.

25.04.2022 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

26.04.2022 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 27.04.2022 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

 28.04.2022 – Czwartek:

16.00: + Edward Todorowski, intencja od Wandy i Jana Walkoszów.

29.04.2022 – Piątek:

17.00: Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Mariusza.

 30.04.2022 – Sobota:

17.30: + Jan, Wojciech Nowak i zmarli z rodziny.

1.05.2022 – III Niedziela Wielkanocna:

9.30: + Maria, Emilia, Ryszard, Ludwik Matukiewicz, Bolesława Borzęcka, Zygmunt Plizga i zmarli z rodziny.

 

Konradowo

17 kwietnia 2022 – 24 kwietnia 2022 

17.04.2022 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego:

6.00: Za Parafian.

11.00: + Lucyna, Tomasz, Anna, Franciszek Grabińscy, Stefania, Tadeusz Tupadło, Mieczysław Janczak.

18.04.2022 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy:

8.00: + Anastazja, Helena, Mikołaj, Roman Nikolin, Stanisława, Franciszek Gronostaj, Stanisław Worwa, Zenon Suszka.

11.00: + Helena Susło.

Chrzest: Oskar Wojciech Wudarczyk.

19.04.2022 – Wtorek:

18.00:

20.04.2022 – Środa:

18.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jadwigi.

21.04.2022 – Czwartek:

18.00: + Adam Chrząstowski – od chrzestnej z rodziną.

22.04.2022 – Piątek:

18.00: + Feliksa Pizoń – od siostrzenicy Teresy z rodziną.

 23.04.2022 – Sobota:

15.00: Chrzest: Jan Bernard Czerwiec.

16.00: zajęte Jamrozik.

Chrzest: Konstanty Mały.

24.04.2022 – II Niedziela Wielkanocna, Miłosierdzia Bożego:

8.00: + Piotr, Helena, Zofia Dudek, Pelagia, Antoni Tylińscy.

11.00:

Stare Drzewce

17 kwietnia 2022 – 24 kwietnia 2022

17.04.2022 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego:

9.30: + z rodzin Żmuda, Aleksandrzak.

18.04.2022 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy:

9.30: + Bogdan Gusta – 2 rocznica śmierci.

19.04.2022 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 20.04.2022 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

 21.04.2022 – Czwartek:

17.00: + Edward Todorowski – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

22.04.2022 – Piątek:

17.00:

 23.04.2022 – Sobota:

17.30: + Maria, Joanna, Antoni, Józef, Jan Wolsztyniakowie i zmarli z rodziny Przewoźnych, Robert Lis.

24.04.2022 – II Niedziela Wielkanocna, Miłosierdzia Bożego:

9.30: + Maria Słowik, rodziców i teściów, i zmarłych z rodziny.

 

Konradowo

10 kwietnia 2022 – 18 kwietnia 2022 

10.04.2022 – Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej:

8.00: + Rozalia i Ludwik Wolni, z rodzin Wolnych, Sacha.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 40 rocznicy ślubu Marioli i Romana, i ich dzieci i wnuków.

11.04.2022 – Wielki Poniedziałek:

18.00: + Aniela Pielarska – od rodziny z Częstochowy.

12.04.2022 – Wielki Wtorek:

18.00: W intencji członkiń 5 Róży Żywego Różańca.

13.04.2022 – Wielka Środa:

18.00: + Marian, Pelagia, Janusz, Ryszard Osiak i zmarli z rodziny Pietrzczyk.

14.04.2022 – Wielki Czwartek:

18.30: W intencji kapłanów od 5 Róży Żywego Różańca.

15.04.2022 – Wielki Piątek:

15.00: Droga Krzyżowa.

18.30: Liturgia Wielkiego Piątku.

 16.04.2022 – Sobota:

18.30: O pokój na świecie za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.

17.04.2022 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego:

6.00: Za Parafian.

11.00: + Lucyna, Tomasz, Anna, Franciszek Grabińscy, Stefania, Tadeusz Tupadło, Mieczysław Janczak.

18.04.2022 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy:

8.00: + Anastazja, Helena, Mikołaj, Roman Nikolin, Stanisława, Franciszek Gronostaj, Stanisław Worwa, Zenon Suszka.

11.00: zajęte Susło.

Stare Drzewce

10 kwietnia 2022 – 18 kwietnia 2022

10.04.2022 – Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej:

9.30: + Helena, Stanisław Juskowiak, z rodzin Lucerków, Juskowiaków, Lindnerów.

11.04.2022 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

12.04.2022 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

17.00: Spowiedź.

 13.04.2022 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

17.00: Spowiedź.

 14.04.2022 – Wielki Czwartek:

17.00:

15.04.2022 – Wielki Piątek:

17.00: Liturgia Wielkiego Piątku.

 16.04.2022 – Wielka Sobota:

22.00: Za Parafian.

17.04.2022 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego:

9.30:

18.04.2022 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy:

9.30: + Bogdan Gusta – 2 rocznica śmierci.

Konradowo

27 lutego 2022 – 6 marca 2022 

27.02.2022 – 8 Niedziela zwykła:

8.00: + rodzice Natalia, Janusz Więckowscy – w 9 rocznicę śmierci.

11.00: + Marian, Maria, Marcin Brach.

Chrzest: Lena Walkowiak – Kij.

28.02.2022 – Poniedziałek:

17.00: + Marianna Jarosz – 4 rocznica śmierci.

1.03.2022 – Wtorek:

18.00:

 2.03.2022 – Środa Popielcowa.

10.00: + rodziców Wacława i Franciszek Krawiec, s. Angelina, Julia, Roman Raczyńscy.

18.00: + Marian Brzechwa – 37 rocznica śmierci, Władysława, Bernard Brzechwa, Tadeusz Zasowski.

3.03.2022 – Czwartek:

18.00:

4.03.2022 – Piątek:

17.30: Droga Krzyżowa.

18.00: + Edward Malara – od syna Marcina z rodziną.

 5.03.2022 – Sobota:

16.00: + rodziców, rodzeństwo, z rodzin Skalskich, Słodyków.

6.03.2022 – 1 Niedziela Wielkiego Postu:

8.00: + Leokadia, Marian Grześkowiak.

11.00: zajęte Ratajczak.

Stare Drzewce

27 lutego 2022 – 6 marca 2022

27.02.2022 – 8 Niedziela zwykła:

9.30: +zmarłych rodziców i teściów, zmarłych z rodzin Rycerz, Rahnefeld, Staszak.

14.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 1 urodzin Blanki i braci Jakub i Kacper.

28.02.2022 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

1.03.2022 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

2.03.2022 – Środa Popielcowa.

9.00:

17.00: + zmarłych i pomordowanych na Kresach.

 3.03.2022 – Czwartek:

17.00: + Władysława Smolińska – od córki Krystyny z rodziną.

4.03.2022 – Piątek:

17.00:

17.30: Droga Krzyżowa.

 5.03.2022 – Sobota:

17.30:

6.03.2022 – 1 Niedziela Wielkiego Postu:

9.30: + Stanisław Sowiński – 11 rocznica śmierci i zmarłych z rodzin Sowińskich, Służalców, Zahorodnych, Kuroszów.

Konradowo

20 lutego 2022 – 27 lutego 2022

20.02.2022 – 7 Niedziela zwykła:

8.00: + Danuta Słodyka – 13 rocznica śmierci, Edward, Kazimiera.

11.00: Chrzest: Tymoteusz Bogdan Susło.

21.02.2022 – Poniedziałek:

17.00: + Zygmunt, Katarzyna i z rodziny Malara, Jacek, Wiesław Pożoga, Józefa, Jan, Stanisława Sokólscy, Czesław Pokrywa.

22.02.2022 – Wtorek:

17.00: + Zygmunt, Jadwiga, Stanisław, Franciszek, Władysław Pietrzczyk, Ryszard Osiak, z rodziny Osiaków.

 23.02.2022 – Środa:

17.00: + Marysia – 1 rocznica śmierci, Anna, Grażyna, Waldemar, Ryszard.

24.02.2022 – Czwartek:

17.00: + Bernard – 38 rocznica śmierci, Władysława, Marian Brzechwa, Anna, Mieczysław, Janina, Henryk Miś, Ludwinia Dziudziel, Kazimierz Machnicki.

25.02.2022 – Piątek:

17.00: + Stanisław Pizoń – 32 rocznica śmierci, Anna Łuka i zmarli z rodziny.

 26.02.2022 – Sobota:

16.00: + Wiesław, Leon Olenkiewicz, Zofia, Kazimierz Gapys.

27.02.2022 – 8 Niedziela zwykła:

8.00: + rodzice Natalia, Janusz Więckowscy – w 9 rocznicę śmierci.

11.00: + Marian Brach.

Chrzest: Lena Walkowiak – Kij.

Stare Drzewce

20 lutego 2022 – 27 lutego 2022

20.02.2022 – 7 Niedziela zwykła:

9.30: + Władysław – 10 rocznica śmierci, zmarli z rodzin Homa, Grygorowicz, Kopeć, Marciniak.

21.02.2022 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

22.02.2022 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 23.02.2022 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

 24.02.2022 – Czwartek:

16.00: + Władysława Smolińska – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

25.02.2022 – Piątek: Nie ma Mszy świętej.

 26.02.2022 – Sobota:

17.30: + Olga, Jan, Mirosław i zmarli z rodziny.

27.02.2022 – 8 Niedziela zwykła:

9.30: +zmarłych rodziców i teściów, zmarłych z rodzin Rycerz, Rahnefeld, Staszak.

Konradowo

6 lutego 2022 – 13 lutego 2022

6.02.2022 – 5 Niedziela zwykła:

8.00: + Stanisław Podciarski – 30 rocznica śmierci, Leokadia, Józef Podciarscy.

11.00: + Stanisława Piątek – intencja od rodziny Susło.

7.02.2022 – Poniedziałek:

17.00: + Janina, Adam Karaś, Józefa, Edmund Hanysz.

8.02.2022 – Wtorek:

17.00: + Kazimierz Spławski.

 9.02.2022 – Środa:

17.00: + Ryszard, Weronika, Stanisław Boreccy, Maria, Edmund Śliwińscy, Krystyna, Zdzisław Markowiak, Maciuś Milarczyk, Czesław Dym.

10.02.2022 – Czwartek:

17.00: + Józef Strzała – 10 rocznica śmierci.

11.02.2022 – Piątek:

17.00: W intencji chorych.

 12.02.2022 – Sobota:

16.00: + Henryk Dubniewski – 7 rocznica śmierci, Wechtów, Wojciechowskich, Jamrozików, Pieprzyków, Edmund, Mieczysław.

13.02.2022 – 6 Niedziela zwykła:

8.00: + Katarzyna, Franciszek Królikowscy.

11.00: + Romuald, Maria, Wincenty Drzewieckich, Scholastyka Wiśniewska, Janina, Adam Karaś.

Stare Drzewce

6 lutego 2022 – 13 lutego 2022

6.02.2022 – 5 Niedziela zwykła:

9.30: + Bogna Kostka, Marian Kostka.

7.02.2022 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

8.02.2022 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 9.02.2022 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

 10.02.2022 – Czwartek:

16.00:

11.02.2022 – Piątek:

16.00: W intencji chorych.

 12.02.2022 – Sobota:

17.30: + Anastazja, Michał Zajczyk i zmarli z rodziny.

13.02.2022 – 6 Niedziela zwykła:

9.30: Dziękczynna z okazji 39 rocznicy ślubu Urszuli i Zenona.

Konradowo

30 stycznia 2022 – 6 lutego 2022 

30.01.2022 – 4 Niedziela zwykła:

8.00: + Stanisława Piątek – od 4 Róży Żywego Różańca.

11.00: + Kazimierz Budzyński.

31.01.2022 – Poniedziałek:

17.00: + Józef, Czesława Sławińscy, Anna, Bolesław Kij.

1.02.2022 – Wtorek:

17.00:

2.02.2022 – Środa:

10.00: Zenon Sawicki – 19 rocznica śmierci.

17.00: + Justyna Grześkowiak, ks. Krzysztof Florczyk.

3.02.2022 – Czwartek:

17.00:

4.02.2022 – Piątek:

17.00: + Stanisława Piątek – intencja od dzieci i siostry.

 5.02.2022 – Sobota:

16.00: + Henryk – 7 rocznica śmierci.

6.02.2022 – 5 Niedziela zwykła:

8.00: zajęte Grześkowiak.

11.00: + Stanisława Piątek – intencja od rodziny Susło.

Stare Drzewce

30 stycznia 2022 – 6 lutego 2022

30.01.2022 – 4 Niedziela zwykła:

9.30: + Zenon Orłowski – 15 rocznica śmierci i zmarli z rodziny.

31.01.2022 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

1.02.2022 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 2.02.2022 – Środa:

9.00:

16.00: Podziękowanie za otrzymane łaski oraz prośba o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków, i Siostry Służebniczki.

 3.02.2022 – Czwartek:

16.00:

4.02.2022 – Piątek:

16.00:

 5.02.2022 – Sobota:

17.30: + Zdzisław Grondalski – 1 rocznica śmierci, rodzice Maria i Stanisław.

6.02.2022 – 5 Niedziela zwykła:

9.30: + Bogna Kostka, Marian Kostka.

Konradowo

23 stycznia 2022 – 30 stycznia 2022

23.01.2022 – 3 Niedziela zwykła:

8.00: + Krystyna Panicz – od rodziny Nikolin.

11.00: + Janina Jastrzębska i wszystkich zmarłych z rodzin Jastrzębskich, Stankiewiczów, Rodaków, Szymakowskich, Dubickich.

24.01.2022 – Poniedziałek:

17.00: + Mikołaj, Anastazja, Helena, Roman Nikolin, Stanisława i Franciszek Gronostaj, Stanisław Worwa.

25.01.2022 – Wtorek:

17.00:

 26.01.2022 – Środa:

17.00: + Franciszek Basikowski – 13 rocznica śmierci, Krystyna, Ryszard Basikowscy, Katarzyna, Zygmunt, Edward Malara.

27.01.2022 – Czwartek:

17.00:

28.01.2022 – Piątek:

17.00: + Stanisława Piątek – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 29.01.2022 – Sobota:

14.00: Dziękczynna z okazji 1 urodzin Aleksandry.

16.00: + Maria Giertuga – 13 rocznica śmierci.

30.01.2022 – 4 Niedziela zwykła:

8.00: + Stanisława Piątek – od 4 Róży Żywego Różańca.

11.00: + Kazimierz Budzyński.

Stare Drzewce

23 stycznia 2022 – 30 stycznia 2022

23.01.2022 – 3 Niedziela zwykła:

9.30: + Zofia Wiczewska i zmarli z rodziny.

14.00: + Łukasz Cuper.

24.01.2022 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

25.01.2022 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 26.01.2022 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

 27.01.2022 – Czwartek: Nie ma Mszy świętej.

28.01.2022 – Piątek: Nie ma Mszy świętej.

 29.01.2022 – Sobota:

17.30: + Henryk, Gertruda, Zbigniew Bąk i zmarli z rodziny.

30.01.2022 – 4 Niedziela zwykła:

9.30: + Zenon Orłowski – 15 rocznica śmierci i zmarli z rodziny.

Konradowo

9 stycznia 2022 – 16 stycznia 2022 

9.01.2022 – Chrzest Pański:

8.00: Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba w 51 rocznicę ślubu.

11.00: + Helena Susło.

10.01.2022 – Poniedziałek:

17.00:

11.01.2022 – Wtorek:

17.00: + Marian Gertich – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 12.01.2022 – Środa:

17.00:

13.01.2022 – Czwartek:

17.00: Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba z okazji 50 urodzin.

14.01.2022 – Piątek: nie ma Mszy świętej

 15.01.2022 – Sobota:

13.00: Chrzest: Wojciech Gapys.

16.00: + Marian, Stanisław, Katarzyna, Andrzej, Stanisław Cholewów, Franciszka, Wacław Siemińskich.

16.01.2022 – 2 Niedziela zwykła:

8.00: + Stanisław, Katarzyna, Marian, Andrzej, Stanisław Cholewa, Aniela, Edward Gonera.

11.00: Krystyna, Alina, Stefan Oporowscy i zmarli z rodziny.

Stare Drzewce

9 stycznia 2022 – 16 stycznia 2022

9.01.2022 – Chrzest Pański:

9.30: + Rozalia, Ludwik, Józef, Eugeniusz, Jan.

10.01.2022 – Poniedziałek:

18.00:

11.01.2022 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

12.01.2022 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

13.01.2022 – Czwartek: Nie ma Mszy świętej.

14.01.2022 – Piątek: Nie ma Mszy świętej.

15.01.2022 – Sobota:

17.30: + Barbara, Kazimierz Zielinowscy.

16.01.2022 – 2 Niedziela zwykła:

9.30: + Janina Staszak – intencja od córki Justyny.

 

Konradowo

2 stycznia 2022 – 9 stycznia 2022 

2.01.2022 – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim:

8.00: + Marian Cholewa – w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.

11.00: + Mieczysław Janczak, Jan Jamrożek, Lucyna, Tomasz Grabińscy i zmarli z rodziny.

3.01.2022 – Poniedziałek:

17.00: Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba dla Zuzanny i Jana z okazji 46 rocznicy ślubu.

4.01.2022 – Wtorek:

17.00:

 5.01.2022 – Środa:

17.00: + Małgorzata Stefaniak – 2 rocznica śmierci.

6.01.2022 – Czwartek: Objawienie Pańskie.

8.00: + Marian i Leokadia Grześkowiak.

11.00: Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba dla Marcina z okazji 18 urodzin, za jego rodziców i rodzeństwo.

7.01.2022 – Piątek:

17.00:

 8.01.2022 – Sobota:

14.00: Chrzest: Nadia Khan.

16.00: + Bożena, Jan Przezbór.

9.01.2022 – Chrzest Pański:

8.00: Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba w 51 rocznicę ślubu.

11.00: zajęte Susło.

Stare Drzewce

2 stycznia 2022 – 9 stycznia 2022

2.01.2022 – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim:

9.30: + Józef Chorostecki i zmarli z rodziny Chorosteckich, Dąbrowskich, Stryk, Bielewicz.

3.01.2022 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

4.01.2022 – Wtorek:

18.00:

 5.01.2022 – Środa:

18.00:

 6.01.2022 – Czwartek: Objawienie Pańskie.

9.30: + Jadwiga, Stanisława, Stanisław Zygmanowscy, Józef Winiarski i zmarli z rodziny.

15.00:

7.01.2022 – Piątek:

18.00:

 8.01.2022 – Sobota:

17.30:

9.01.2022 – Chrzest Pański:

9.30: zajęte Suszyńscy.

 

Konradowo

26 grudnia 2021 – 2 stycznia 2022

26.12.2021 – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa:

8.00: + Janina Szmania, Władysław Czarnomysy, Jerzy Szmania.

11.00: + Jan Jamrożek, Mieczysław Janczak – 1 rocznica śmierci, Lucyna, Tomasz Grabińscy.

27.12.2021 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

28.12.2021 – Wtorek:

17.00:

 29.12.2021 – Środa:

17.00:

30.12.2021 – Czwartek:

17.00:

 31.12.2021 – Piątek: Zakończenie roku kalendarzowego.

17.00: Za Parafian.

1.01.2022 – Sobota: Nowy Rok, Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

9.00: + Mieczysław Kukla

12.00: Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba dla całej rodziny.

2.01.2022 – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim:

8.00: + Marian Cholewa – w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.

11.00: + Mieczysław Janczak, Jan Jamrożek, Lucyna, Tomasz Grabińscy i zmarli z rodziny.

Stare Drzewce

26 grudnia 2021 – 2 stycznia 2022

26.12.2021 – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa:

9.30: + Stefan Małyniak i zmarli z rodziny.

27.12.2021 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

28.12.2021 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 29.12.2021 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

 30.12.2021 – Czwartek:

16.00:

31.12.2021 – Piątek: Zakończenie roku kalendarzowego.

16.00: Za Parafian.

 1.01.2022 – Sobota: Nowy Rok, Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

10.30: Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Szymona z Lipnicy dla dzieci i wnuków.

2.01.2022 – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim:

9.30: + Józef Chorostecki i zmarli z rodziny Chorosteckich, Dąbrowskich, Stryk, Bielewicz.

Konradowo

19 grudnia 2021 – 26 grudnia 2021 

19.12.2021 – 4 Niedziela Adwentu:

8.00:

11.00: + Helena Susło.

2) + Anna Gała – 3 rocznica śmierci.

20.12.2021 – Poniedziałek:

17.00: +Adam, Janina Karaś, Józefa, Edmund Hanysz.

21.12.2021 – Wtorek:

17.00: + Jan – 26 rocznica śmierci, z rodzin Wechtów, Wojciechowskich, Jamrozików, Pieprzyków, Mieczysław, Henryk, Edmund.

 22.12.2021 – Środa:

17.00: + Bożena, Jan Przezbór.

23.12.2021 – Czwartek:

17.00: + z rodzin Wałowskich i Wojtanowiczów.

 24.12.2021 – Piątek: Wigilia Narodzenia Pańskiego.

23.00: Za Parafian.

 25.12.2021 – Sobota: Narodzenie Pańskie.

8.00:

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji imienin, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba dla Ewy i jej rodziny.

2) Dziękczynno – błagalna z okazji 50 rocznicy ślubu, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba.

26.12.2021 – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa:

8.00: + Janina Szmania, Władysław Czarnomysy, Jerzy Szmania.

11.00: + Jan Jamrożek, Mieczysław Janczak – 1 rocznica śmierci, Lucyna, Tomasz Grabińscy.

Stare Drzewce

19 grudnia 2021 – 26 grudnia 2021

19.12.2021 – 4 Niedziela Adwentu:

9.30: + Paweł – 39 rocznica śmierci, Franciszek – 45 rocznica śmierci, Zofia Rambolińscy, Maria, Józef, Mariola Nowak, zmarłe rodzeństwo, dziadkowie, zmarli z rodzin Spurka, Monika Łukaszczyk, i inni zmarli z rodziny.

20.12.2021 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

21.12.2021 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 22.12.2021 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

 23.12.2021 – Czwartek:

9.00: Spowiedź.

16.00: Spowiedź.

24.12.2021 – Piątek: Wigilia Narodzenia Pańskiego.

22.00: Za Parafian.

 25.12.2021 – Sobota: Narodzenie Pańskie.

9.30: Dziękczynno – błagalna z okazji kolejnej rocznicy ślubu Elżbiety i Berndta.

26.12.2021 – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa:

9.30: + Stefan Małyniak i zmarli z rodziny.

Konradowo

12 grudnia 2021 – 19 grudnia 2021

12.12.2021 – 3 Niedziela Adwentu:

8.00: + Michał, Teresa Marciszyn.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 18 urodzin Jakuba, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba.

13.12.2021 – Poniedziałek:

17.00:

14.12.2021 – Wtorek:

17.00:

 15.12.2021 – Środa:

17.00: + Salomea Sawicka – 3 rocznica śmierci.

16.12.2021 – Czwartek:

17.00: + Elżbieta Bodych – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 17.12.2021 – Piątek:

17.00: + Czesław Herkt – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 18.12.2021 – Sobota:

16.00: + Ryszard Osiak – 6 rocznica śmierci, Pelagia, Marian, Jan i z rodziny Pietrzczyk.

2) Dziękczynno – błagalna z okazji 60 urodzin, z prośbą o wstawiennictwo MB Pocieszenia i św. Jakuba, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie dla całej rodziny.

19.12.2021 – 4 Niedziela Adwentu:

8.00:

11.00: + Helena Susło.

2) + Anna Gała – 3 rocznica śmierci.

Stare Drzewce

12 grudnia 2021 – 19 grudnia 2021

12.12.2021 – 3 Niedziela Adwentu:

9.30: + Jadwiga – 10 rocznica śmierci, Henryk, Józef Sochaneccy, Krystyna, Agata, Marysia, zmarli z rodziny, z rodzin Apolinarskich, Zahorodnych.

13.12.2021 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

14.12.2021 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 15.12.2021 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

 16.12.2021 – Czwartek:

16.00:

17.12.2021 – Piątek:

16.00: + Piotr Biszko – 1 rocznica śmierci.

 18.12.2021 – Sobota:

17.30: + rodziców i z rodzin Kopeć i Marciniak.

19.12.2021 – 4 Niedziela Adwentu:

9.30: + Paweł – 39 rocznica śmierci, Franciszek – 45 rocznica śmierci, Zofia Rambolińscy, Maria, Józef, Mariola Nowak, zmarłe rodzeństwo, dziadkowie, zmarli z rodzin Spurka, Monika Łukaszczyk, i inni zmarli z rodziny.

Konradowo

5 grudnia 2021 – 12 grudnia 2021 

5.12.2021 – 2 Niedziela Adwentu:

8.00: + Rozalia, Kazimierz, Zofia, Józef, Anna, Wawrzyniec, Danuta, Władysław, Barbara, Antoni.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji imienin Mariana, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba.

6.12.2021 – Poniedziałek:

17.00:

7.12.2021 – Wtorek:

17.00:

 8.12.2021 – Środa:

11.00:

17.00: + Anna, Mieczysław, Janina Miś, Bernard, Władysława, Marian Brzechwa, Ludwinia Dziudziel, Kazimierz Machnicki.

9.12.2021 – Czwartek:

17.00:

 10.12.2021 – Piątek:

17.00: + rodziców, dziadków, rodzeństwo, wujków, ciotki z rodziny Słodyków.

 11.12.2021 – Sobota:

16.00: + Leonarda, Stanisław Macina, Bogusław Pożoga, Stanisława, Władysław Jabłońscy, Jan Hajduk, Andrzej, Wiesław, Jacek Pożoga.

12.12.2021 – 3 Niedziela Adwentu:

8.00: + Michał, Teresa Marciszyn.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 18 urodzin Jakuba, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba.

Stare Drzewce

5 grudnia 2021 – 12 grudnia 2021

5.12.2021 – 2 Niedziela Adwentu:

9.30: + Jan, Olga, Mirosław i zmarli z rodziny.

6.12.2021 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

7.12.2021 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 8.12.2021 – Środa:

16.00: + Helena Szajek – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 9.12.2021 – Czwartek:

16.00:

10.12.2021 – Piątek:

16.00:

 11.12.2021 – Sobota:

17.30: + Anna, Józef, Bogdan, Jan, Dymitr i zmarli z rodziny.

12.12.2021 – 3 Niedziela Adwentu:

9.30: + Jadwiga – 10 rocznica śmierci, Henryk, Józef Sochaneccy, Krystyna, Agata, Marysia, zmarli z rodziny, z rodzin Apolinarskich, Zahorodnych.

Konradowo

28 listopada 2021 – 5 grudnia 2021 

28.11.2021 – 1 Niedziela Adwentu:

8.00: + Krystyna, Alina, Stefan Oporowscy i zmarli z rodziny.

11.00: + Helena Susło, Stanisława, Adam, Stefan, Edward, Mirosław, Wanda Fryzel.

29.11.2021 – Poniedziałek:

17.00: + Jadwiga, Franciszek, Zygmunt, Stanisław, Władysław Pietrzczyk, Ryszard Osiak i zmarli z rodziny Osiak.

30.11.2021 – Wtorek:

17.00: + Sebastian – 18 rocznica śmierci, z rodzin Jamrozików, Pieprzyków, Wechtów, Wojciechowskich, Henryk, Mieczysław, Edmund.

 1.12.2021 – Środa:

17.00:

2.12.2021 – Czwartek:

17.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 65 rocznicy ślubu Marii i Henryka.

 3.12.2021 – Piątek:

17.00: + Bogdan Ścibor – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 4.12.2021 – Sobota:

16.00: + Irena Dubas – 1 rocznica śmierci.

5.12.2021 – 2 Niedziela Adwentu:

8.00: + Rozalia, Kazimierz, Zofia, Józef, Anna, Wawrzyniec, Danuta, Władysław, Barbara, Antoni.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji imienin Mariana, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba.

Stare Drzewce

28 listopada 2021 – 5 grudnia 2021

28.11.2021 – 1 Niedziela Adwentu:

9.30: + Janina Staszak – intencja od córki Sabiny z rodziną.

29.11.2021 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

30.11.2021 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 1.12.2021 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

 2.12.2021 – Czwartek:

16.00: + Helena Szajek – od Żywego Różańca.

3.12.2021 – Piątek:

16.00: + Irena Rogińska – 1 rocznica śmierci.

 4.12.2021 – Sobota:

17.30: + Anastazja, Michał Zajczyk i zmarli z rodziny.

5.12.2021 – 2 Niedziela Adwentu:

9.30: + Jan, Olga, Mirosław i zmarli z rodziny.

Konradowo

21 listopada 2021 – 28 listopada 2021 

21.11.2021 – Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata:

8.00: + Ludwik Jadłowski, Jan Jamrożek.

11.00: + Marian, Stanisław, Katarzyna, Andrzej, Stanisław Cholewa, Franciszka, Wacław Siemińscy.

22.11.2021 – Poniedziałek:

12.30: Pogrzeb: Elżbieta Bodych.

14.00: Pogrzeb: Czesław Herkt.

23.11.2021 – Wtorek:

17.00:

 24.11.2021 – Środa:

17.00:

25.11.2021 – Czwartek:

17.00:

 26.11.2021 – Piątek:

17.00:

 27.11.2021 – Sobota:

16.00: + Stanisław Basikowski – 1 rocznica śmierci.

28.11.2021 – 1 Niedziela Adwentu:

8.00: + Krystyna, Alina, Stefan Oporowscy i zmarli z rodziny.

11.00: + Helena Susło.

Stare Drzewce

21 listopada 2021 – 28 listopada 2021

21.11.2021 – Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata:

9.30: + Stefan Gomułka.

22.11.2021 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

23.11.2021 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 24.11.2021 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

 25.11.2021 – Czwartek:

16.00: + Stanisław Iłowski, rodziców i teściów.

26.11.2021 – Piątek:

16.00: + Janina Hochmańska – miesiąc po pogrzebie.

 27.11.2021 – Sobota:

17.30: + Janina Staszak – intencja od córki Doroty z rodziną.

28.11.2021 – 1 Niedziela Adwentu:

9.30: + Janina Staszak – intencja od córki Sabiny z rodziną.

Konradowo

14 listopada 2021 – 21 listopada 2021 

14.11.2021 – 33 Niedziela zwykła:

8.00: + Helena, Zofia, Piotr Dudek.

11.00: + Jerzy Zalesiński – 5 rocznica śmierci.

15.11.2021 – Poniedziałek:

17.00: + Krystyna Lewandowska, Władysława Jakubowska – od Barbary z rodziną.

16.11.2021 – Wtorek:

17.00: + Tomasz Grabiński – 1 rocznica śmierci, Lucyna Grabińska, Mieczysław Janczak, Anna, Franciszek Grabińscy, Stefania, Tadeusz Tupadło.

 17.11.2021 – Środa:

17.00: + Jadwiga, Jerzy, Andrzej, Wojciech Kowalscy, Beata.

18.11.2021 – Czwartek:

17.00: + Roman, Mikołaj, Anastazja, Helena Nikolin, Stanisława, Franciszek Gronostaj, Stanisław Worwa, Zenon Suszka.

 19.11.2021 – Piątek:

17.00: + Józefa, Eugeniusz Kowalczykowscy.

 20.11.2021 – Sobota:

16.00: + Roman Ratajczak, Marian Jamrożek, Lucyna, Tomasz Grabińscy i zmarli z rodzin Jamrożków, Ratajczaków.

21.11.2021 – Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata:

8.00: + Ludwik Jadłowski, Jan Jamrożek.

11.00: + Marian, Stanisław, Katarzyna, Andrzej, Stanisław Cholewa, Franciszka, Wacław Siemińscy.

Stare Drzewce

14 listopada 2021 – 21 listopada 2021

14.11.2021 – 33 Niedziela zwykła:

9.30: + Andrzej, Kazimierz, Helena, Maria, Stefan Przybylscy, Genowefa, Franciszek Błaszkowscy.

15.11.2021 – Poniedziałek: Nie ma Mszy świętej.

16.11.2021 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 17.11.2021 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

18.11.2021 – Czwartek:

16.00: + Józef Sochanecki – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

19.11.2021 – Piątek:

16.00: + O dar nieba dla Teresa, Henryk, Marek, Edward, ks. Stefan i zmarli z rodziny.

 20.11.2021 – Sobota:

17.30: + Stanisław, Antonina, Tadeusz Bukowscy i zmarli z rodziny, siostra Tamara.

21.11.2021 – Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata:

9.30: + Stefan Gomułka.

 

Konradowo

7 listopada 2021 – 14 listopada 2021 

7.11.2021 – 32 Niedziela zwykła:

8.00: + Stanisław, Leokadia, Józef Podciarscy, Zofia Gitler, Władysława, Jan, Florian, z rodziny Grześkowiak.

11.00: + rodziców Stefan, Halina Strzałkowscy, Stanisław, Wiktoria Tomczak oraz pozostałych zmarłych z tych rodzin.

2) + Tomasz Grabiński – 1 rocznica śmierci, Lucyna Grabińska.

8.11.2021 – Poniedziałek:

17.00: + Romuald, Maria, Wincenty Drzewieccy, Józefa, Scholastyka Wiśniewscy i zmarli z tych rodzin.

9.11.2021 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 10.11.2021 – Środa:

17.00: + Bogdan Sowa – 1 rocznica śmierci.

11.11.2021 – Czwartek:

8.00: + Katarzyna, Stanisław, Marian, Andrzej, Stanisław Cholewa, Aniela, Edward Gonera.

11.00: + Rozalia, Ludwik, Maria Józef Wolni, Jerzy, Jan, Władysława Sacha i zmarli z rodziny, Michał Śleziak i zmarli z rodziny Paraniec, Janina, Feliks Kaczmarek.

 12.11.2021 – Piątek:

17.00: + Zbigniew Onoszko – 1 rocznica śmierci, Barbara Onoszko, Marianna Wojtkowiak.

 13.11.2021 – Sobota:

13.00: Chrzest: Stanisław Szwarc.

16.00: + Janina Jastrzębska i wszystkich zmarłych z rodzin Jastrzębskich, Stankiewiczów, Rodaków, Szymakowskich, Dubickich.

14.11.2021 – 33 Niedziela zwykła:

8.00: + Helena, Zofia, Piotr Dudek.

11.00: + Jerzy Zalesiński – 5 rocznica śmierci.

Stare Drzewce

7 listopada 2021 – 14 listopada 2021

7.11.2021 – 32 Niedziela zwykła:

9.30: + z rodziny Strzeleckich, zmarłe rodzeństwo z rodziny Bąk, dziadków.

8.11.2021 – Poniedziałek:

12.00: Pogrzeb: Helena Szajek.

16.00: + Za zmarłych rodziców, rodzeństwo z rodzin Rajman, Bajer, Grodzkich, ks. Jana.

9.11.2021 – Wtorek: Nie ma Mszy świętej.

 10.11.2021 – Środa: Nie ma Mszy świętej.

 

11.11.2021 – Czwartek:

9.30: + Henryk, Janusz, Adolf, rodziców, teściów i rodzeństwo.

12.11.2021 – Piątek:

16.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 18 urodzin Igi.

+ Krystyna, Czesław.

 13.11.2021 – Sobota:

17.30: + Stanisław, Pelagia Sinieccy, z rodziny Kowalskich, Michalewiczów.

14.11.2021 – 33 Niedziela zwykła:

9.30: + Andrzej, Kazimierz, Helena, Maria, Stefan Przybylscy, Genowefa, Franciszek Błaszkowscy.

Konradowo

31 października 2021 – 7 listopada 2021 

31.10.2021 – 31 Niedziela zwykła:

8.00: + Marian, Władysława Brzechwa.

Nabożeństwo Różańcowe.

11.00: + Janusz, Natalia Więckowscy.

Chrzest: Klara Słodyka.

1.11.2021 – Poniedziałek: Wszystkich Świętych.

8.00:

13.00: + Za zmarłych spoczywających na cmentarzu.

2.11.2021 – Wtorek: Dzień Zaduszny.

8.00: + Za zmarłych wymienionych w wypominkach.

17.30: + z rodziny Dubniewskich, Wielesiewiczów, Wechtów, Wojciechowskich, Sebastian, Sławomir, Edmund.

 3.11.2021 – Środa:

17.00: + Anna, Adolf, Maria Łuka, Stanisław Eugeniusz, Wojciech, Antonina Pizoń, Agnieszka, Jan, Józef Szabat i zmarli z rodziny.

4.11.2021 – Czwartek:

17.00: + Ryszard Borecki i z rodziny Boreckich, Maria, Edward Śliwińscy i zmarli z rodziny, Zdzisław, Krystyna Markowiak, Czesław Dym, Maciuś Milarczyk.

 5.11.2021 – Piątek:

17.00: Dziękczynno – błagalna.

 6.11.2021 – Sobota:

16.00: + Janina i Kazimierz Świtała, Marianna i Wacław Łuczak.

7.11.2021 – 32 Niedziela zwykła:

8.00: + Stanisław, Leokadia, Józef Podciarscy, Zofia Gitler, Władysława, Jan, Florian, z rodziny Grześkowiak.

11.00: zajęte Tomczak.

Stare drzewce

31 października 2021 – 7 listopada 2021

31.10.2021 – 31 Niedziela zwykła:

9.30: + Władysława Pakuła – 26 rocznica śmierci, Krystyna, Jan – 37 rocznica śmierci Pakuła, Antoni Pakuła – 10 rocznica śmierci, Wanda, Eugeniusz Wtykło i zmarli z rodziny, ks. Jan Poźniak – 7 rocznica śmierci.

Nabożeństwo Różańcowe.

1.11.2021 – Poniedziałek: Wszystkich Świętych.

10.00: + Za zmarłych spoczywających na cmentarzu.

2.11.2021 – Wtorek: Dzień Zaduszny.

9.30: + Za zmarłych wymienionych w wypominkach.

16.00: + Kazimiera, Jan Kowalscy, z rodzin Sinieckich, Michalewicz.

 3.11.2021 – Środa:

16.00:

 4.11.2021 – Czwartek:

16.00:

5.11.2021 – Piątek:

16.00: + Józef Sochanecki – od siostry Teresy z rodziną.

 6.11.2021 – Sobota:

17.30: + z rodziny Sochaneckich, Kryściaków, Zahorodnych, Walenczaków, Helaków, Dudziaków, Mostowych.

7.11.2021 – 32 Niedziela zwykła:

9.30: + z rodziny Strzeleckich, zmarłe rodzeństwo z rodziny Bąk, dziadków.

Konradowo

24 października 2021 – 31 października 2021 

24.10.2021 – 30 Niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 40 rocznicy ślubu, z prośbą o zdrowie dla rodziny – dzieci i wnuków.

Nabożeństwo Różańcowe.

11.00: +Anna, Mieczysław, Janina Miś, Bernard, Władysława, Marian Brzechwa, Ludwinia Dziudziel, Kazimierz Machnicki.

25.10.2021 – Poniedziałek:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00:

26.10.2021 – Wtorek:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00: + Mieczysław Mazur – 8 rocznica śmierci, Cecylia Maciejewska.

 27.10.2021 – Środa:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00:

28.10.2021 – Czwartek:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00: + Władysław Wróbel – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 29.10.2021 – Piątek:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00: + Władysława Brzechwa – 26 rocznica śmierci, Marian, Bernard Brzechwa, Tadeusz Zasowski.

 30.10.2021 – Sobota:

16.00: + Jan Jarosz – 1 rocznica śmierci.

31.10.2021 – 31 Niedziela zwykła:

8.00: + Marian, Władysława Brzechwa.

Nabożeństwo Różańcowe.

11.00: + Janusz, Natalia Więckowscy.

Chrzest: Klara Słodyka.

Stare Drzewce 

24 października 2021 – 31 października 2021

24.10.2021 – 30 Niedziela zwykła:

9.30: Dziękczynno – błagalna z okazji 10 rocznicy ślubu Iwony i Mariusza Nęckich.

Nabożeństwo Różańcowe.

25.10.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

26.10.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

 27.10.2021 – Środa: nie ma Mszy Świętej.

 28.10.2021 – Czwartek:

17.00:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

29.10.2021 – Piątek:

17.00: + Józef Sochanecki – od siostry Anny z rodziną.

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

30.10.2021 – Sobota:

17.30: + Andrzej Kowalski – 3 rocznica śmierci, Czesława Kowalska – 40 rocznica śmierci i zmarli z rodziny.

31.10.2021 – 31 Niedziela zwykła:

9.30: + Władysława Pakuła – 26 rocznica śmierci, Krystyna, Jan – 37 rocznica śmierci Pakuła, Antoni Pakuła – 10 rocznica śmierci, Wanda, Eugeniusz Wtykło i zmarli z rodziny, ks. Jan Poźniak – 7 rocznica śmierci.

Nabożeństwo Różańcowe.

Konradowo

17 października 2021 – 24 października 2021 

17.10.2021 – 29 Niedziela zwykła:

8.00: + Stanisław, Leokadia, Józef Podciarscy.

Nabożeństwo Różańcowe.

11.00: + Stanisław, Helena, Agnieszka, Władysław, Witold Podchajscy, z rodziny Talkowskich, Marian, Zofia Jamrożek, Lucyna, Tomasz Grabińscy.

18.10.2021 – Poniedziałek:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00: + Salwina Bomba – 11 rocznica śmierci, Alina Trochimiak – 5 rocznica śmierci, i ich rodziców, Marian Trochimiak – 20 rocznica śmierci i jego rodziców.

19.10.2021 – Wtorek:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00: + Mariusz, Anna, Czesław, Mieczysław, Walentyna, Anna, Stanisław.

 20.10.2021 – Środa:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00: + Józefa, Alfred, Henryk, Krzysztof, Jadwiga, Aniela, Edward Gonera.

21.10.2021 – Czwartek:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00: Dziekuję za zdrowie MB Pocieszenia i proszę o dlasze łaski i zdrowie, i błogosławieństwo Boże dla rodziny.

 22.10.2021 – Piątek:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00: + Tadeusz Wojtanowicz i zmarli z rodziny.

 23.10.2021 – Sobota:

16.00: + Janina i Stanisław Szabat.

24.10.2021 – 30 Niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 40 rocznicy ślubu, z prośbą o zdrowie dla rodziny – dzieci i wnuków.

Nabożeństwo Różańcowe.

11.00: zajęte Brzechwa.

Stare Drzewce

17 października 2021 – 24 października 2021

17.10.2021 – 29 Niedziela zwykła:

9.30: + z rodzin Bojka, Zahorodnych, Bronisław Zahorodny.

Nabożeństwo Różańcowe.

18.10.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

19.10.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

 20.10.2021 – Środa: nie ma Mszy Świętej.

21.10.2021 – Czwartek: nie ma Mszy Świętej.

22.10.2021 – Piątek:

17.00: + Janina Staszak – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

23.10.2021 – Sobota:

17.30: + z rodziny Nowaków: Józefina, Władysław, Eugeniusz, Stanisław, Marian, Robert Lis – 2 rocznica śmierci.

24.10.2021 – 30 Niedziela zwykła:

9.30: Dziękczynno – błagalna z okazji 10 rocznicy ślubu Iwony i Mariusza Nęckich.

Nabożeństwo Różańcowe.

Konradowo

10 października 2021 – 17 października 202 

10.10.2021 – 28 Niedziela zwykła:

8.00: + Alina, Krystyna, Stefan Oporowscy i zmarli z rodziny.

Nabożeństwo Różańcowe.

11.00: + Helena Susło.

2) Dziekczynno – błagalna z okazji 5 urodzin Kuby i błogosławieństwo Boże dla siostry.

11.10.2021 – Poniedziałek:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00: + Edward Malara – intencja od syna Dariusza z rodziną.

12.10.2021 – Wtorek:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00:

13.10.2021 – Środa:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00:

14.10.2021 – Czwartek:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00: + Janina, Henryk, Sebastian Jamrozik, z rodziny Jamrozików, Pieprzyków, Kazimiera, Kazimierz Kaziu Zbierzak, z rodziny Wechta, Musiałek.

15.10.2021 – Piątek:

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

18.00: + Czesława, Józef Sławińscy, Anna, Bolesław, Ryszard, Waldemar Kij.

 16.10.2021 – Sobota:

16.00: + Helena, Barbara Borek, Bronisław, Marian Borek, Helena, Józef Kaweccy.

17.10.2021 – 29 Niedziela zwykła:

8.00: + Stanisław, Leokadia, Józef Podciarscy.

Nabożeństwo Różańcowe.

11.00: zajęte Ratajczak.

Stare Drzewce

10 października 2021 – 17 października 2021

10.10.2021 – 28 Niedziela zwykła:

9.30: + Zygmunt Plizga, Maria, Emilia, Ludwik, Ryszard Matukiewicz, Bolesława Bożęcka.

Nabożeństwo Różańcowe.

11.10.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

12.10.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

 13.10.2021 – Środa: nie ma Mszy Świętej.

 14.10.2021 – Czwartek: nie ma Mszy Świętej.

15.10.2021 – Piątek:

17.00: + zajęte Majewska.

17.30: Nabożeństwo Różańcowe.

16.10.2021 – Sobota:

17.30: + Anna, Józef, Bogdan, Jan, Dymitr i zmarli z rodziny.

17.10.2021 – 29 Niedziela zwykła:

9.30: + z rodzin Bojka, Zahorodnych, Bronisław Zahorodny.

Nabożeństwo Różańcowe.

Konradowo

26 września 2021 – 3 października 2021

 

26.09.2021 – 26 Niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 72 urodzin Mieczysława i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

11.00: Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba z okazji urodzin dla Anny.

Chrzest: Hanna Gertich.

27.09.2021 – Poniedziałek:

18.00: + Aurelia, Justyna, Andrzej, Sylwester Grześkowiak oraz zmarli z rodziny, Eugeniusz Świtała, Mirosława Kwiecień.

28.09.2021 – Wtorek:

18.00:

 29.09.2021 – Środa:

18.00:

30.09.2021 – Czwartek:

12.00: Pogrzeb: Władysław Wróbel.

 1.10.2021 – Piątek: nie ma Mszy Świętej.

 2.10.2021 – Sobota:

16.00: + Dariusz i zmarli z rodziny Babskich, Zygmunt Podleśny, Krzysztof Krajewski.

3.10.2021 – 27 Niedziela zwykła:

8.00: + Teresa i Michał Marciszyn.

11.00: + Tomasz Grabiński, Lucyna Grabińska – intencja od Barbary i Zdzisława Kaletów.

Stare Drzewce

26 września 2021 – 3 października 2021

26.09.2021 – 26 Niedziela zwykła:

9.30: Dziękczynno – błagalna w intencji córek Aleksandry i Agaty o błogosławieństwo Boże w nowej pracy i na nowy rok szkolny.

27.10.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

28.10.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

 29.10.2021 – Środa: nie ma Mszy Świętej.

30.10.2021 – Czwartek: nie ma Mszy Świętej.

1.10.2021 – Piątek: nie ma Mszy Świętej.

2.10.2021 – Sobota:

17.30: + Janina, Kazimierz, Ryszard Ślusarczyk i zmarli z rodziny.

3.10.2021 – 27 Niedziela zwykła:

9.30: zajęte Marciniak.

Konradowo

19 września 2021 – 26 września 2021 

19.09.2021 – 25 Niedziela zwykła:

8.00: + Zbigniew – 39 rocznica śmierci, z rodzin Wechtów, Wojciechowskich, Jamrozików, Pieprzyków, Mieczysław, Edmund, Henryk.

11.00: + Helena Susło.

20.09.2021 – Poniedziałek:

18.00: + Edmund – 26 rocznica śmierci, z rodzin Wechtów, Wojciechowskich, Jamrozików, Pieprzyków, Mieczysław, Henryk.

21.09.2021 – Wtorek:

18.00: Dziękczynna w rocznicę ślubu Andżeliki i Tomasza, z okazji 20 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, Dary Ducha świętego, opiekę MB Pocieszenia na dalsze lata wspólnego życia dla całej rodziny.

 22.09.2021 – Środa:

18.00: + Józefa i Edmund Hanysz.

23.09.2021 – Czwartek: nie ma Mszy Świętej.

 24.09.2021 – Piątek: nie ma Mszy Świętej.

 25.09.2021 – Sobota:

13.00: Chrzest: Maciej Michałowski.

16.00: + s. Angelina – 3 rocznica śmierci, Wacław, Zofia Pielarscy.

26.09.2021 – 26 Niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 72 urodzin Mieczysława i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

11.00: Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba z okazji urodzin dla Anny.

Chrzest: Hanna Gertich.

Stare Drzewce

19 września 2021 – 26 września 2021

19.09.2021 – 25 Niedziela zwykła:

9.30: + Sydonia, Stefan Monczak i z rodziny.

20.09.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

21.09.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

22.09.2021 – Środa: nie ma Mszy Świętej.

23.09.2021 – Czwartek: nie ma Mszy Świętej.

24.09.2021 – Piątek: nie ma Mszy Świętej.

 25.09.2021 – Sobota:

17.30: + Krzysztof Szuman – 17 rocznica śmierci, Piotr Dombek – 11 rocznica śmierci, Maria i Adam Moczara i z rodziny.

26.09.2021 – 26 Niedziela zwykła:

9.30:

Konradowo

12 września 2021 – 19 września 2021 

12.09.2021 – 24 Niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynna za otrzymane łaski i opiekę MB Pocieszenia dla rodziny.

11.00: +Zofia Jamrożek – 18 rocznica śmierci, Marianna, Marian, Piotr Jamrożek, Roman Ratajczak, Lucyna, Tomasz Grabińscy.

Chrzest: Wojciech Lutowicz.

13.09.2021 – Poniedziałek:

18.00:

14.09.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

 15.09.2021 – Środa:

18.00:

16.09.2021 – Czwartek:

18.00:

 17.09.2021 – Piątek:

18.00: + Anna Strzała – od córki z rodziną.

 18.09.2021 – Sobota:

16.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 18 urodzin, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anastazji.

19.09.2021 – 25 Niedziela zwykła:

8.00: + Zbigniew – 39 rocznica śmierci, z rodzin Wechtów, Wojciechowskich, Jamrozików, Pieprzyków, Mieczysław, Edmund, Henryk.

11.00: + Helena Susło.

Stare Drzewce

12 września 2021 – 19 września 2021

12.09.2021 – 24 Niedziela zwykła:

9.30: + z rodzin Kunc, Kurpisz, Krawczyk.

13.00: Dożynki Stare Drzewce.

13.09.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

14.09.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

 15.09.2021 – Środa: nie ma Mszy Świętej.

 16.09.2021 – Czwartek:

17.00:

17.09.2021 – Piątek:

17.00:

 18.09.2021 – Sobota:

17.30: + Małgorzata, Jacek Elsner i z rodziny.

19.09.2021 – 25 Niedziela zwykła:

9.30: + Sydonia, Stefan Monczak i z rodziny.

Konradowo

5 września 2021 – 12 września 2021

 5.09.2021 – 23 Niedziela zwykła:

8.00: + Ryszard Osiak, Pelagia, Marian, Janusz Osiak, Jadwiga, Franciszek, Władysław, Stanisław, Zygmunt Pietrzczyk.

11.00: Za Parafian.

+ Janina, Kazimierz Świtała, Marianna, Wacław Łuczak.

Rocznica I Komunii Świętej.

14.30: Dożynki Kandlewo.

6.09.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

7.09.2021 – Wtorek:

18.00: + Stefania, Jan, Antoni, Franciszka, Władysława, Edward.

 8.09.2021 – Środa:

18.00: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

9.09.2021 – Czwartek:

18.00: + Mirosława, Eugeniusz i zmarli z rodziny.

 10.09.2021 – Piątek:

18.00: W intencji Panu Bogu Wiadomej.

 11.09.2021 – Sobota:

16.00: + Mieczysław Janczak, Jan Jamrożek, Lucyna, Tomasz Grabińscy.

12.09.2021 – 24 Niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynna za otrzymane łaski i opiekę MB Pocieszenia dla rodziny.

11.00: zajęte Ratajczak.

Chrzest: Wojciech Lutowicz.

Stare Drzewce

5 września 2021 – 12 września 2021

5.09.2021 – 23 Niedziela zwykła:

9.30: + Józef Winiarski, Helena, Władysław Winiarscy i inni zmarli z rodziny.

6.09.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

7.09.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

 8.09.2021 – Środa:

17.00:

 9.09.2021 – Czwartek: nie ma Mszy Świętej.

10.09.2021 – Piątek:

17.00: + rodziców Jan i Maria Zielinowscy, siostra Anna Stanicka i z rodzin Wojtyniaków, Wacława i Leszek Mikołajczyk.

 11.09.2021 – Sobota:

17.30: + Hubert i z rodzin Kopeć, Marciniak, Kokocińskich.

Chrzest: Iga Szary.

12.09.2021 – 24 Niedziela zwykła:

9.30: + z rodzin Kunc, Kurpisz, Krawczyk.

13.00: Dożynki Stare Drzewce.

Konradowo

29 sierpnia 2021 – 5 września 2021

 29.08.2021 – 22 Niedziela zwykła:

8.00: + Jan Marciszyn – 1 rocznica śmierci, Antonina, Stanisław Łuczak, Katarzyna, Stanisław, Marian, Andrzej, Stanisław Cholewa.

11.00: + Helena Susło.

30.08.2021 – Poniedziałek:

18.00:

31.08.2021 – Wtorek:

18.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bronisławy z okazji 88 urodzin i imienin.

 1.09.2021 – Środa:

18.00: O zdrowie dla Beaty.

2.09.2021 – Czwartek:

18.00: + Ks. Krzysztof Florczyk – 15 rocznica śmierci, Justyna Grześkowiak.

 3.09.2021 – Piątek:

18.00: + Mirosława – 10 rocznica śmierci, Robert Kwiecień i z rodzin Świtałów i Widerów.

 4.09.2021 – Sobota:

16.00:

5.09.2021 – 23 Niedziela zwykła:

8.00: + Ryszard Osiak, Pelagia, Marian, Janusz Osiak, Jadwiga, Franciszek, Władysław, Stanisław, Zygmunt Pietrzczyk.

11.00: Za Parafian.

+ Janina, Kazimierz Świtała, Marianna, Wacław Łuczak.

Rocznica I Komunii Świętej.

Stare Drzewce

29 sierpnia 2021 – 5 września 2021

29.08.2021 – 22 Niedziela zwykła:

9.30: + Zofia – 12 rocznica śmierci, Franciszek, Paweł, Hanna, Jan Rambolińscy i inni zmarli z rodziny.

30.08.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

31.08.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

1.09.2021 – Środa: nie ma Mszy Świętej.

2.09.2021 – Czwartek:

17.00:

3.09.2021 – Piątek:

17.00: + Rocznica I Komunii Świętej.

4.09.2021 – Sobota:

17.30: O błogosławieństwo Boże, zdrowie i łaskę wytrwałości w powołaniu dla córki Justyny oraz o nowe powołania.

5.09.2021 – 23 Niedziela zwykła:

9.30: + Józef Winiarski, Helena, Władysław Winiarscy i inni zmarli z rodziny.

Konradowo

22 sierpnia 2021 – 29 sierpnia 2021

 22.08.2021 – 21 Niedziela zwykła:

8.00: O zdrowie dla Jadwigi, z prośbą o Boże błogosławieństwo Boże z okazji 34 rocznicy ślubu Jana i Jadwigi.

11.00: + Marian, Stanisław, Katarzyna, Andrzej, Stanisław Cholewa, Franciszka, Wacław Siemińscy.

23.08.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

24.08.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

 25.08.2021 – Środa:

19.00:

26.08.2021 – Czwartek:

19.00: + Helena, Józefa, Wacław i z rodzin Widerów i Świtałów. 27.08.2021 – Piątek:

19.00: + Krystyna, Czesław Franczak, Michał, Franciszka Mardal.

 28.08.2021 – Sobota:

19.00: + Krystyna Basikowska – 18 rocznica śmierci, Franciszek, Ryszard Basikowscy, Edward, Katarzyna, Zygmunt Malara, Krystyna Lewandowska.

29.08.2021 – 22 Niedziela zwykła:

8.00: + Jan Marciszyn – 1 rocznica śmierci, Antonina, Stanisław Łuczak, Katarzyna, Stanisław, Marian, Andrzej, Stanisław Cholewa.

11.00: + Helena Susło.

Stare Drzewce

22 sierpnia 2021 – 29 sierpnia 2021

 22.08.2021 – 21 Niedziela zwykła:

9.30: + Zbigniew Bąk – 16 rocznica śmierci.

23.08.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

24.08.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

25.08.2021 – Środa: nie ma Mszy Świętej.

26.08.2021 – Czwartek:

17.00:

27.08.2021 – Piątek:

17.00: + Leokadia Flieger – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 28.08.2021 – Sobota:

17.30: + Feliks, Antonina, Wacław, Małgorzata Nowak, Edyta Poprawska, ks. Piotr.

29.08.2021 – 22 Niedziela zwykła:

9.30: + Zofia – 12 rocznica śmierci, Franciszek, Paweł, Hanna, Jan Rambolińscy i inni zmarli z rodziny.

 

Konradowo

8 sierpnia 2021 – 15 sierpnia 2021

 8.08.2021 – 19 niedziela zwykła:

8.00: + z rodzin Pieprzyk, Krystkowiak, Kaczmarek, Jastrzębskich.

11.00: + Lucyna i Tomasz Grabińscy – od rodziny Ratajczaków.

9.08.2021 – Poniedziałek:

19.00: + Ryszard Borecki – 9 rocznica śmierci, z rodziny Boreckich, Maria, Edward Śliwińscy i z rodziny, Zdzisław, Krystyna Markowiak, Czesław Dym, Maciuś Milarczyk.

10.08.2021 – Wtorek:

19.00: + Ks. kan. Bolesław Dratwa, ks. Jan Poźniak, ks. Stanisław Jaworecki, siostra Angelina.

 11.08.2021 – Środa:

19.00: + zmarłych dziadków Marianna, Wacław Sawiccy, Katarzyna, Michał Krawiec, siostry z rodziny Krawiec, ks. Jan Krawiec.

12.08.2021 – Czwartek:

19.00: + Kazimierz Budzyński – 2 rocznica śmierci.

 13.08.2021 – Piątek:

19.00: + Marianna Wojtkowiak – rocznica śmierci, Barbara, Zbigniew Onoszko.

 14.08.2021 – Sobota:

15.00: Chrzest: Zuzanna Lidia Rogala.

19.00: + Romuald Sikora, Elżbieta Najgebauer, Teresa, Janusz Kwaśnica, Edmund Szmania.

15.08.2021 – 20 niedziela zwykła:

8.00: + Eugeniusz Świtała – od żony i dzieci.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 18 urodzin Bartosza Grabińskiego.

Chrzest: Natalia Barszcz.

Stare Drzewce

8 sierpnia 2021 – 15 sierpnia 2021

8.08.2021 – 19 niedziela zwykła:

9.30: + Anitka i Danuta w rocznice śmierci.

9.08.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

10.08.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

11.08.2021 – Środa: nie ma Mszy Świętej.

12.08.2021 – Czwartek: nie ma Mszy Świętej.

13.08.2021 – Piątek:

17.00: + Kazimierz Świgoń – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 14.08.2021 – Sobota:

17.30: + Józef Wiczewski i zmarli z rodziny.

15.08.2021 – Wniebowzięcie NMP:

9.30: zajęte Nęccy.

Konradowo

18 lipca 2021 – 25 lipca 2021

 18.07.2021 – 16 niedziela zwykła:

8.00: + Anna Strzała – miesiąc po pogrzebie, intencja od uczestników pogrzebu.

11.00: Dziękczynno – błagalna dla rodzin Brach, Trawa, Galików, Przewoźników, Nowaczyków.

Chrzest: Laurence Ignacy Katulski.

12.00: Chrzest: Aleksander Dubniewski.

19.07.2021 – Poniedziałek:

19.00: Dziękczynna w rocznicę ślubu Stefanii i Zenona, z okazji 51 rocznicy ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego, opiekę MB Pocieszenia na dalsze lata wspólnego życia dla całej rodziny.

20.07.2021 – Wtorek:

19.00: + ks. Krzysztof Florczyk, Czesław Florczyk i zmarli z rodziny.

 21.07.2021 – Środa:

19.00: + zmarłych rodziców Salomea i Zenon Sawiccy, zmarli bracia i bratanek Waldemar.

22.07.2021 – Czwartek:

19.00: + Adam i Janina Karaś.

 23.07.2021 – Piątek:

19.00: + Lucyna i Tomasz Grabińscy – intencja od chrześniaka Maksymiliana Czajkowskiego.

 24.07.2021 – Sobota:

11.00: Msza Odpustowa.

19.00: + Janina Jastrzębska i wszystkich zmarłych z rodzin Jastrzębskich, Stankiewiczów, Rodaków, Szymakowskich, Dubickich.

25.07.2021 – 17 niedziela zwykła:

8.00: + Katarzyna – 15 rocznica śmierci, Stanisław, Andrzej, Marian, Stanisław Cholewa, zmarli rodzice Marianna i Antoni Bendzińscy.

11.00: Msza Odpustowa Za Parafian.

Dziękczynno – błagalna o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba dla Anny z okazji imienin.

Stare Drzewce

18 lipca 2021 – 25 lipca 2021

18.07.2021 – 16 niedziela zwykła:

9.30: Odpust: Za Parafian.

+ Hubert Fligier – 15 rocznica śmierci, Zbigniew.

+ Krzysztof Faryniarz.

19.07.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

20.07.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

 21.07.2021 – Środa: nie ma Mszy Świętej.

 22.07.2021 – Czwartek: nie ma Mszy Świętej.

23.07.2021 – Piątek: nie ma Mszy Świętej.

 24.07.2021 – Sobota:

17.30: + Michałek – 5 rocznica śmierci, z rodzin Kopeć i Kosakowskich.

25.07.2021 – 17 niedziela zwykła:

9.30: + Irena Jedynak, Anastazja, Michał Zajczyk i zmarli z rodziny.

Chrzest: Maja Anna Kurzop.

Konradowo

4 lipca 2021 – 11 lipca 2021

 4.07.2021 – 14 niedziela zwykła:

8.00: + Sławomir – 1 rocznica śmierci, z rodzin Dubniewskich, Wechta, Edmund, Sebastian.

11.00: zajęte Brzechwa.

5.07.2021 – Poniedziałek:

19.00: + Stanisław Pietrzczyk – od brata Janusza z rodziną.

6.07.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

 7.07.2021 – Środa:

19.00: + Lucyna Grabińska – od rodziny Łuków.

8.07.2021 – Czwartek:

19.00: + Eugeniusz Świtała – od sąsiadów Skalskich i chrześniaka Marka.

 9.07.2021 – Piątek:

19.00: + Ryszard Borecki i z rodziny Boreckich, Maria i Edward Śliwińscy i z rodziny, Zdzisław i Krystyna Markowiak, Czesław Dym, Maciuś Milarczyk.

 10.07.2021 – Sobota:

15.00: Msza ślubna: Ewa i Peter Malkowscy.

19.00: + Mieczysław Janczak, Jan Jamrożek, Lucyna i Tomasz Grabińscy.

11.07.2021 – 15 niedziela zwykła:

8.00: + Stanisław Zawadzki – 8 rocznica śmierci.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 50 urodzin i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

Chrzest: Nadia Konieczna.

Stare Drzewce

 4 lipca 2021 – 11 lipca 2021

4.07.2021 – 14 niedziela zwykła:

9.30: + Anna, Józef, Bogdan, Jan, Dymitr i zmarli z rodziny.

5.07.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

6.07.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

 7.07.2021 – Środa: nie ma Mszy Świętej.

 8.07.2021 – Czwartek: nie ma Mszy Świętej.

9.07.2021 – Piątek: nie ma Mszy Świętej.

 10.07.2021 – Sobota:

17.30: + Genowefa Małyniak i zmarli z rodziny.

11.07.2021 – 15 niedziela zwykła:

9.30: zajęte Wtykło.

Konradowo

13 czerwca 2021 – 20 czerwca 2021

 13.06.2021 – 11 niedziela zwykła:

8.00: + Pelagia, Marian, Jan, Ryszard Osiak, z rodziny Pietrzczyków.

11.00: + Jerzy Sacha 7 rocznica śmierci, Władysława, Jan Sacha, Ludwik, Józef, Rozalia Wolni.

14.06.2021 – Poniedziałek:

18.00: + Lucyna Grabińska – intencja od męża i synów.

15.06.2021 – Wtorek:

18.00: + Krystyna Szczyrek – 9 rocznica śmierci.

 16.06.2021 – Środa:

18.00: + Anna, Bolesław, Ryszard, Waldemar Kij, Czesława, Józef Sławińscy.

17.06.2021 – Czwartek:

18.00: + Władysław Pietrzczyk – 2 rocznica śmierci i z rodziny Pietrzczyków.

 18.06.2021 – Piątek:

15.30: Bierzmowanie.

18.00: + Eugeniusz Świtała – od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

 19.06.2021 – Sobota:

16.00: + Helena, Jan Cholewa.

20.06.2021 – 12 niedziela zwykła:

8.00: + Janina – 14 rocznica śmierci, Henryk, Sebastian, z rodziny Jamrozików, Pieprzyków, Stanisława, Jan, Jerzy Zbigniew, z rodzin Wechta, Wojciechowskich, Edmund, Mieczysław, Henryk.

11.00: + Rozalia, Kazimierz, Zofia, Józef, Anna, Wawrzyniec, Danuta, Władysław, Barbara, Antoni.

Stare Drzewce

13 czerwca 2021 – 20 czerwca 2021

13.06.2021 – 11 niedziela zwykła:

9.30: + Antonina, Wincenty Strzeleccy i zmarłe rodzeństwo.

14.06.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy Świętej.

15.06.2021 – Wtorek: nie ma Mszy Świętej.

16.06.2021 – Środa: nie ma Mszy Świętej.

17.06.2021 – Czwartek:

17.00: + Bogna Kostka – od rodzin Wicherków i Matusiaków z Juszczyna.

18.06.2021 – Piątek: nie ma Mszy Świętej.

19.06.2021 – Sobota:

17.30: + Leokadia, Józef Sieradzcy i zmarli z rodziny.

20.06.2021 – 12 niedziela zwykła:

9.30: + Kazimiera, Jan Pabich, Jan Sieradzki, Andrzej Głośny i zmarli z rodziny.

Konradowo

6 czerwca 2021 – 13 czerwca 2021

 6.06.2021 – 10 niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynna z okazji 50 urodzin Sylwii.

11.00: + Franciszka Siemińska – 25 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny.

7.06.2021 – Poniedziałek:

18.00: + Stanisław Kowalski – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

8.06.2021 – Wtorek:

18.00: + Irena Dubas.

 9.06.2021 – Środa:

18.00: + Eugeniusz Świtała – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

10.06.2021 – Czwartek:

18.00: + Jan, Józefa i z rodziny Sokołowskich, Katarzyna, Zygmunt i z rodziny Malarów, Czesław Pokrywa, z rodziny Pożoga, Bogdan i Władysław Paszkowscy.

11.06.2021 – Piątek:

18.00: + Władysław, Janina, Henryk i zmarli z rodziny Majchrzaków, Walentyna, Jan Bojko, Józef Kasztelan.

2) 10 rocznica ślubu Marcina i Barbary, w intencji ich dzieci, życzy mama, brat z rodziną, o zdrowie dla jubilatów i błogosławieństwo Boże.

12.06.2021 – Sobota:

16.00: + Kazimiera, Leon, Bożena, Kazimierz Dubniewscy, z rodziny Wechtów, Sławomir, Edmund.

13.06.2021 – 11 niedziela zwykła:

8.00: + Pelagia, Marian, Jan, Ryszard Osiak, z rodziny Pietrzczyków.

11.00: + Jerzy Sacha 7 rocznica śmierci, Władysława, Jan Sacha, Ludwik, Józef, Rozalia Wolni.

Stare Drzewce

6 czerwca 2021 – 13 czerwca 2021

6.06.2021 – 10 niedziela zwykła:

9.30: + Aleksander, Maria, Emil, Piotr Biszko, z rodzin Biszko, Krysa, Małyniak.

7.06.2021 – Poniedziałek:

17.00: + Anna, Wawrzyniec Rzyh i zmarli z rodziny.

8.06.2021 – Wtorek:

17.00:

 9.06.2021 – Środa:

17.00: + Leszek Matukiewicz – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

10.06.2021 – Czwartek:

17.00: + Bogna Kostka – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

11.06.2021 – Piątek:

17.00: + Stanisław Iłowski.

 12.06.2021 – Sobota:

15.00: Ślub: Paulina Grycaj, Maciej Łuczyński.

17.30: Dziękczynna w intencji Janiny Sowińskiej z okazji 18 urodzin.

13.06.2021 – 11 niedziela zwykła:

9.30: + Antonina, Wincenty Strzeleccy i zmarłe rodzeństwo.

 

Konradowo

30 maja 2021 – 6 czerwca 2021

 30.05.2021 – Najświętszej Trójcy:

8.00: + Feliks, Zbigniew, Maria, Stanisława Radajewscy.

10.00: I Komunia Święta

12.00: + Adam Doliny.

31.05.2021 – Poniedziałek:

18.00: + Elżbieta Tymyszyn – 3 rocznica śmierci, Helena, Krystyna, Franciszek Walenczak, Leokadia Kuzimowicz i z rodzin Tymyszyn i Walenczak

1.06.2021 – Wtorek:

18.00: Dziękczynna w rocznicę ślubu Emilii i Artura Zbierzaków z okazji 25 rocznicy ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego, opiekę MB Pocieszenia na dalsze lata wspólnego życia dla całej rodziny.

 2.06.2021 – Środa:

18.00: + Mieczysław Lutowicz – 4 rocznica śmierci.

3.06.2021 – Czwartek: Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

8.00: Za Parafian.

 4.06.2021 – Piątek:

18.00: + Stanisława – 9 rocznica śmierci, z rodzin Wechtów, Wojciechowskich, Jamrozików, Pieprzyków, Henryk, Mieczysław, Edmund.

 5.06.2021 – Sobota:

16.00: + Stanisława, Jan, Zbigniew, Jerzy Wechta, z rodziny Dubniewskich, Edmund i Sławomir.

6.06.2021 – 10 niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynna z okazji 50 urodzin Sylwii.

11.00: + Franciszka Siemińska – 25 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny.

Stare Drzewce

30 maja 2021 – 6 czerwca 2021

30.05.2021 – Najświętszej Trójcy:

9.00: + rodziców Jadwiga, Henryk, Krystyna, Józef i zmarli z rodziny.

31.05.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

1.06.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 2.06.2021 – Środa: nie ma Mszy św.

 3.06.2021 – Czwartek: Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

10.30: Za Parafian.

4.06.2021 – Piątek:

17.00:

 5.06.2021 – Sobota:

17.30: + Bolesław Sztando – 25 rocznica śmierci, Karolina, Zygmunt, Paweł, Czesław Nowak i z rodziny Pokora.

6.06.2021 – 10 niedziela zwykła:

9.30: + Aleksander, Maria, Emil, Piotr Biszko, z rodzin Biszko, Krysa, Małyniak.

Konradowo

23 maja 2021 – 30 maja 2021

 23.05.2021 – Zesłanie Ducha Świętego:

8.00: + Eugeniusz Banaszczak.

11.00: + Ignacy, Genowefa, Wanda Gapys i zmarli z rodziny, Tadeusz Wojtanowicz.

24.05.2021 – Poniedziałek:

12.00: Pogrzeb: Lucyna Bogumiła Grabińska.

18.00:

25.05.2021 – Wtorek:

18.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń 1 Róży Żywego Różańca, dla zmarłych życie wieczne.

 26.05.2021 – Środa:

18.00:

27.05.2021 – Czwartek:

18.00:

 28.05.2021 – Piątek:

18.00: + Bolek Janusz, Kazimiera i Edward Słodyka, Karaś Adam i Janina, Józef i Krystyna.

 29.05.2021 – Sobota:

16.00: + Barbara Onoszko – 2 rocznica śmierci, Zbigniew Onoszko, Marianna Wojtkowiak.

Chrzest: Mikołaj Kaczmarski.

30.05.2021 – Najświętszej Trójcy:

8.00: + Feliks, Zbigniew, Maria, Stanisława Radajewscy.

10.00: I Komunia Święta

12.00: + Adam Doliny.

Stare Drzewce

23 maja 2021 – 30 maja 2021

23.05.2021 – Zesłanie Ducha Świętego:

9.30: + Eugeniusz Wtykło – 17 rocznica śmierci, Wanda Wtykło, Piotr Przygoda, Antoni, Władysława, Jan Pakuła.

24.05.2021 – Poniedziałek:

17.00:

25.05.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 26.05.2021 – Środa: nie ma Mszy św.

 27.05.2021 – Czwartek:

17.00: + Bogna Kostka – od wnuka Arka z rodziną i prawnuczek Marzeny, Natalii, Emilii.

28.05.2021 – Piątek:

17.00:

 29.05.2021 – Sobota:

17.30: + Maria Moczara – od rodzin Janczaków i Jamrożków.

30.05.2021 – Najświętszej Trójcy:

9.00: + rodziców Jadwiga, Henryk, Krystyna, Józef i zmarli z rodziny.

 

 

Konradowo

16 maja 2021 – 23 maja 2021

 16.05.2021 – Wniebowstąpienie Pańskie:

8.00: + Franciszek, Irena, Zygmunt Becela, Bronisław, Franciszka, Stanisław Pawłowski, Mateusz, Piotr Adamczak, Tadeusz weber, Marian Kuźniak, Eugeniusz Smoliński.

12.00: + Dziadkowie, z rodzin Marciszyn, Brzechwa, Susło, Słodyka.

17.05.2021 – Poniedziałek:

18.00: + Marianna i Władysław Kij, r rodziny Kij i Kamińskich, Halina, Bolesław, Tomasz Sławni.

18.05.2021 – Wtorek:

13.00: Pogrzeb: Eugeniusz Świtała.

18.00: + Ks. Krzysztof Florczyk (w 25 rocznicę święceń), Justyna Grześkowiak, Czesław Florczyk.

 19.05.2021 – Środa:

18.00: + Mieczysław Musiałek – 24 rocznica śmierci, z rodzin Jamrozików, Pieprzyków, Wechtów, Wojciechowskich, Henryk, Edmund.

20.05.2021 – Czwartek:

18.00: + Edward Malara – 12 rocznica śmierci, Krystyna, Franciszek, Ryszard Basikowscy, Katarzyna, Zygmunt Malara, Krystyna Lewandowska.

 21.05.2021 – Piątek:

18.00:

 22.05.2021 – Sobota:

16.00: + Janina Karaś – od rodziny Wtykło i Mazur.

23.05.2021 – Zesłanie Ducha Świętego:

8.00: + Eugeniusz Banaszczak.

11.00: + Ignacy, Genowefa, Wanda Gapys i zmarli z rodziny.

Stare Drzewce

16 maja 2021 – 23 maja 2021

16.05.2021 – Wniebowstąpienie Pańskie:

9.00: + Maria, Emilia, Ludwik, Ryszard Matukiewicz, Zygmunt Plizga.

10.00: I Komunia Święta.

17.05.2021 – Poniedziałek:

17.00:

18.05.2021 – Wtorek:

17.00: + rodziców, rodzeństwo, zmarli z rodzin Rajman, Bajer, Grodzkich.

 19.05.2021 – Środa:

17.00:

 20.05.2021 – Czwartek:

17.00: O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny.

21.05.2021 – Piątek:

17.00: + Henryk Dąbrowski – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 22.05.2021 – Sobota:

17.30: + Maria Moczara – od bratowej Wandzi z dziećmi.

23.05.2021 – Zesłanie Ducha Świętego:

9.30: + Eugeniusz Wtykło – 17 rocznica śmierci, Wanda Wtykło, Piotr Przygoda, Antoni, Władysława, Jan Pakuła.

 

Konradowo

9 maja 2021 – 16 maja 2021

 9.05.2021 – 6 Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Janina Jastrzębska i zmarli z rodzin Jastrzębskich, Stankiewiczów, Rodaków, Szymakowskich, Dubickich.

11.00: + Stanisław, Wiktoria Tomczak, Stefan i Helena Strzałkowscy i zmarli z tych rodzin.

10.05.2021 – Poniedziałek:

18.00: + Stanisław i Eugeniusz Pizoń, Stanisław Szabat i zmarli z rodziny.

11.05.2021 – Wtorek:

18.00: + Jan Toś.

 12.05.2021 – Środa:

18.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 75 urodzin Anny i 1 urodzin Aleksandra.

13.05.2021 – Czwartek:

18.00: W intencji 6 Róży Żywego Różańca.

 14.05.2021 – Piątek:

18.00: + Mieczysław Janczak, Jan Jamrożek, Tomasz Grabiński.

 15.05.2021 – Sobota:

16.00: + Karolina, Jan Kulas, Jerzy, Marianna, Edmund Zalesińscy.

Chrzest: Iga Kęska.

16.05.2021 – Wniebowstąpienie Pańskie:

8.00: + Franciszek, Irena, Zygmunt Becela, Bronisław, Franciszka, Stanisław Pawłowski, Mateusz, Piotr Adamczak, Tadeusz weber, Marian Kuźniak, Eugeniusz Smoliński.

12.00: + Dziadkowie, z rodzin Marciszyn, Brzechwa, Susło, Słodyka.

Stare Drzewce

9 maja 2021 – 16 maja 2021

9.05.2021 – 6 Niedziela Wielkanocna:

9.30: + Julia, Roman Raczyńscy, Magdalena, Stefan, Józef Dańków.

10.05.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

11.05.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 12.05.2021 – Środa:

17.00:

 13.05.2021 – Czwartek:

17.00:

14.05.2021 – Piątek:

17.00:

 15.05.2021 – Sobota:

17.30: + Stanisława Piątkowska, Jan Solarewicz i zmarli z rodzin Szulczyńskich, Grabarz, Wodnickich.

16.05.2021 – Wniebowstąpienie Pańskie:

9.00: + Maria, Emilia, Ludwik, Ryszard Matukiewicz, Zygmunt Plizga.

10.00: I Komunia Święta.

Konradowo

2 maja 2021 – 9 maja 2021

 2.05.2021 – 5 Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Stanisław, Leokadia, Józef Podciarscy, Zofia Gitler.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 40 urodzin Łukasza o błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba AP dla Ewy, Zosi, Huberta.

3.05.2021 – Poniedziałek:

8.00: + Antonina, Jan, Jerzy Klem, Maria, Leon, Sławomir Stróżyk, Jan Tyrkowski, Aleksander Wojciechowski, Kazimierz, Leokadia Dziewiątka.

11.00: Stanisław Podchajski i zmarli z rodziny, Helena, Agnieszka, Witold, Władysław, Helena, Jan Talkowscy, Tomasz Grabiński.

W intencji strażaków.

4.05.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 5.05.2021 – Środa:

13.00: Pogrzeb: Stanisław Kowalski.

18.00: + Janina Karaś – od rodziny Dubas z synami.

6.05.2021 – Czwartek:

18.00: + Franciszek, Jadwiga, Stanisław, Władysław, Zygmunt Pietrzczyk, Ryszard Osiak i zmarli z rodziny Osiak.

 7.05.2021 – Piątek:

18.00: W intencji rodziny pogrążonej w żałobie po Barbarze Ciuła-Olszewskiej o wszystkie potrzebne łaski, opiekę MB Pocieszenia.

 8.05.2021 – Sobota:

16.00: Stanisława, Franciszek Gronostaj, Helena, Roman, Anastazja Nikolin, Stanisław Worwa, Zenon Suszka.

9.05.2021 – 6 Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Janina Jastrzębska i zmarli z rodzin Jastrzębskich, Stankiewiczów, Rodaków, Szymakowskich, Dubickich.

11.00: + Stanisław, Wiktoria Tomczak, Stefan i Helena Strzałkowscy i zmarli z tych rodzin.

Stare drzewce

2 maja 2021 – 9 maja 2021

2.05.2021 – 5 Niedziela Wielkanocna:

9.30: + Olga, Jan, Mirosław i zmarli z rodziny.

3.05.2021 – Poniedziałek:

9.30: + Stanisław, Marianna Żmuda, Zygmunt, Barbara Aleksandrzak, Stanisław Żmuda.

4.05.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 5.05.2021 – Środa: nie ma Mszy św.

 6.05.2021 – Czwartek: nie ma Mszy św.

7.05.2021 – Piątek:

17.00: + Bronisław Zahorodny – od uczestników pogrzebu.

 8.05.2021 – Sobota:

12.00 Pogrzeb:

17.30: + Marianna – 4 rocznica śmierci, Ignacy – 17 rocznica śmierci, Roman – 10 rocznica śmierci Gendera, dziadków z rodzin Genderów i Grobelnych.

9.05.2021 – 6 Niedziela Wielkanocna:

9.30: + Julia, Roman Raczyńscy, Magdalena, Stefan, Józef Dańków.

Konradowo

25 kwietnia 2021 – 2 maja 2021

 25.04.2021 – 4 Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Jerzy Sacha, zmarli z rodziny i rodziny Wolnych.

11.00: O powrót do zdrowia, ulgę w cierpieniu, opiekę MB Pocieszenia i opiekę św. Jakuba AP dla chorej.

26.04.2021 – Poniedziałek:

18.00:

27.04.2021 – Wtorek:

18.00: + Barbara Ciuła – Olszewska – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

 28.04.2021 – Środa:

18.00: + Józefa Sokołowska – 30 rocznica śmierci i z rodzin Sokołowskich i Malara.

29.04.2021 – Czwartek: nie ma Mszy św.

30.04.2021 – Piątek:

18.00: + Janina Karaś – od Kręgów Domowego Kościoła w Głowience.

 1.05.2021 – Sobota:

14.00: Chrzest: Aleksandra Cholewa.

16.00: zajęte Drzewiecka.

2.05.2021 – 5 Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Stanisław, Leokadia, Józef Podciarscy, Zofia Gitler.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 40 urodzin Łukasza o błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba AP dla Ewy, Zosi, Huberta.

Stare Drzewce

25 kwietnia 2021 – 2 maja 2021

25.04.2021 – 4 Niedziela Wielkanocna: Dobrego Pasterza.

9.30: + Stanisław Masiukiewicz – 15 rocznica śmierci.

26.04.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

27.04.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 28.04.2021 – Środa: nie ma Mszy św.

 29.04.2021 – Czwartek: nie ma Mszy św.

30.04.2021 – Piątek: nie ma Mszy św.

 1.05.2021 – Sobota:

17.30: + Piotr Biszko – od córki Justyny z rodziną.

2.05.2021 – 5 Niedziela Wielkanocna:

9.30: + Olga, Jan, Mirosław i zmarli z rodziny.

Konradowo

18 kwietnia 2021 – 25 kwietnia 2021

 18.04.2021 – 3 Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Józef Podciarski – 2 rocznica śmierci, Janusz Musielak, zmarli z rodzin Podciarskich i Musiałów.

11.00: + Krystyna, Alina, Stefan Oporowscy i zmarli z rodziny.

19.04.2021 – Poniedziałek:

18.00:

20.04.2021 – Wtorek:

18.00:

 21.04.2021 – Środa:

18.00: + Janina Karaś – od parafian z Głowienki.

22.04.2021 – Czwartek:

18.00: + Anna i Bronisław Fil, i zmarli z rodziny.

 23.04.2021 – Piątek:

18.00: + Jerzy – 19 rocznica śmierci, z rodzin Wechtów, Wojciechowskich, Jamrozików, Pieprzyków, Mieczysław, Henryk, Edmund.

 24.04.2021 – Sobota:

16.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 45 rocznicy ślubu Reginy i Mariana.

25.04.2021 – 4 Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Jerzy Sacha, zmarli z rodziny i rodziny Wolnych.

11.00: O powrót do zdrowia, ulgę w cierpieniu, opiekę MB Pocieszenia i opiekę św. Jakuba AP dla chorej.

Stare Drzewce

18 kwietnia 2021 – 25 kwietnia 2021

18.04.2021 – 3 Niedziela Wielkanocna:

9.30: + Bogdan Gusta – 1 rocznica śmierci.

19.04.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

20.04.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 21.04.2021 – Środa: nie ma Mszy św.

 22.04.2021 – Czwartek: Nowenna do MB nieustającej Pomocy.

17.00:

23.04.2021 – Piątek:

17.00: + Bronisław Zahorodny – od Marii i Jacka Plucińskich.

24.04.2021 – Sobota:

17.30: + Maria Słowik, rodzice, teściowie i rodzeństwo.

Chrzest: Helena Przybylska.

25.04.2021 – 4 Niedziela Wielkanocna: Dobrego Pasterza.

9.30: + Stanisław Masiukiewicz – 15 rocznica śmierci.

Konradowo

 11 kwietnia 2021 – 18 kwietnia 2021

 

11.04.2021 – 2 Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Piotr, Zofia, Helena Dudek.

11.00: Podziękowanie za 30 lat pożycia małżeńskiego, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla syna i córki.

12.04.2021 – Poniedziałek:

18.00: + Herman Endhart.

13.04.2021 – Wtorek:

18.00: + Tadeusz Kij i zmarli z rodziny.

 14.04.2021 – Środa:

18.00: + Marian, Pelagia, Jan, Ryszard Osiak i zmarli z rodziny Pietrzczyków.

15.04.2021 – Czwartek:

18.00: + Anastazja, Helena, Rozalia, Roman Nikolin, Stanisława, Franciszek Gronostaj, Stanisław Worwa, Zenon Suszka.

 16.04.2021 – Piątek:

18.00:

 17.04.2021 – Sobota:

16.00: + Mieczysław Janczak, Janina, Franciszek, Jan Jamrożek, Tomasz Grabiński i zmarli z rodziny.

18.04.2021 – 3 Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Józef Podciarski – 2 rocznica śmierci, Janusz Musielak, zmarli z rodzin Podciarskich i Musiałów.

11.00: + Krystyna, Alina, Stefan Oporowscy i zmarli z rodziny.

Stare Drzewce

11 kwietnia 2021 – 18 kwietnia 2021

11.04.2021 – 2 Niedziela Wielkanocna:

9.30: + Mariola – 2 rocznica śmierci, Franciszek – 12 rocznica śmierci, rodzice, teściowie i zmarli z rodziny.

12.04.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

13.04.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 14.04.2021 – Środa: nie ma Mszy św.

 15.04.2021 – Czwartek: Nowenna do MB nieustającej Pomocy.

17.00: + Bronisław Zahorodny – od siostrzenicy Danuty z rodziną.

16.04.2021 – Piątek:

17.00: + Stanisław Iłowski – 2 rocznica śmierci.

17.04.2021 – Sobota:

17.30: + Zenon – 18 rocznica śmierci, Krystyna Dreja, Katarzyna i Aleksander Sienkiewicz, Jan i Wojciech Nowak.

18.04.2021 – 3 Niedziela Wielkanocna:

9.30: + Bogdan Gusta – 1 rocznica śmierci.

Konradowo

4 kwietnia 2021 – 11 kwietnia 2021

 4.04.2021 – Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego:

8.00: Za Parafian.

8.45: + Róża, Marian, Jerzy Stróżyk, Władysław, Stefania, Bogdan Padło, Danuta, Adam Rodak.

11.00: + Jan Marciszyn – od żony.

5.04.2021 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy:

8.00: + Władysław Chrząstowski.

8.45:

11.00: + Helena Susło.

6.04.2021 – Wtorek:

18.00: + Władysław Iłowski – 10 rocznica śmierci.

 7.04.2021 – Środa:

18.00: + Franciszek Basikowski – 12 rocznica śmierci, Krystyna, Ryszard Basikowscy, Edward, Katarzyna, Zygmunt Malara, Krystyna Lewandowska.

8.04.2021 – Czwartek:

18.00: + Janina Karaś – intencja od siostry Stanisławy Drzewieckiej.

 9.04.2021 – Piątek:

18.00: + Helena, Michał, Czesław, Ryszard Florczyk, Janina, Józef Radomscy i zmarli z rodziny.

 10.04.2021 – Sobota:

16.00: + Janina Karaś – intencja od 5 Róży Żywego Różańca.

11.04.2021 – 2 Niedziela Wielkanocna:

8.00: + Piotr, Zofia, Helena Dudek.

11.00: Podziękowanie za 30 lat pożycia małżeńskiego, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla syna i córki.

Stare Drzewce

4 kwietnia 2021 – 11 kwietnia 2021

4.04.2021 – Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego:

9.30: + Anna, Józef, Bogdan, Jan, Dymitr i zmarli z rodziny.

12.00:

5.04.2021 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy:

9.30: + Helena, Stanisław Juskowiak, brat Stanisław, Robert i z rodzin Juskowiaków i Lucerków.

12.00:

6.04.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 7.04.2021 – Środa: nie ma Mszy św.

 8.04.2021 – Czwartek:

13.00: + Pogrzeb: Bronisław Zahorodny.

9.04.2021 – Piątek:

17.00:

10.04.2021 – Sobota:

17.30: + Jan – 10 rocznica śmierci, Wojciech i zmarli z rodziny.

11.04.2021 – 2 Niedziela Wielkanocna:

9.30: + Mariola – 2 rocznica śmierci, Franciszek – 12 rocznica śmierci, rodzice, teściowie i zmarli z rodziny.

Konradowo

28 marca 2021 – 5 kwietnia 2021

 

28.03.2021 – Niedziela Palmowa, Męki Pańskiej:

8.00: + Janusz i Natalia Więckowscy.

11.00: + Edward i Kazimiera Słodyka, Antonina i Stanisław Pryszczewscy.

29.03.2021 – Wielki Poniedziałek:

18.00: + Janina Karaś – od rodziny Chocianowskich i Staszaków.

30.03.2021 – Wielki Wtorek:

18.00: + Anna, Bolesław, Ryszard, Waldemar Kij, Czesława, Józef Sławińscy, Marianna Bogusz. 

31.03.2021 – Wielka Środa:

18.00: + Bogdan Sowa – od córki Izy z Krzysztofem.

1.04.2021 – Wielki Czwartek:

18.00: Za kapłaństwo – od 5 Róży Żywego Różańca. 

2.04.2021 – Wielki Piątek:

15.00: Droga krzyżowa.

18.00: Liturgia Wielkiego Piątku. 

3.04.2021 – Wielka Sobota:

16.00: O pokój na świecie za przyczyną św. Jana Pawła II.

4.04.2021 – Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego:

8.00: Za Parafian.

8.45: + Róża, Marian, Jerzy Stróżyk, Władysław, Stefania, Bogdan Padło, Danuta, Adam Rodak.

11.00: + Jan Marciszyn – od żony.

5.04.2021 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy:

8.00: + Władysław Chrząstowski.

8.45:

11.00: + Helena Susło.

Stare Drzewce

28 marca 2021 – 5 kwietnia 2021

28.03.2021 – Niedziela Palmowa, Meki Pańskiej:

9.30: + Agatka Nęcka – 10 rocznica śmierci, Krystyna Walenczak – 6 rocznica śmierci i zmarli z rodziny. 

29.03.2021 – Wielki Poniedziałek:

17.00:

30.03.2021 – Wielki Wtorek:

17.00: 

31.03.2021 – Wielka Środa:

17.00: 

1.04.2021 – Wielki Czwartek:

17.00:

2.04.2021 – Wielki Piątek:

17.00: Liturgia Wielkiego Piątku.

3.04.2021 – Wielka Sobota:

17.30: zajęte Mazur.

4.04.2021 – Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego:

9.30: + Anna, Józef, Bogdan, Jan, Dymitr i zmarli z rodziny.

12.00:

5.04.2021 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy:

9.30: + Helena, Stanisław Juskowiak, brat Stanisław, Robert i z rodzin Juskowiaków i Lucerków.

12.00:

Konradowo

14 marca 2021 – 21 marca 2021 

14.03.2021 – 4 Niedziela Wielkiego Postu:

8.00: + Regina, Edmund, Marian Apolinarscy, Józefa, Irena, Franciszek Pawlik.

11.00: + Helena Susło, Władysław Zalewski.

15.03.2021 – Poniedziałek:

18.00: + Celina Wojda – od rodziny Osiaków i Pietrzczyków (pogrzebowa).

16.03.2021 – Wtorek:

18.00: + Marian Brzechwa – 36 rocznica śmierci, Władysława i Bernard Brzechwa, Tadeusz Zasowski. 

17.03.2021 – Środa:

18.00: + Marian Apolinarski – 2 rocznica śmierci, Edmund i Regina Apolinarscy i z rodziny Gasztychów.

18.03.2021 – Czwartek:

18.00: + Janina Majchrzak – 1 rocznica śmierci, Władysław, Henryk i zmarłych z rodziny, Dariusz Babski. 

19.03.2021 – Piątek:

17.30: Droga krzyżowa.

18.00: + Józefa, Józef, Scholastyka Wiśniewscy i zmarli z rodziny. 

20.03.2021 – Sobota:

11.00: Otwarcie Drzwi Jubileuszowych św. Jakuba.

16.00: + Mieczysław Janczak, Janina, Franciszek, Jan Jamrożek, Tomasz Grabiński i zmarli z rodziny.

21.03.2021 – 5 Niedziela Wielkiego Postu:

8.00: + Maria – 6 rocznica śmierci, Stanisław – 22 rocznica śmierci Kubiak.

11.00: Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia z okazji 30 urodzin dla Mateusza.

Stare Drzewce

14 marca 2021 – 21 marca 2021

14.03.2021 – 4 Niedziela Wielkiego Postu:

9.30: + Józef Stróżyk – 5 rocznica śmierci, zmarli rodzice, teściowie i zmarli z rodziny. 

15.03.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

16.03.2021 – Wtorek:

17.00: + Adam Górkiewicz – 1 rocznica śmierci. 

17.03.2021 – Środa: nie ma Mszy św. 

18.03.2021 – Czwartek: nie ma Mszy św. 

19.03.2021 – Piątek:

16.30: Droga krzyżowa.

17.00: + Józef Chorostecki, Józef Dąbrowski i zmarli z rodziny.

20.03.2021 – Sobota:

17.30: + Z rodziny Wolsztyniaków: Maria, Joanna, Józef, Antoni, Jan, Przewoźnych: Stanisława, Tomasz, Robert Lis.

21.03.2021 – 5 Niedziela Wielkiego Postu:

9.30: + Stanisław Sowiński – 10 rocznica śmierci, z rodzin Słowińskich, Kuroszy, Służalców.

Konradowo

7 marca 2021 – 14 marca 2021 

7.03.2021 – 3 Niedziela Wielkiego Postu:

8.00: + Teresa, Michał Marciszyn.

11.00: + Marian, Stanisław, Katarzyna, Andrzej, Stanisław Cholewa, Franciszka, Wacław Siemińscy.

12.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 1 urodzin Nikodema Franciszka.

8.03.2021 – Poniedziałek:

18.00: + Marianna Jarosz – 3 rocznica śmierci.

9.03.2021 – Wtorek:

18.00: + Krzysztof Krajewski – w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny. 

10.03.2021 – Środa:

18.00: + Henryk – 39 rocznica śmierci, z rodzin Jamrozików, Pieprzyków, Wechtów, Wojciechowskich, Mieczysław, Henryk, Edmund.

11.03.2021 – Czwartek:

18.00: + Władysław Chrząstowski. 

12.03.2021 – Piątek:

17.30: Droga krzyżowa.

18.00: + Bożena i Jan Przezbór. 

13.03.2021 – Sobota:

16.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 18 urodzin Hanny.

14.03.2021 – 4 Niedziela Wielkiego Postu:

8.00: + Regina, Edmund, Marian Apolinarscy, Józefa, Irena, Franciszek Pawlik.

11.00: + Helena Susło, Władysław Zalewski.

Stare Drzewce

7 marca 2021 – 14 marca 2021 

7.03.2021 – 3 Niedziela Wielkiego Postu:

9.30: + Władysław – 9 rocznica śmierci, Stefania – 16 rocznica śmierci, zmarli z rodzin Homa, Kopeć, Marciniak, Grygorowicz. 

8.03.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

9.03.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św. 

10.03.2021 – Środa: nie ma Mszy św. 

11.03.2021 – Czwartek:

17.00: + Czesław, Józef Piątek zmarłych rodziców, teściów, rodzeństwo, Genowefa Kowalska.

12.03.2021 – Piątek:

16.30: Droga krzyżowa.

17.00: + Dawidek – 5 rocznica śmierci, za rodziców, rodzeństwo i zmarli z rodziny.

13.03.2021 – Sobota:

17.30: + Hubert i zmarli z rodzin Kopeć, Marciniak, Kokocińskich.

14.03.2021 – 4 Niedziela Wielkiego Postu:

9.30: + Józef Stróżyk – 5 rocznica śmierci, zmarli rodzice, teściowie i zmarli z rodziny.

Konradowo

28 lutego 2021 – 7 marca 2021

 

28.02.2021 – 2 Niedziela Wielkiego Postu:

8.00: + Stanisław, Leokadia Podciarscy.

11.00: + Marian Jamrożek – 15 rocznica śmierci, z rodzin Jamrożków, Tomasz Grabiński.

1.03.2021 – Poniedziałek:

18.00: +Bernard – 37 rocznica śmierci, Władysława, Marian Brzechwa, Anna, Mieczysław Miś, Kazimierz Machnicki.

2.03.2021 – Wtorek:

9.30: Spowiedź.

10.00:

17.30: Spowiedź.

18.00: 

3.03.2021 – Środa:

18.00: + Alfreda Ciećwierz – 10 rocznica śmierci, zmarli z rodzin Ciećwierz, Sacha, Masternak.

4.03.2021 – Czwartek:

18.00: + Edward Malara – od syna Marcina z rodziną. 

5.03.2021 – Piątek:

17.30: Droga krzyżowa.

18.00: + Irena Dubas. 

6.03.2021 – Sobota:

16.00: + Helena, Barbara Borek, Bronisław, Marian Borek, Helena, Józef Kaweccy.

7.03.2021 – 3 Niedziela Wielkiego Postu:

8.00: + Teresa, Michał Marciszyn.

11.00: + Marian, Stanisław, Katarzyna, Andrzej, Stanisław Cholewa, Franciszka, Wacław Siemińscy.

12.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 1 urodzin Nikodema Franciszka.

Stare Drzewce

28 lutego 2021 – 7 marca 2021

28.02.2021 – 2 Niedziela Wielkiego Postu:

9.30: + Maria, Aleksander, Emil, Piotr Biszko, z rodzin Biszko, Krysa, Małyniak. 

1.03.2021 – Poniedziałek:

17.00:

2.03.2021 – Wtorek:

10.30: Spowiedź.

11.00:

16.30: Spowiedź.

17.00: 

3.03.2021 – Środa: nie ma Mszy św. 

4.03.2021 – Czwartek:

17.00: + z rodzin Bojka, Zahorodnych.

5.03.2021 – Piątek:

16.30: Droga krzyżowa.

17.00: + Łukasz Cuper – od cioci Basi, Grzegorza, Marty, Michała Jakubowskich.

6.03.2021 – Sobota:

17.30: + W intencji kresowiaków, 1 rocznica odsłonięcia tablicy pamiątkowej.

7.03.2021 – 3 Niedziela Wielkiego Postu:

9.30: + Władysław – 9 rocznica śmierci, Stefania – 16 rocznica śmierci, zmarli z rodzin Homa, Kopeć, Marciniak, Grygorowicz.

Konradowo

21 lutego 2021 – 28 Lutego 2021 

21.02.2021 – 1 Niedziela Wielkiego Postu:

8.00: + Danuta Słodyka – 12 rocznica śmierci.

11.00: +Tomasz, Anna, Franciszek Grabińscy, Stefania i Tadeusz Tupadło, Henryka Gładek, Julia i Stanisław Jardel.

22.02.2021 – Poniedziałek:

17.00: + Zygmunt, Katarzyna i zmarli z rodziny Malara, Józefa, Jan, Stanisława Sokołowscy i zmarli z rodziny Pożoga, Paszkowskich, Leopolda Sotkiewicz, Czesław Pokrywa, Teresa.

23.02.2021 – Wtorek:

17.00: 

24.02.2021 – Środa:

17.00: + Bogdan i Józef Sowa.

25.02.2021 – Czwartek:

17.00: + Zenon Sawicki – 18 rocznica śmierci. 

26.02.2021 – Piątek:

17.30: Droga krzyżowa.

18.00: + Wiesław, Leon Olenkiewicz, Zofia, Kazimierz Gapys. 

27.02.2021 – Sobota:

16.00: + Janina, Kazimierz Świtała, Marianna, Wacław Łuczak.

28.02.2021 – 2 Niedziela Wielkiego Postu:

8.00: + Stanisław, Leokadia Podciarscy.

11.00: + Marian Jamrożek – 15 rocznica śmierci, z rodzin Jamrożków, Tomasz Grabiński.

Stare Drzewce

21 lutego 2021 – 28 Lutego 2021

21.02.2021 – 1 Niedziela Wielkiego Postu:

9.30: + Józef, Maria, Mariola Nowak, zmarłe rodzeństwo i zmarłych z rodziny. 

22.02.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

23.02.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św. 

24.02.2021 – Środa: nie ma Mszy św. 

25.02.2021 – Czwartek: nie ma Mszy św.

26.02.2021 – Piątek:

16.30: Droga krzyżowa.

16.00: + Łukasz Cuper – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

27.02.2021 – Sobota:

17.30: + Olga, Jan, Mirosław i zmarli z rodziny.

28.02.2021 – 2 Niedziela Wielkiego Postu:

9.30: + Maria, Aleksander, Emil, Piotr Biszko, z rodzin Biszko, Krysa, Małyniak.

Konradowo

14 lutego 2021 – 21 Lutego 2021 

14.02.2021 – 6 Niedziela zwykła:

8.00: + Marianna Jodłowska – 1 rocznica śmierci.

11.00: + Krystyna, Stefan, Alina Oporowscy i zmarli z rodziny.

15.02.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

16.02.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św. 

17.02.2021 – Środa: Środa Popielcowa.

10.00:

18.00: + Anna Łuka, Stanisław, Eugeniusz Pizoń i zmarli z rodziny.

18.02.2021 – Czwartek:

17.00: + Henryk Jamrozik – 39 rocznica śmierci, Janina, Sebastian Jamrozik, Kazimiera, Kazimierz, Kaziu Zbierzak z rodzin Jamrozików, Pieprzyków, Mieczysław Musiałek, Maria Biadalska, Zofia, Edmund Hoppe, z rodzin Wechta, Andrzejczak. 

19.02.2021 – Piątek:

17.30: Droga krzyżowa.

18.00: 

20.02.2021 – Sobota:

13.00: Chrzest: Jakub Dunajski.

16.00: + Zygmunt – 20 rocznica śmierci, Franciszek, Jadwiga, Władysław Pietrzczyk, Ryszard Osiak i zmarłych z rodziny Osiaków.

16.00: Dziękczynna z okazji 18 urodzin Zuzanny.

21.02.2021 – 1 Niedziela Wielkiego Postu:

8.00: + Danuta Słodyka – 12 rocznica śmierci.

11.00: zajęte Ratajczak.

Stare Drzewce

14 lutego 2021 – 21 Lutego 2021 

14.02.2021 – 5 Niedziela zwykła:

9.30: + Helena i Bronisław Kozal – 2 rocznica śmierci, rodziców i zmarłych z rodziny. 

15.02.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

16.02.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św. 

17.02.2021 – Środa: Środa Popielcowa.

11.00: + Stanisław i Marianna Żmuda, Barbara i Zygmunt Aleksandrzak.

17.00: 

18.02.2021 – Czwartek: nie ma Mszy św.

19.02.2021 – Piątek:

16.30: Droga krzyżowa.

17.00:

20.02.2021 – Sobota:

17.30: + Piotr Biszko – intencja od córki Doroty z rodziną.

21.02.2021 – 1 Niedziela Wielkiego Postu:

9.30: + Józef, Maria, Mariola Nowak, zmarłe rodzeństwo i zmarłych z rodziny.

 

Konradowo

7 lutego 2021 – 14 Lutego 2021 

7.02.2021 – 5 Niedziela zwykła:

8.00: +Henryk Dubniewski – 5 rocznica śmierci, z rodzin Wechtów, Wojciechowskich,  Jamrozików, Pieprzyków, Mieczysław, Edmund.

11.00: + Helena Susło, Józef, Józef, Zofia, Jan Słodyka.

8.02.2021 – Poniedziałek:

17.00: + Kazimierz Spławski – 3 rocznica śmierci.

9.02.2021 – Wtorek:

17.00: + Teresa Greszczuk – 3 rocznica śmierci. 

10.02.2021 – Środa: Nowenna do MB Pocieszenia.

17.00: + Genowefa, Franciszek Woźniak, Helena, Władysław Woźniak, Teresa Greszczuk.

11.02.2021 – Czwartek:

17.00: W intencji chorych. 

12.02.2021 – Piątek:

17.00: + Henryk – 5 rocznica śmierci. 

13.02.2021 – Sobota:

16.00: + Mieczysław Janczak.

14.02.2021 – 6 Niedziela zwykła:

8.00: + Marianna Jodłowska – 1 rocznica śmierci.

11.00: + Krystyna, Stefan, Alina Oporowscy i zmarli z rodziny.

Stare Drzewce

7 lutego 2021 – 14 Lutego 2021

7.02.2021 – 5 Niedziela zwykła:

9.30: + Piotr Biszko – od brata Eugeniusza. 

8.02.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

9.02.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św. 

10.02.2021 – Środa: nie ma Mszy św. 

11.02.2021 – Czwartek: nie ma Mszy św.

12.02.2021 – Piątek:

16.00: + Piotr Biszko – od Lidki z córką Beatą.

13.02.2021 – Sobota:

17.30: Dziękczynna z okazji 38 rocznicy ślubu Urszuli i Zenona.

14.02.2021 – 5 Niedziela zwykła:

9.30: + Helena i Bronisław Kozal – 2 rocznica śmierci, rodziców i zmarłych z rodziny.

Konradowo

31 stycznia 2021 – 7 Lutego 2021

 

31.01.2021 – 4 Niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynna z okazji 18 urodzin Jakuba.

11.00: + Władysława, Franciszek, Stanisław, Władysław Gwóźdź.

Chrzest: Oktawia Wujczak.

1.02.2021 – Poniedziałek:

17.00: + Justyna Grześkowiak w dniu urodzin, ks. Krzysztof Florczyk i zmarłych z rodziny.

2.02.2021 – Wtorek:

10.00:  

17.00: + Franciszek i Katarzyna Królikowscy. 

3.02.2021 – Środa:

17.00: + Ryszard Borecki i z rodziny Boreckich, Maria, Edward Śliwińscy, Zdzisław i Krystyna Markowiak, Czesław Dym, Maciuś Milarczyk.

4.02.2021 – Czwartek:

17.00: Dziękczynna z okazji 1 urodzin Leon i Hugo Śliwińscy. 

5.02.2021 – Piątek:

17.00: + Józef Strzała – 7 rocznica śmierci. 

6.02.2021 – Sobota:

16.00: + Romuald, Maria, Wincenty Drzewieccy, ks. kan. Bolesław Dratwa, ks. Jan Poźniak.

7.02.2021 – 5 Niedziela zwykła:

8.00: zajęte Jamrozik.

11.00: + Helena Susło, Józef, Józef, Zofia, Jan Słodyka.

Stare Drzewce

31 stycznia 2021 – 7 Lutego 2021

31.01.2021 – 4 Niedziela zwykła:

9.30: + Józef, Maria Głośni, Janina, Bolesław Okrzymowscy i z rodzin Głośnych, Łazarskich, Stanisław, Władysława. 

1.02.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

2.02.2021 – Wtorek:

16.00: Podziękowanie za otrzymane łaski oraz prośba o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuka. 

3.02.2021 – Środa:

16.00: 

4.02.2021 – Czwartek: nie ma Mszy św.

5.02.2021 – Piątek:

16.00: + Ryszard, Martyna, Grzegorz Kosakowscy.

6.02.2021 – Sobota:

17.30: + Anastazja i Michał Zajczyk i zmarli z rodziny.

7.02.2021 – 5 Niedziela zwykła:

9.30: + Piotr Biszko – od brata Eugeniusza.

Konradowo

24 stycznia 2021 – 31 stycznia 2021

 

24.01.2021 – 3 Niedziela zwykła:

8.00: + Mikołaj, Anastazja, Rozalia, Helena, Roman Nikolin, Stanisława, Franciszek Gronostaj, Stanisław Worwa, Franciszek Kowal.

11.00: + Janina Jastrzębska i zmarłych z rodzin Jastrzębskich, Stankiewiczów, Rodaków, Szymakowskich, Dubickich.

25.01.2021 – Poniedziałek:

17.00: + Bp Adam Dyczkowski, bp Antoni Stankiewicz.

26.01.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św. 

27.01.2021 – Środa: nie ma Mszy św.

28.01.2021 – Czwartek: nie ma Mszy św. 

29.01.2021 – Piątek:

17.00: + Maria Giertuga i z rodzin Giertugów i Kowalczykowskich. 

30.01.2021 – Sobota:

16.00: + Józef, Zofia, Józef Słodyka, Helena Susło, Aniela, Franciszek, Stanisław, Anna Skalscy.

31.01.2021 – 4 Niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynna z okazji 18 urodzin Jakuba.

11.00: + Władysława, Franciszek, Stanisław, Władysław Gwóźdź.

Chrzest: Oktawia Wujczak.

Stare Drzewce

24 stycznia 2021 – 31 stycznia 2021

24.01.2021 – 3 Niedziela zwykła:

9.30: + Gertruda, Zbigniew, Henryk Bąk i z rodziny Bąk. 

25.01.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

26.01.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św. 

27.01.2021 – Środa: nie ma Mszy św. 

28.01.2021 – Czwartek: nie ma Mszy św.

29.01.2021 – Piątek:

12.00: Pogrzeb + Łukasz Cuper.

30.01.2021 – Sobota:

17.30: + Zofia Wiczewska i z rodziny.

31.01.2021 – 4 Niedziela zwykła:

9.30: + Józef, Maria Głośni, Janina, Bolesław Okrzymowscy i z rodzin Głośnych, Łazarskich, Stanisław, Władysława.

Konradowo

17 stycznia 2021 – 24 stycznia 2021

 

17.01.2021 – 2 Niedziela zwykła:

8.00: zajęte Gonera.

11.00: + Marianna, Antoni Bendzińscy, z rodzin Zalewskich, Walczaków, Katarzyna, Stanisław, Marian, Andrzej, Stanisław Cholewa.

18.01.2021 – Poniedziałek:

10.00:

17.00:

19.01.2021 – Wtorek:

10.00:

17.00: 

20.01.2021 – Środa: nie ma Mszy św.

21.01.2021 – Czwartek:

17.00: + Julia – 8 rocznica śmierci, Roman Raczyńscy, Wacława, Franciszek Krawiec. 

22.01.2021 – Piątek:

17.00: + Bogdan Sowa – od córki Judyty z mężem. 

23.01.2021 – Sobota:

16.00: + Mikołaj, Anastazja, Rozalia, Helena, Roman Nikolin, Stanisława, Franciszek Gronostaj, Stanisław Worwa, Franciszek Kowal.

24.01.2021 – 3 Niedziela zwykła:

8.00: + Romuald Sikora – w dniu urodzin i imienin.

11.00: + Janina Jastrzębska i zmarłych z rodzin Jastrzębskich, Stankiewiczów, Rodaków, Szymakowskich, Dubickich.

Stare Drzewce

17 stycznia 2021 – 24 stycznia 2021

17.01.2021 – 2 Niedziela zwykła:

9.30: Dziękczynno – błagalna z okazji 35 rocznicy ślubu Zbigniewa i Zuzanny z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla nich oraz dla dzieci i wnuków. 

18.01.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

19.01.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św. 

20.01.2021 – Środa: nie ma Mszy św. 

21.01.2021 – Czwartek:

16.00: + Piotr Biszko – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu. 

22.01.2021 – Piątek: nie ma Mszy św. 

23.01.2021 – Sobota:

17.30: + Ryszard Matuszewski – 7 rocznica śmierci, z rodzin Matuszewskich, Nowaków.

24.01.2021 – 3 Niedziela zwykła:

9.30: + Gertruda, Zbigniew, Henryk Bąk i z rodziny Bąk.

Konradowo

10 stycznia 2021 – 17 stycznia 2021 

10.01.2021 – Chrzest Pański:

8.00: + Leokadia, Marian Grześkowiak.

11.00: + Helena Susło, Adam, Stanisława, Stefan, Ewa Susło, Janusz i Natalia Więckowscy.

11.01.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

12.01.2021 – Wtorek:

10.00:

17.00: 

13.01.2021 – Środa:

10.00:

17.00:

14.01.2021 – Czwartek:

10.00:

17.00: + Mieczysław Janczak – 30 dzień po śmierci. 

15.01.2021 – Piątek:

10.00:

17.00: + Salomea Sawicka – 2 rocznica śmierci. 

16.01.2021 – Sobota:

10.00:

16.00: + Jan Sacha – 20 rocznica śmierci, Władysława, Marian, Kazimiera, Jerzy Sacha, Alfreda i Feliks Ciecierz.

17.01.2021 – 2 Niedziela zwykła:

8.00: zajęte Gonera.

11.00: + Marianna, Antoni Bendzińscy, z rodzin Zalewskich, Walczaków, Katarzyna, Stanisław, Marian, Andrzej, Stanisław Cholewa.

Stare Drzewce

10 stycznia 2021 – 17 stycznia 2021

10.01.2021 – Chrzest Pański:

9.30: + Maria – 2 rocznica śmierci i zmarli z rodziny.

15.00: Kolęda – od krzyżówki do końca. 

11.01.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

12.01.2021 – Wtorek: nie ma Mszy św. 

13.01.2021 – Środa: nie ma Mszy św. 

14.01.2021 – Czwartek: nie ma Mszy św. 

15.01.2021 – Piątek:

16.00: + Anna Poladowska – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu. 

16.01.2021 – Sobota:

17.30: + Piotr Biszko – intencja od koleżanek żony z Pieczarkarni.

17.01.2021 – 2 Niedziela zwykła:

9.30: Dziękczynno – błagalna z okazji 35 rocznicy ślubu Zbigniewa i Zuzanny z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla nich oraz dla dzieci i wnuków.

Konradowo

3 stycznia 2021 – 10 stycznia 2021 

3.01.2021 – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim:

8.00: + Maria, Marcin, Marian Brach, Anna, Franciszek, Tomasz Grabiński, Stefania, Henryka, Tadeusz Tupadło.

11.00: + Bogdan Prask – 2 rocznica śmierci.

4.01.2021 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

5.01.2021 – Wtorek:

17.00: + Stanisław Basikowski – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu. 

6.01.2021 – Środa: Objawienie Pańskie.

8.00: + Bożena, Jan Przezbór, Józef Podciarski, Janusz Musielak.

11.00: + Marian Cholewa – 20 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny.

7.01.2021 – Czwartek:

17.00: Dziękczynna z okazji 18 urodzin Marcela. 

8.01.2021 – Piątek:

17.00: W intencji 5 Róży Żywego Różańca. 

9.01.2021 – Sobota:

16.00: + Józefa, Jan, Stanisława Sokołowscy, Katarzyna, Zygmunt, Edward, Stanisław Malara, Jacek, Wiesław, Andrzej Pożoga, Czesław Pokrywa, Bogdan, Władysław Paszkowscy, Teresa, Leopold.

10.01.2021 – Chrzest Pański:

8.00: + Leokadia, Marian Grześkowiak.

11.00: + Helena Susło, Adam, Stanisława, Stefan, Ewa Susło, Janusz i Natalia Więckowscy.

Stare Drzewce 

3 stycznia 2021 – 10 stycznia 2021

3.01.2021 – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim:

9.30: + Tarnowska Stanisława, Bolesław, Jerzy.

15.00: Kolęda – Małe Drzewce. 

4.01.2021 – Poniedziałek:

10.00: Kolęda – Nowe Drzewce i Stare Drzewce za torami.

18.00: Kolęda – Nowe Drzewce i Stare Drzewce za torami.

5.01.2021 – Wtorek:

10.00: Kolęda – od torów do kościoła.

18.00: Kolęda – od torów do kościoła. 

6.01.2021 – Środa: Objawienie Pańskie.

9.30: + Stanisława i Stanisław Zygmanowscy i zmarli z rodziny. 

7.01.2021 – Czwartek:

10.00: Kolęda – bloki.

18.00: Kolęda – bloki. 

8.01.2021 – Piątek:

10.00: Kolęda – od kościoła do krzyżówki.

18.00: + Barbara i Kazimierz Zielinowscy.

Kolęda – od kościoła do krzyżówki. 

9.01.2021 – Sobota:

10.00: Kolęda – od krzyżówki do końca.

17.30: + Piotr Biszko – intencja od siostry Lidki z rodziną.

10.01.2021 – Chrzest Pański:

9.30: + Maria – 2 rocznica śmierci i zmarli z rodziny.

15.00: Kolęda – od krzyżówki do końca.

Konradowo

27 grudnia 2020 – 3 stycznia 2021

 27.12.2020 – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi, Józefa.

8.00: + Janina Szmania, Jadwiga Czwojda, Maria i Józef Szmania, Jerzy Szmania.

11.00: + Antonina i Stanisław Pryszczewscy.

28.12.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

29.12.2020 – Wtorek:

17.00: + Irena Dubas. 

30.12.2020 – Środa:

17.00: + Tomasz Grabiński – od rodziny Łuków.

31.12.2020 – Czwartek: zakończenie roku kalendarzowego.

17.00: Za Parafian.

Nabożeństwo na zakończenie roku. 

1.01.2021 – Piątek: Nowy Rok.

9.00: + Mieczysław Kukla.

13.00: W intencji Mieczysława i Andrzeja z okazji 30 urodzin i błogosławieństwo dla całej rodziny. 

2.01.2021 – Sobota:

16.00: 45 rocznica ślubu Jana i Zuzanny Strzała.

3.01.2021 – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim:

8.00: + Maria, Marcin, Marian Brach, Anna, Franciszek, Tomasz Grabiński, Stefania, Henryka, Tadeusz Tupadło.

11.00: + Bogdan Prask.

Stare Drzewce 

27 grudnia 2020 – 3 stycznia 2021

27.12.2020 – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi, Józefa.

9.30: Dziękczynna z okazji 40 rocznicy ślubu Elżbiety i Berndta. 

28.12.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

29.12.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

30.12.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej. 

31.12.2020 – Czwartek: zakończenie roku kalendarzowego.

16.00: Za Parafian.

Nabożeństwo na zakończenie roku. 

1.01.2021 – Piątek: Nowy Rok.

10.00: Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków. 

2.01.2021 – Sobota:

17.30: + z rodziny Suszyńskich, Rozalia, Ludwik, Józef, Eugeniusz, Robert Lis.

3.01.2021 – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim:

9.30: + Tarnowska Stanisława, Bolesław, Jerzy.

Konradowo

20 grudnia 2020 – 27 grudnia 2020

 20.12.2020 – 4 Niedziela Adwentu:

8.00: + Jan – 25 rocznica śmierci, Stanisława, Zbigniew, Jerzy Wechta, Sebastian, Henryk, Janina Jamrozik, Edmund, Henryk, Mieczysław.

11.00: + Z rodzin Wojtanowiczów i Wałowskich.

21.12.2020 – Poniedziałek:

17.00: + Tomasz Grabiński – od rodziny Kaletów.

22.12.2020 – Wtorek:

17.00: + Bogdan Sowa – od żony. 

23.12.2020 – Środa:

17.00: + Anna Gała – 2 rocznica śmierci.

24.12.2020 – Czwartek: Wigilia Narodzenia Pańskiego.

23.00: Za Parafian. 

25.12.2020 – Piątek: Narodzenie Pańskie.

8.00:

11.00: + Helena Susło, Władysław Zalewski. 

26.12.2020 – Sobota: Św. Szczepana.

8.00: Dziękczynna z okazji 49 rocznicy ślubu.

11.00: Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia dla Ewy z okazji imienin i całej jej rodziny.

27.12.2020 – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi, Józefa.

8.00: + Janina Szmania, Jadwiga Czwojda, Maria i Józef Szmania.

11.00: + Antonina i Stanisław Pryszczewscy.

Stare Drzewce

20 grudnia 2020 – 27 grudnia 2020

20.12.2020 – 4 Niedziela Adwentu:

9.30: + Paweł – 38 rocznica śmierci, Zofia, Franciszek Rambolińscy, Maria, Mariola, Józef Nowak, zmarli dziadkowie, zmarłe rodzeństwo, z rodziny Spurka. 

21.12.2020 – Poniedziałek:

12.00: Pogrzeb: Piotr Biszko.

22.12.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

23.12.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej. 

24.12.2020 – Czwartek: Wigilia Narodzenia Pańskiego.

22.00: Za Parafian. 

25.12.2020 – Piątek: Narodzenie Pańskie.

9.30: + Henryk, Janusz Podlasiński, rodzice, rodzeństwo, teściowie. 

26.12.2020 – Sobota: Św. Szczepana.

9.30: + Stefan Małyniak i zmarli z rodziny.

27.12.2020 – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi, Józefa.

9.30: Dziękczynna z okazji 40 rocznicy ślubu Elżbiety i Berndta.

Konradowo

13 grudnia 2020 – 20 grudnia 2020 

13.12.2020 – 3 Niedziela Adwentu:

8.00: + Anna, Adolf, Maria, Czesława, Tadeusz, Maria Łuka, Stanisław, Eugeniusz, Antonina, Wojciech, Jan, Agnieszka, Bogdan Pizoń, Agnieszka, Jan, Józef, Stanisław, Stefania, Tadeusz, Jan Szabat.

11.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Mariana z okazji imienin.

14.12.2020 – Poniedziałek:

17.00: + Bogdan Sowa – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

15.12.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

16.12.2020 – Środa: : nie ma Mszy świętej.

17.12.2020 – Czwartek:

17.00: + Zbigniew Onoszko – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu. 

18.12.2020 – Piątek:

17.00: + Ryszard Osiak – 5 rocznica śmierci, zmarli z rodzin Pietrzczyków i Osiaków. 

19.12.2020 – Sobota:

15.30: Dziękczynna z okazji 18 urodzin Angeliki.

16.00: + Bożena i Jan Przezbór.

20.12.2020 – 4 Niedziela Adwentu:

8.00: + Jan – 25 rocznica śmierci, Stanisława, Zbigniew, Jerzy Wechta, Sebastian, Henryk, Janina Jamrozik, Edmund, Henryk, Mieczysław.

11.00: + Z rodzin Wojtanowiczów i Wałowskich.

Stare Drzewce

13 grudnia 2020 – 20 grudnia 2020

13.12.2020 – 3 Niedziela Adwentu:

9.30: + Anna, Bogdan, Józef, Jan, Dymitr i zmarłych z rodziny. 

14.12.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

15.12.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

16.12.2020 – Środa:

12.00: + Pogrzeb: Anna Poladowska. 

17.12.2020 – Czwartek: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

16.00: + Beata Perzyńska – 20 rocznica śmierci, Jadwiga Wawrowska – 20 rocznica śmierci. 

18.12.2020 – Piątek:

16.00: + Irena Rogińska – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

19.12.2020 – Sobota:

17.30: + Jadwiga, Henryk Sochaneccy.

20.12.2020 – 4 Niedziela Adwentu:

9.30: + Paweł – 38 rocznica śmierci, Zofia, Franciszek Rambolińscy, Maria, Mariola, Józef Nowak, zmarli dziadkowie, zmarłe rodzeństwo, z rodziny Spurka.

Konradowo

6 grudnia 2020 – 13 grudnia 2020

 6.12.2020 – 2 Niedziela Adwentu:

8.00: + Rozalia, Kazimierz, Anna, Wawrzyniec, Zofia, Józef, Danuta, Władysław, Barbara, Antoni.

11.00: + Bernard, Władysława, Marian Brzechwa, Anna, Mieczysław Miś, Ludwinia Dziudziel, Kazimierz Machnicki.

7.12.2020 – Poniedziałek:

17.00: + Jan Marciszyn – intencja od wnuka Adama, Sary i Szymonka, wnuczki Wioletty, Mai, Rafała.

8.12.2020 – Wtorek:

17.00: + Władysława, Jan, Marian, Kazimiera, Jerzy Sacha, Alfreda i Feliks Ciećwierz. 

9.12.2020 – Środa: : Nowenna do MB Pocieszenia.

17.00: + Jan Kozieł – 8 rocznica śmierci, Lucyna, Adam, Stanisław, Helena i zmarli z rodziny.

10.12.2020 – Czwartek:

17.00: + Tomasz Grabiński – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu. 

11.12.2020 – Piątek:

17.00: + Leonarda i Stanisław Macina, Bogusław Pożoga, Władysław i Stanisława Jabłońscy, Jan Hajduk. 

12.12.2020 – Sobota:

16.00: Dziękczynna z okazji urodzin Jarosława i Jolanty.

13.12.2020 – 3 Niedziela Adwentu:

8.00: + Anna, Adolf, Maria, Czesława, Tadeusz, Maria Łuka, Stanisław, Eugeniusz, Antonina, Wojciech, Jan, Agnieszka, Bogdan Pizoń, Agnieszka, Jan, Józef, Stanisław, Stefania, Tadeusz, Jan Szabat.

11.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Mariana z okazji imienin.

 Stare Drzewce

6 grudnia 2020 – 13 grudnia 2020 

6.12.2020 – 2 Niedziela Adwentu:

9.30: + Olga, Jan, Mirosław i zmarłych z rodziny. 

7.12.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

8.12.2020 – Wtorek:

16.00: + Aniela, Kazimierz Barszcz i z rodziny Barszcz i Hoszowskich. 

9.12.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej. 

10.12.2020 – Czwartek: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

16.00: + Ks. Zdzisław Przybysz – gregorianka. 

11.12.2020 – Piątek: nie ma Mszy świętej.

12.12.2020 – Sobota:

17.30: + Z rodzin Marciniak, Kopeć.

13.12.2020 – 3 Niedziela Adwentu:

9.30: + Anna, Bogdan, Józef, Jan, Dymitr i zmarłych z rodziny.

Konradowo

29 listopada 2020 – 6 grudnia 2020

 29.11.2020 – 1 Niedziela Adwentu:

8.00: + Krystyna, Stefan, Alina Oporowscy i zmarli z rodziny.

11.00: + Jadwiga, Franciszek, Władysław, Zygmunt Pietrzczyk, Ryszard Osiak i z rodziny Osiaków.

30.11.2020 – Poniedziałek:

17.00: + Marian Brach, ks. Czesław Wrzosek, ks. Franciszek Jędrzkiewicz, ks. Bolesław Dratwa, ks. Jan Poźniak, ks. Krzysztof Florczyk, ks. Stanisław Jaworecki, ks. Stanisław Kozera.

1.12.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

2.12.2020 – Środa: : Nowenna do MB Pocieszenia.

17.00: + Jan Jarosz – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

3.12.2020 – Czwartek:

17.00: + Franciszek Basikowski, Krystyna, Ryszard Basikowscy, Katarzyna, Zygmunt, Edward, Stanisław Malara, Krystyna Lewandowska, Władysława Jakubowska. 

4.12.2020 – Piątek:

17.00: + Anna Kaczmarek – 1 rocznica śmierci, Edward Kaczmarek. 

5.12.2020 – Sobota:

11.00: Pogrzeb: Stanisław Basikowski.

16.00: + Michał i Teresa Marciszyn.

6.12.2020 – 2 Niedziela Adwentu:

8.00: + Rozalia, Kazimierz, Anna, Wawrzyniec, Zofia, Józef, Danuta, Władysław, Barbara, Antoni.

11.00: + Bernard, Władysława, Marian Brzechwa, Anna, Mieczysław Miś, Ludwinia Dziudziel, Kazimierz Machnicki.

Stare Drzewce

29 listopada 2020 – 6 grudnia 2020

29.11.2020 – 1 Niedziela Adwentu:

9.30: + Anna Czuchran – 2 rocznica śmierci. 

30.11.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

1.12.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

2.12.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej. 

3.12.2020 – Czwartek: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

16.00: + Marian Kostka – 24 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny. 

4.12.2020 – Piątek:

16.00: + Zdzisław Przybylski – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

5.12.2020 – Sobota:

17.30: + Anastazja i Michał Zajczyk i zmarłych z rodziny.

6.12.2020 – 2 Niedziela Adwentu:

9.30: + Olga, Jan, Mirosław i zmarłych z rodziny.

Konradowo

22 listopada 2020 – 29 listopada 2020

 

22.11.2020 – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata:

8.00: + Katarzyna, Stanisław, Marian, Andrzej, Stanisław Cholewa, Aniela, Edward Gonera.

11.00: +Roman Ratajczak, Marian Jamrożek, Tomasz Grabiński.

23.11.2020 – Poniedziałek:

17.00: + Jan Toś – 13 rocznica śmierci.

24.11.2020 – Wtorek:

17.00: + Ks. Krzysztof Maksymowicz. 

25.11.2020 – Środa: : Nowenna do MB Pocieszenia.

17.00: + Katarzyna, Zygmunt Malara i z rodziny Malara, Józefa i Jan Sokołowscy, z rodziny Pożogów, Papajów, Macina, Pokrywa, Paszkowskich, Leopold i Teresa.

26.11.2020 – Czwartek:

17.00: + Anna Gała, Stefania, Józef, Mieczysław, Romuald, Marian, Zofia Gała, Zofia, Bronisław Gitler, Danuta Gała, Andrzej Matławski. 

27.11.2020 – Piątek:

17.00: + Adam Doliny – 1 rocznica śmierci. 

28.11.2020 – Sobota:

13.00: O Boże błogosławieństwo dla Szymona w 1 rocznicę urodzin.

16.00: + Marian Brach, Maria, Marcin z rodzin Strzeleckich, Wiśniewskich, Denko, Dawid, Wiesława, Krzysztof, Wojciech Dodod.

29.11.2020 – 1 Niedziela Adwentu:

8.00: + Krystyna, Stefan, Alina Oporowscy i zmarli z rodziny.

11.00: + Jadwiga, Franciszek, Władysław, Zygmunt Pietrzczyk, Ryszard Osiak i z rodziny Osiaków.

 

Stare Drzewce

22 listopada 2020 – 29 listopada 2020

22.11.2020 – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata:

9.30: + Stanisław i Antonina Bukowscy i zmarli z rodziny. 

23.11.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

24.11.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

25.11.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej. 

26.11.2020 – Czwartek: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

16.00: 

27.11.2020 – Piątek:

16.00: + Marian Staszak – od Czesławy Strzeleckiej z rodziną.

28.11.2020 – Sobota:

17.30: + Jerzy Helak – 2 rocznica śmierci.

29.11.2020 – 1 Niedziela Adwentu:

9.30: + Anna Czuchran – 2 rocznica śmierci.

 

Konradowo

15 listopada 2020 – 22 listopada 2020

 15.11.2020 – 33 Niedziela zwykła:

8.00: + Helena, Zofia, Piotr Dudek.

11.00: + Janusz Więckowski, Natalia Więckowska – 13 rocznica śmierci.

16.11.2020 – Poniedziałek:

17.00: + Maria, Edward Śliwińscy, braci, siostrę, szwagra, babcię i męża, Ryszard Borecki, Maciuś Milarczyk.

17.11.2020 – Wtorek:

13.00: Pogrzeb: Zbigniew Onoszko.

17.00: + Roman Nikolin, Helena, Anastazja, Mikołaj Nikolin, Stanisława i Franciszek Gronostaj, Stanisław Worwa, Zenon Suszka i zmarli z tych rodzin. 

18.11.2020 – Środa:

17.00: + Henryk, Kazimiera, Leon, Bożena, Kazimierz Dubniewscy, Jan, Stanisława, Jerzy, Zbigniew Wechta, Sebastian, Edmund.

19.11.2020 – Czwartek:

17.00: + Jadwiga Kowalska – 1 rocznica śmierci. 

20.11.2020 – Piątek:

17.00: + Józefa i Eugeniusz Kowalczykowscy. 

21.11.2020 – Sobota:

16.00: + Jerzy Zalesiński – 4 rocznica śmierci.

22.11.2020 – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata:

8.00: + Katarzyna, Stanisław, Marian, Andrzej, Stanisław Cholewa, Aniela, Edward Gonera.

11.00: +Roman Ratajczak, Marian Jamrożek, Tomasz Grabiński.

Stare Drzewce

8 listopada 2020 – 22 listopada 2020

15.11.2020 – 33 Niedziela zwykła:

9.30: + Adam Moczara, Krzysztof Szuman, Piotr Dąbek, Katarzyna i Stefan Głośny. 

16.11.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

17.11.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

18.11.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej. 

19.11.2020 – Czwartek:

16.00: + Marian Staszak – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu. 

20.11.2020 – Piątek:

16.00: + Karolina i Bronisław Iłowscy, Jan i Rozalia Winiarscy.

21.11.2020 – Sobota:

17.30: + Aniela i Kazimierz Barszcz i z rodziny Barszcz i Hoszowskich.

22.11.2020 – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata:

9.30: + Stanisław i Antonina Bukowscy i zmarli z rodziny.

Konradowo

8 listopada 2020 – 15 listopada 2020

 

7.11.2020 – Sobota:

16.00: + Adam Karaś, Józefa Hanysz.

8.11.2020 – 32 Niedziela zwykła:

8.00: + Ludwik, Rozalia, Maria, Józef Wolni, Jerzy, Marian, Jan, Władysława, Kazimiera Sacha z rodziny Paraniec.

11.00: + Janina, Kazimierz Świtała, Marianna, Wacław Łuczak, Michał Świtała.

2) + Marian, Stanisław, Katarzyna, Andrzej, Stanisław Cholewa, Franciszka, Wacław Siemińscy.

9.11.2020 – Poniedziałek:

17.00: + Józef Brzostowski, Stanisława Brzostowska w rocznice śmierci.

10.11.2020 – Wtorek:

17.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 80 urodzin Zofii Brach, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci, wnuków i prawnuków. 

11.11.2020 – Środa:

8.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 64 rocznicy ślubu Marii i Henryka Skalskich.

11.00: + rodziców Stefan i Halina Strzałkowscy, Wiktoria i Stanisław Tomczak.

13.00: Pogrzeb: Tomasz Grabiński.

12.11.2020 – Czwartek:

17.00: + Romuald, Maria, Wincenty Drzewieccy, Józef, Józefa, Scholastyka Wiśniewscy. 

13.11.2020 – Piątek:

17.00: + Krystyna Lewandowska, Władysława  Jakubowska – intencja od Barbary z rodziną. 

14.11.2020 – Sobota:

16.00: + Barbara Onoszko, Marianna Wojtkowiak – intencja od męża z rodziną.

15.11.2020 – 33 Niedziela zwykła:

8.00: + Helena, Zofia, Piotr Dudek.

11.00: + Janusz Więckowski, Natalia – 13 rocznica śmierci Więckowska.

Stare Drzewce

7 listopada 2020 – 15 listopada 2020

7.11.2020 – Sobota:

17.30: + Kazimiera, Jan Kowalscy, Pelagia, Stanisław Sinieccy, Barbara, Mieczysław Michalewicz i zmarli z rodziny.

8.11.2020 – 32 Niedziela zwykła:

9.30: + Antonina, Wincenty Strzeleccy, zmarłe rodzeństwo, teściów i dziadków. 

9.11.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

10.11.2020 – Wtorek:

16.00: + Ryszard Majewski – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu. 

11.11.2020 – Środa:

9.30: + z rodzin Sochaneckich, Kryściaków, Walenczaków, Helaków, Dudziaków, Mostowych. 

12.11.2020 – Czwartek:

16.00: + Krystyna Grzelczyk – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu. 

13.11.2020 – Piątek:

16.00: + Ewa Twers – 1 rocznica śmierci, Tadeusz – 30 rocznica śmierci.

14.11.2020 – Sobota:

17.30: + Stefan Gomułka – 6 rocznica śmierci.

15.11.2020 – 33 Niedziela zwykła:

9.30: + Adam Moczara, Krzysztof Szuman, Piotr Dąbek, Katarzyna i Stefan Głośny.

Konradowo

1 listopada 2020 – 8 listopada 2020

 

31.10.2020 – Sobota:

16.00: + Anna Gała, Stefania, Józef, Mieczysław, Romuald, Marian, Zofia Gała, Zofia, Bronisław Gitler, Danuta Gała, Andrzej Matławski.

1.11.2020 – Wszystkich Świętych:

13.00: + zmarli spoczywający na cmentarzu.

2.11.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

3.11.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

4.11.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej. 

5.11.2020 – Czwartek: nie ma Mszy świętej. 

6.11.2020 – Piątek: nie ma Mszy świętej. 

7.11.2020 – Sobota:

16.00: + Adam Karaś, Józefa Hanysz.

8.11.2020 – 32 Niedziela zwykła:

8.00: + Ludwik, Rozalia, Maria, Józef Wolni, Jerzy, Marian, Jan, Władysława, Kazimiera Sacha z rodziny Paraniec.

11.00: zaj. Łuczak.

Stare Drzewce

31 października 2020 – 8 listopada 2020

31.10.2020 – Sobota:

17.00: Chrzest Kamil Nowak.

17.30: + Władysława – 25 rocznica śmierci, Jan – 36 rocznica śmierci, Antoni – 9 rocznica śmierci Pakułów, Wanda, Eugeniusz Wtykło, zmarli z rodziny, ks. Jan Poźniak – 6 rocznica śmierci.

1.11.2020 – Wszystkich Świętych:

10.00: + zmarli spoczywający na cmentarzu. 

2.10.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

3.10.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

4.10.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej. 

5.10.2020 – Czwartek: nie ma Mszy świętej. 

6.10.2020 – Piątek: nie ma Mszy świętej.

31.10.2020 – Sobota:

17.30: + Kazimiera, Jan Kowalscy, Pelagia, Stanisław Sinieccy, Barbara, Mieczysław Michalewicz i zmarli z rodziny.

8.11.2020 – 32 Niedziela zwykła:

9.30: + Antonina, Wincenty Strzeleccy, zmarłe rodzeństwo, teściów i dziadków.

Konradowo

25 października 2020 – 1 listopada 2020

25.10.2020 – 30 niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 15 rocznicy ślubu Eweliny i Rafała, o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę MB Pocieszenia.

11.00: + Władysława i Marian Brzechwa.

  1. Dziękczynno – błagalna w 80 urodziny Zofii Brach i dzieci, wnuków, prawnuków.

26.10.2020 – Poniedziałek:

18.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 40 rocznicy ślubu Grażyny i Henryka Gonera, o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę MB Pocieszenia.

27.10.2020 – Wtorek:

18.00: + Alfred – 10 rocznica śmierci, Józefa Głodowicz.

 28.10.2020 – Środa: Nowenna do MB Pocieszenia w Konradowie.

18.00: + Stanisław Wiatrowski i z rodzin Wiatrowskich i Stańków.

 29.10.2020 – Czwartek:

18.00: + Władysława Brzechwa – 25 rocznica śmierci, Marian, Bernarda Brzechwa, Tadeusz Zasowski.

 30.10.2020 – Piątek:

18.00: + Stefania – 5 rocznica śmierci Turla, Jan, Franciszka i Antoni.

 31.10.2020 – Sobota:

16.00: + Anna Gała, Stefania, Józef, Mieczysław, Romuald, Marian, Zofia Gała, Zofia, Bronisław Gitler, Danuta Gała, Andrzej Matławski.

1.11.2020 – Wszystkich Świętych:

8.00: + Marian Brach, ks. Czesław Wrzosek, ks. Franciszek Jędrzkiewicz, ks. Bolesław Dratwa, ks. Jan Poźniak, ks. Krzysztof Florczyk, ks. Stanisław Jaworecki, ks. Stanisław Kozera.

11.30:

13.00: + zmarli spoczywający na cmentarzu.

Stare Drzewce

24 października 2020 – 1 listopada 2020

24.10.2020 – Sobota:

17.30: + Józefa, Władysław, Eugeniusz, Stanisław, Marian Nowak, Robert Lis.

25.10.2020 – 30 niedziela zwykła:

9.30: + Józef, Maria Głośni, Janina, Bolesław Okrzymowscy, z rodzin Głośnych i Łazarskich, Stanisław i Władysława.

 26.10.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

27.10.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej.

 28.10.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej.

 29.10.2020 – Czwartek: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00:

 30.10.2020 – Piątek: nie ma Mszy świętej.

31.10.2020 – Sobota:

17.00: Chrzest Kamil Nowak.

17.30: + Władysława – 25 rocznica śmierci, Jan – 36 rocznica śmierci, Antoni – 9 rocznica śmierci Pakułów, Wanda, Eugeniusz Wtykło, zmarli z rodziny, ks. Jan Poźniak – 6 rocznica śmierci.

1.11.2020 – Wszystkich Świętych:

10.00: + zmarli spoczywający na cmentarzu.

Konradowo

18 października 2020 – 25 października 2020

18.10.2020 – 29 niedziela zwykła:

8.00: + Janina Jastrzębska i z rodzin: Jastrzębskich, Stankiewiczów, Rodaków, Szymakowskich, Dubickich.

11.00: + Helena, Stanisław, Agnieszka, Witold, Władysław Podchajscy, Helena Talkowska i z rodziny Talkowskich.

19.10.2020 – Poniedziałek:

18.00:

20.10.2020 – Wtorek:

18.00: + Mieczysław Mazur – 7 rocznica śmierci. 

21.10.2020 – Środa: Nowenna do MB Pocieszenia w Konradowie.

18.00: + Ks. Jan Poźniak – 6 rocznica śmierci, intencja od parafii. 

22.10.2020 – Czwartek:

18.00: + Stanisław Szabat. 

23.10.2020 – Piątek:

18.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 2 rocznicy ślubu Judyty i Dariusza. 

24.10.2020 – Sobota:

16.00: + rodziców Józefa, Józef, Scholastyka, Franciszka, Franciszek.

Chrzest: Julia Słomińska.

25.10.2020 – 30 niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 15 rocznicy ślubu Eweliny i Rafała, o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę MB Pocieszenia.

11.00: + Władysława i Marian Brzechwa.

  1. Dziękczynno – błagalna w 80 urodziny Zofii Brach i dzieci, wnuków i prawnuków.

Stare Drzewce

17 października 2020 – 25 października 2020 

17.10.2020 – Sobota:

17.30: + Anna Marzenka – 27 rocznica śmierci, Maria, Anna, Antoni, Bronisław, Józef, ks. Jan – 6 rocznica śmierci i z rodziny.

18.10.2020 – 29 niedziela zwykła:

9.30: + Edmund i Tadeusz Bajer i zmarli z rodziny.

13.00: Chrzest: Michał Szyszkowiak.

14.00: Msza dziękczynno – błagalna za wspólnie szczęśliwie przeżyte 15 lat małżeństwa Elżbiety i Pawła Prałat z prośbą do Pana Boga o zdrowie i błogosławieństwo, i z okazji 7 urodzin Maksia. 

19.10.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

20.10.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

21.10.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej. 

22.10.2020 – Czwartek: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00: 

23.10.2020 – Piątek:

17.00:

24.10.2020 – Sobota:

17.30: + Józefa, Władysław, Eugeniusz, Stanisław, Marian Nowak, Robert Lis.

18.10.2020 – 30 niedziela zwykła:

9.30: + Józef, Maria Głośni, Janina, Bolesław Okrzymowscy, z rodzin Głośnych i Łazarskich, Stanisław i Władysława.

Konradowo

11 października 2020 – 18 października 2020

11.10.2020 – 28 niedziela zwykła:

8.00: + Krystyna, Stefan, Alina Oporowscy i zmarli z rodziny.

11.00: + Helena Susło.

  1. Dziękczynno – błagalna z okazji 4 urodzin Kubusia o błogosławieństwo Boże.

12.10.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

17.30: Różaniec.

13.10.2020 – Wtorek:

18.00: W intencji 6 Róży Żywego Różańca. Dla żyjących o błogosławieństwo Boże, a dla zmarłych o łaskę zbawienia. 

14.10.2020 – Środa: Nowenna do MB Pocieszenia w Konradowie.

18.00: + Czesława i Józef Sławińscy, Anna, Bolesław, Ryszard, Waldemar Kij. 

15.10.2020 – Czwartek:

18.00: + Jadwiga, Franciszek, Zygmunt, Władysław Pietrzczyk i z rodziny Osiaków. 

16.10.2020 – Piątek:

18.00: + Dariusz Babski i z rodziny, Zygmunt Podleśny, Krzysztof Krajewski. 

17.10.2020 – Sobota:

15.00: Chrzest: Błażej Filarski.

16.00: + Helena, Barbara, Anna, Bronisław, Mieczysław, Marian, Jerzy Borek, Helena i Józef Kaweccy, Ryszard Pertkiewicz, Ewa Woźna, Antoni Ratajszczak.

18.10.2020 – 29 niedziela zwykła:

8.00: + Janina Jastrzębska i z rodzin: Jastrzębskich, Stankiewiczów, Rodaków, Szymakowskich, Dubickich.

11.00: zajęte Ratajczak.

Stare Drzewce

10 października 2020 – 18 października 2020

10.10.2020 – Sobota:

17.30: + Andrzej, Kazimierz, Helena, Stefan, Maria Przybylscy, Genowefa, Franciszek Błaszkowscy.

11.10.2020 – 28 niedziela zwykła:

9.30: + Andrzej Kowalski – 2 rocznica śmierci, Czesława Kowalska i zmarli z rodziny. 

12.10.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

13.10.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

14.10.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej. 

15.10.2020 – Czwartek: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00: 

16.10.2020 – Piątek:

17.00:

17.10.2020 – Sobota:

17.30: + Anna Marzenka – 27 rocznica śmierci, Maria, Anna, Antoni, Bronisław, Józef, ks. Jan – 6 rocznica śmierci i z rodziny.

18.10.2020 – 29 niedziela zwykła:

9.30: + Edmund i Tadeusz Bajer i zmarli z rodziny.

13.00: Chrzest: Michał Szyszkowiak.

14.00: Msza dziękczynno – błagalna za wspólnie szczęśliwie przeżyte 15 lat małżeństwa Elżbiety i Pawła Prałat z prośbą do Pana Boga o zdrowie i błogosławieństwo, i z okazji 7 urodzin Maksia.

Konradowo

4 października 2020 – 11 października 2020

4.10.2020 – 27 niedziela zwykła:

8.00: + Franciszek, Anna Grabińscy, Stefania, Tadeusz Tupadło, Julia, Stanisław Jardel, Henryka Gładek, Zofia Jamrożek.

11.00: Msza dziękczynno – błagalna za wspólnie szczęśliwie przeżyte 55 lat małżeństwa Janiny i Józefa z prośbą do Pana Boga o zdrowie i błogosławieństwo, opiekę MB Pocieszenia.

  1. + Andrzej Grzelak i zmarli rodzice.

Chrzest: Marlena Kukla.

12.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 1 urodzin Ignasia oraz błogosławieństwo Boże dla Hani.

 5.10.2020 – Poniedziałek:

18.00: + Mirosława Kwiecień – 9 rocznica śmierci i zmarli z rodziny.

6.10.2020 – Wtorek:

18.00: + Mariusz Szmańda, Czesław i Anna.

7.10.2020 – Środa:

18.00: + Zdzisław Chudak – rocznica śmierci. 

8.10.2020 – Czwartek:

18.00: 

9.10.2020 – Piątek:

18.00: + Edward Malara – intencja od syna Dariusza z rodziną. 

10.10.2020 – Sobota:

16.00: Msza dziękczynno – błagalna za wspólnie szczęśliwie przeżyte 25 lat małżeństwa Doroty i Wojciecha Cholewa z prośbą do Pana Boga o zdrowie i błogosławieństwo, opiekę MB Pocieszenia.

11.10.2020 – 28 niedziela zwykła:

8.00: + Krystyna, Stefan, Alina Oporowscy i zmarli z rodziny.

11.00: + Helena Susło.

  1. Dziękczynno – błagalna z okazji 4 urodzin Kubusia o błogosławieństwo Boże.

Stare Drzewce

3 października 2020 – 11 października 2020

3.10.2020 – Sobota:

17.30: + Janina, Kazimierz, Ryszard Ślusarczyk i zmarli z rodziny.

4.10.2020 – 27 niedziela zwykła:

9.30: + Anna, Józef, Jan, Bogdan, Dymitr i zmarli z rodziny. 

5.10.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

6.10.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

7.10.2020 – Środa:

17.00: 

8.10.2020 – Czwartek: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00: 

9.10.2020 – Piątek:

17.00: + Ryszard, Martyna, Grzegorz Kosakowscy.

10.10.2020 – Sobota:

17.30: + Andrzej, Kazimierz, Helena, Stefan, Maria Przybylscy, Genowefa, Franciszek Błaszkowscy.

11.10.2020 – 28 niedziela zwykła:

9.30: + Andrzej Kowalski – 2 rocznica śmierci, Czesława Kowalska i zmarli z rodziny.

Konradowo 

27 września 2020 – 4 października 2020

27.09.2020 – 26 niedziela zwykła:

8.00: + Marian, Stanisław, Katarzyna, Andrzej, Stanisław Cholewa, Franciszka i Wacław Siemińscy.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 85 urodzin Anny, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba apostoła.

Chrzest : Ksawery Zajda. 

28.09.2020 – Poniedziałek:

18.00: Za Parafian.

29.09.2020 – Wtorek:

18.00: W intencji Panu Bogu wiadomej. 

30.09.2020 – Środa:

18.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 25 rocznicy ślubu Jolanty i Grzegorza, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę MB Pocieszenia i św. Jakuba Apostoła. 

1.10.2020 – Czwartek:

18.00: + Jan Marciszyn – intencja od syna Krzysztofa z żoną i wnukami. 

2.10.2020 – Piątek:

18.00: + Sławomir Baraniecki. 

3.10.2020 – Sobota:

16.00: + Michał i Teresa Marciszyn.

4.10.2020 – 27 niedziela zwykła:

8.00: zajęte Grabińscy.

11.00: Msza dziękczynno – błagalna za wspólnie szczęśliwie przeżyte 55 lat małżeństwa Janiny i Józefa z prośbą do Pana Boga o zdrowie i błogosławieństwo, opiekę MB Pocieszenia.

  1. + Andrzej Grzelak i zmarli rodzice.

Chrzest: Marlena Kukla.

12.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 1 urodzin Ignasia oraz błogosławieństwo Boże dla Hani.

 

Stare Drzewce

26 września 2020 – 4 października 2020

26.09.2020 – Sobota:

17.30: Dziękczynno – błagalna z okazji 25 rocznicy ślubu Sylwii i Romana Warcholak, 50 urodziny Romana.

27.09.2020 – 26 niedziela zwykła:

9.30: + Piotr Dąbek, Krzysztof Szuman, Adam Moczara i zmarli z rodziny. 

28.09.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

29.09.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej. 

30.09.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej. 

1.10.2020 – Czwartek: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00: 

2.10.2020 – Piątek:

17.00:

3.10.2020 – Sobota:

17.30: + Janina, Kazimierz, Ryszard Ślusarczyk i zmarli z rodziny.

4.10.2020 – 27 niedziela zwykła:

9.30: + Anna, Józef, Jan, Bogdan, Dymitr i zmarli z rodziny.

Konradowo

20 września 2020 – 27 września 2020

20.09.2020 – 25 niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynna za otrzymane łaski dla rodziny, dzieci i wnuków.

11.00: + Edmund – 25 rocznica śmierci, z rodzin Wechtów, Wojciechowskich, Jamrozików, Pieprzyków, Mieczysław, Henryk, Zbigniew.

  1. O zdrowie i udaną operację. 

21.09.2020 – Poniedziałek:

18.00: + Jan Marciszyn – miesiąc po pogrzebie, intencja uczestników pogrzebu.

22.09.2020 – Wtorek:

18.00: + Tadeusz Wojtanowicz i zmarli z rodziny. 

23.09.2020 – Środa: Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia w Konradowie.

18.00: + Janina, Henryk, Sebastian Jamrozik, z rodzin Jamrozików, Pieprzyków, Musiałków, Wechta. 

24.09.2020 – Czwartek:

18.00: + Janina, Władysław Majchrzak – intencja od Marii i Henryka. 

25.09.2020 – Piątek:

18.00: + siostra Angelina – 2 rocznica śmierci i zmarli z rodziny. 

26.09.2020 – Sobota:

16.00: + Leokadia, Józef, Stanisław Podciarscy i zmarli z rodziny.

27.09.2020 – 26 niedziela zwykła:

8.00: + Marian, Stanisław, Katarzyna, Andrzej, Stanisław Cholewa, Franciszka i Wacław Siemińscy.

11.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 85 urodzin Anny, w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej Pocieszenia i św. Jakuba Apostoła.

 

Stare Drzewce

19 września 2020 – 27 września 2020

19.09.2020 – Sobota:

17.30: + Stanisław i Jan Koleśnik i zmarli z rodzin Bielewiczów i Koleśników.

20.09.2020 – 25 niedziela zwykła:

9.30: + Małgorzata i Jacek Elsner i zmarli z rodziny. 

21.09.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

22.09.2020 – Wtorek:

17.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 9 urodzin Kaliny. 

23.09.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej. 

24.09.2020 – Czwartek: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00: + Stanisława i Leon Błońscy.

25.09.2020 – Piątek:

17.00:

26.09.2020 – Sobota:

17.30: Dziękczynno – błagalna z okazji 25 rocznicy ślubu Sylwii i Romana Warcholak, 50 urodziny Romana.

27.09.2020 – 26 niedziela zwykła:

9.30: + Piotr Dąbek, Krzysztof Szuman, Adam Moczara i zmarli z rodziny.

Konradowo

13 września 2020 – 20 września 2020

13.09.2020 – 24 niedziela zwykła:

8.00: + Marian Brach, ks. Bolesław Dratwa, ks. Jan Poźniak, ks. Stanisław Jaworecki, ks. Franciszek Jędrzkiewicz, ks. Krzysztof Florczyk, ks. Czesław Wrzosek.

11.00: + Helena Susło.

  1. Z okazji 71 urodzin Mieczysława, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

 

14.09.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy św.

 

15.09.2020 – Wtorek: nie ma Mszy św.

 

16.09.2020 – Środa:

18.00: + Genowefa, Franciszek, Helena, Władysław Woźniak, Teresa Greszczuk.

 

17.09.2020 – Czwartek: nie ma Mszy św.

 

18.09.2020 – Piątek:

18.00: Dziękczynno – błagalna z okazji 5 rocznicy ślubu Joanny i Marcina i 2 urodzin Michaliny.

 

19.09.2020 – Sobota:

16.00: + Zbigniew – 36 rocznica śmierci, z rodzin Wechtów, Wojciechowskich, Jamrozików, Pieprzyków, Mieczysław, Henryk, Edmund.

Chrzest: Aleksandra Perełkiewicz.

 

20.09.2020 – 25 niedziela zwykła:

8.00: Dziękczynna za otrzymane łaski dla rodziny, dzieci i wnuków.

11.00: + Edmund – 25 rocznica śmierci, z rodzin Wechtów, Wojciechowskich, Jamrozików, Pieprzyków, Mieczysław, Henryk, Zbigniew.

 

Stare Drzewce

12 września 2020 – 20 września 2020

12.09.2020 – Sobota:

17.30: + Hubert i zmarli z rodzin Kopeć, Kokocińskich i Marciniaków.

13.09.2020 – 24 niedziela zwykła:

9.30: + Eugenia, Janina, Stefan i zmarli z rodziny.

 

14.09.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

 

15.09.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej.

 

16.09.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej.

 

17.09.2020 – Czwartek: nie ma Mszy świętej.

 

18.09.2020 – Piątek:

17.00: + Jadwiga Twers – 1 rocznica śmierci.

 

19.09.2020 – Sobota:

17.30: + Stanisław i Jan Koleśnik i zmarli z rodzin Bielewiczów i Koleśników.

 

20.09.2020 – 25 niedziela zwykła:

9.30: + Małgorzata i Jacek Elsner i zmarli z rodziny.

Konradowo

6 września 2020 – 13 września 2020

 

6.09.2020 – 23 niedziela zwykła:

8.00: + Roman Nikolin, Helena, Anastazja, Mikołaj Nikolin, Stanisława, Franciszek Gronostaj, Stanisław Worwa, Zenon Suszka.

10.00: I Komunia Święta.

12.00: Msza święta Odpustowa:

  1. Z okazji 1 rocznicy ślubu Iwony i Mirona.
  2. Z okazji 30 rocznicy ślubu Sylwii i Krzysztofa.

 

7.09.2020 – Poniedziałek:

18.00: + Helena, Józefa, Wacław, Mirosława i z rodzin Widerów i Świtałów.

 

8.09.2020 – Wtorek:

18.00: + rodziców Antonina i Stanisław Pryszczewscy.

 

9.09.2020 – Środa:

18.00: + Krystyna i Czesław Franczak, Franciszka i Michał Mardal.

 

10.09.2020 – Czwartek:

18.00: Dziękczynna w rocznicę ślubu Angeliki i Tomasza z okazji 19 rocznicy ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha świętego i opiekę MB Pocieszenia na dalsze lata wspólnego życia dla całej rodziny.

 

11.09.2020 – Piątek:

15.00: Ślub: Krystian Franas i Kamila Leśniak.

 

12.09.2020 – Sobota:

16.00: + Jan Tworek – 1 rocznica śmierci, intencja od syna z rodziną.

Chrzest:

 

13.09.2020 – 24 niedziela zwykła:

8.00: + Marian Brach, ks. Bolesław Dratwa, ks. Jan Poźniak, ks. Stanisław Jaworecki, ks. Franciszek Jędrzkiewicz, ks. Krzysztof Florczyk, ks. Czesław Wrzosek.

11.00: + Helena Susło.

  1. Z okazji 71 urodzin Mieczysława, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

 

Stare Drzewce

 

6 września 2020 – 13 września 2020

5.09.2020 – Sobota:

17.30: O błogosławieństwo Boże, zdrowie i łaskę wytrwania w powołaniu dla córki Justyny oraz o nowe powołania.

 

 

6.09.2020 – 23 niedziela zwykła:

9.00: + Jolanta Głośna – 26 rocznica śmierci.

 

7.09.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy świętej.

 

8.09.2020 – Wtorek: nie ma Mszy świętej.

 

9.09.2020 – Środa: nie ma Mszy świętej.

 

10.09.2020 – Czwartek: nie ma Mszy świętej.

 

11.09.2020 – Piątek: nie ma Mszy świętej.

 

12.09.2020 – Sobota:

17.30: + Hubert i zmarli z rodzin Kopeć, Kokocińskich i Marciniaków.

 

 

13.09.2020 – 24 niedziela zwykła:

9.00: + Eugenia, Janina, Stefan i zmarli z rodziny.

Konradowo

 

30 sierpnia 2020 – 6 września 2020

 

30.08.2020 – 22 niedziela zwykła:

8.00: O zdrowie dla córki Jadwigi.

12.00: + Jan Tworek – intencja od brata Kazika z rodziną z Jeleniowa.

 

31.08.2020 – Poniedziałek:

18.00:

 

1.09.2020 – Wtorek:

18.00: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bronisławy, z okazji imienin i urodzin.

 

2.09.2020 – Środa:

18.00: + Ks. Krzysztof Florczyk, Justyna Grześkowiak,  Czesław Florczyk, z rodzin Florczyków i Kamińskich.

 

3.09.2020 – Czwartek:

18.00:

 

4.09.2020 – Piątek: nie ma Mszy świętej.

 

5.09.2020 – Sobota:

10.00: W intencji chorych i cierpiących w naszej parafii.

Namaszczenie chorych.

13.00: Ślub: Paweł i Małgorzata Buszewicz.

19.00: + Ryszard Osiak, Jadwiga, Franciszek, Władysław, Zygmunt Pietrzczyk i z rodziny Osiaków.

 

6.09.2020 – 23 niedziela zwykła:

8.00: + Roman Nikolin, Helena, Anastazja, Mikołaj Nikolin, Stanisława, Franciszek Gronostaj, Stanisław Worwa, Zenon Suszka.

10.00: I Komunia Święta.

12.00: Msza święta Odpustowa:

  1. Za Parafian.
  2. Z okazji 1 rocznicy ślubu Iwony i Mirona.
  3. Z okazji 30 rocznicy ślubu Sylwii i Krzysztofa.

 

Stare Drzewce

 

30 sierpnia 2020 – 6 września 2020

 

 

29.08.2020 – Sobota:

17.30: + Stefan, Józef, Sydonia Warcholak, Mieczysław Woźniak.

 

 

30.08.2020 – 22 niedziela zwykła:

9.00: + Zofia – 11 rocznica śmierci, Franciszek, Paweł Ramboliński, Maria, Mariola, Józef, zmarłe rodzeństwo i inni zmarli z rodziny.

10.00: I Komunia Święta.

 

31.08.2020 – Poniedziałek:

17.00:

 

1.09.2020 – Wtorek:

17.00:

 

2.09.2020 – Środa:

17.00:

 

3.09.2020 – Czwartek:

17.00: + Anna Górczak – 2 rocznica śmierci, Helena, Mieczysław, Stanisław Masiukiewicz, Piotr Domagała, Paweł, Edward Rogiński.

 

4.09.2020 – Piątek: nie ma Mszy świętej.

 

5.09.2020 – Sobota:

17.30: O błogosławieństwo Boże, zdrowie i łaskę wytrwania w powołaniu dla córki Justyny oraz o nowe powołania.

 

 

6.09.2020 – 23 niedziela zwykła:

9.00: + Jolanta Głośna – 26 rocznica śmierci.

Konradowo

23 sierpnia 2020 – 30 sierpnia 2020

23.08.2020 – 21 niedziela zwykła:

8.00: nie ma Mszy świętej.

11.00: O błogosławieństwo Boże, opiekę MB Pocieszenia dla Weroniki z okazji 18 urodzin, oraz dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Renaty i Radosława z prośbą o dalsze błogosławieństwo.

24.08.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy.

25.08.2020 – Wtorek: nie ma Mszy.

26.08.2020 – Środa:

19.00: + Anna Gała, Stefania i Józef, Mieczysław, Romuald, Marian, Zofia Gała, Zofia i Bronisław Gitler, Danuta Gała, Andrzej Matławski.

27.08.2020 – Czwartek:

19.00: + Krystyna Basikowska – 17 rocznica śmierci, Franciszek, Ryszard Basikowski, Katarzyna, Zygmunt, Stanisław, Edward Malara, Krystyna Lewandowska, Władysława Jakubowska.

28.08.2020 – Piątek:

19.00: +Krystyna Marciszyn – 23 rocznica śmierci, Jan, Anna, Michał, Teresa i z rodziny Marciszynów, Irena i Jan Woźniak, Jan i Joanna Kwiasowscy.

29.08.2020 – Sobota:

16.45: Dziękczynno – błagalna z okazji 18 urodzin Aleksandry.

19.00: Dziękczynna.

30.08.2020 – 22 niedziela zwykła:

8.00:

12.00: + Jan Tworek – intencja od brata Kazika z rodziną z Jeleniowa.

Stare Drzewce

22 sierpnia 2020 – 30 sierpnia 2020

22.08.2020 – Sobota:

15.00: ślub: Dominika Winiarska i Damian Sobotkiewicz.

16.00: ślub: Marta Homa i Patryk Tarnowski.

17.30: + rodziców Jadwiga i Henryk Sochaneccy, siostra Krystyna, Regina, Edmund, Marian Apolinarscy, Agatka, Marysia, Maria i Władysław Zahorodni.

23.08.2020 – 21 niedziela zwykła:

9.30: + Wojciech Nowak, Jan i zmarli z rodziny.

24.08.2020 – Poniedziałek: nie ma Mszy.

25.08.2020 – Wtorek: nie ma Mszy.

26.08.2020 – Środa: nie ma Mszy.

27.08.2020 – Czwartek: nie ma Mszy.

28.08.2020 – Piątek: nie ma Mszy.

29.08.2020 – Sobota:

17.30: + Stefan, Józef, Sydonia Warcholak, Mieczysław Woźniak.

30.08.2020 – 22 niedziela zwykła:

9.00: + Zofia – 11 rocznica śmierci, Franciszek, Paweł Ramboliński, Maria, Mariola, Józef, zmarłe rodzeństwo i inni zmarli z rodziny.

10.00: I Komunia Święta.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Zamknij